Zobacz zdjęcia (5)
Jesteśmy Zaproszone na Wasze wesele! Tworzymy wymarzone dekoracje., Lublin - zdjęcie 1
Jesteśmy Zaproszone na Wasze wesele! Tworzymy wymarzone dekoracje., Lublin - zdjęcie 2 Jesteśmy Zaproszone na Wasze wesele! Tworzymy wymarzone dekoracje., Lublin - zdjęcie 3 Jesteśmy Zaproszone na Wasze wesele! Tworzymy wymarzone dekoracje., Lublin - zdjęcie 4 Jesteśmy Zaproszone na Wasze wesele! Tworzymy wymarzone dekoracje., Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Jesteśmy Zaproszone na Wasze wesele! Tworzymy wymarzone dekoracje. id:51432

Lublin, lubelskie

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Zaproszone powstało z pasji do celebrowania chwili, do upiększania najważniejszych momentów, do sprawiania by takie okazje jak Wasze wesele były jeszcze bardziej magiczne. Bo wyjątkowe chwile potrzebują wyjątkowej oprawy.

Zajmujemy się całościową dekoracją sali - od pomocy w wyborze motywu przyjęcia, przez rozłożenie winietek w dniu wesela, do rozliczeń z podwykonawcami kilka dni po weselu. Chcemy by każda Para w tym ważnym dniu czuła się zaopiekowana i pewna tego, że dekoracja na sali weselnej będzie zachwycać. Jesteśmy dla Was by doradzić, zainspirować i pomóc podjąć nie zawsze łatwe decyzje dotyczące dekoracji.

Nie jesteśmy typową wypożyczalnią ani kwiaciarnią. Uważamy, że do dekoracji wesela trzeba podjeść kompleksowo i tylko wtedy efekt będzie zachwycał.

Mamy jeszcze kilka wolnych terminów na 2022 rok :)

liczba odwiedzin: 859

Popularne miasta w okolicy