Zobacz zdjęcia (5)
JKFILMS- POZWÓL NAM OPOWIEDZIEĆ TWOJĄ HISTORIĘ, Warszawa - zdjęcie 1
JKFILMS- POZWÓL NAM OPOWIEDZIEĆ TWOJĄ HISTORIĘ, Warszawa - zdjęcie 2 JKFILMS- POZWÓL NAM OPOWIEDZIEĆ TWOJĄ HISTORIĘ, Warszawa - zdjęcie 3 JKFILMS- POZWÓL NAM OPOWIEDZIEĆ TWOJĄ HISTORIĘ, Warszawa - zdjęcie 4 JKFILMS- POZWÓL NAM OPOWIEDZIEĆ TWOJĄ HISTORIĘ, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

JKFILMS- POZWÓL NAM OPOWIEDZIEĆ TWOJĄ HISTORIĘ id:45297

Warszawa, mazowieckie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Planujecie zorganizować wesele w stodole? Preferujecie przyjęcia na świeżym powietrzu? A może jesteście bardziej tradycyjni i Wasze wesele odbędzie się na sali balowej? Do każdej z tych scenerii potrafimy się dopasować, a z każdego miejsca, niezależnie od jego stylu staramy się wydobyć jak najwięcej charakteru i ukazać go w Waszym filmie.

W naszym mniemaniu epicentrum wesela znajduje się na parkiecie, dlatego też w naszych produkcjach nie brakuje płynnych i dynamicznych ujęć tanecznych. Do tego celu używamy stabilizatorów obrazu, dzięki czemu obraz w Waszym filmie pozbawiony będzie nieprzyjemnych dla oka drgań.

W filmie, który od nas dostaniecie nie zobaczycie ujęć osób spożywających posiłki, scen uwidaczniających kobiecą bieliznę czy osób, które przesadziły z alkoholem. Nasze filmy zrobione są ze smakiem a nad doborem poszczególnych kadrów spędzamy długie godziny podczas skrupulatnego procesu postprodukcji.

Przed dniem wesela szczegółowo omawiamy Wasze oczekiwania. Staramy się aby film był dopasowany do Was. Naszym celem jest aby efekt finalny przedstawiał Was takimi jacy jesteście każdego dnia. Wyłapujemy prawdziwe emocje. Nie ingerujemy w przebieg wesela, nie namawiamy gości do reżyserowanych zachowań. Podczas Waszego przyjęcia staramy się być niemal niezauważalni.

liczba odwiedzin: 1137

Popularne miasta w okolicy