Zobacz zdjęcia (5)
Jolie-fotos photography, Gniewkowo - zdjęcie 1
Jolie-fotos photography, Gniewkowo - zdjęcie 2 Jolie-fotos photography, Gniewkowo - zdjęcie 3 Jolie-fotos photography, Gniewkowo - zdjęcie 4 Jolie-fotos photography, Gniewkowo - zdjęcie 5
1 / 5

Jolie-fotos photography id:47305

Gniewkowo, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 2 fotografów

W naszej ofercie dostępne są dla Narzeczonych 3 podstawowe pakiety ofertowe, które można dowolnie modyfikować w zależności od Waszych potrzeb, w pakiecie Mini oprócz fotoproduktów, które wybierają z naszych propozycji Narzeczeni otrzymujecie 200 fotografii w reportażu oraz wszystkie fotografie w formacie jpg, w pakiecie Standard otrzymujecie 300 fotografii w reportażu oraz wszystkie fotografie w jpg, natomiast o pakiecie Prestige otrzymujecie 400 fotografii w reportażu oraz wszystkie fotografie w jpg. Poniżej zamieszczamy kilka ważnych faktów, o które zawsze pytają Narzeczeni:

Jak wygląda nasza praca?
W każdym pakiecie oferujemy Narzeczonym prace fotografów i ustalamy wszystkie szczegóły w umowie , która podpisujemy z Narzeczonymi. W dniu Waszej uroczystości jesteśmy we wskazanym przez Was miejscu i rozpoczynamy nasza pracę. Jesteśmy duetem małżeńskim , co znacznie ułatwia prace podczas przygotowań np, w dwóch miejscach oraz w pracy podczas uroczystości w kościele: dwa różne punkty widzenia kadrów.

Jak ubieracie się w dzień naszej uroczystości?
Nasz ubiór nazwałabym elegancka wygodą: koszula/ czarne spodnie/ wygodne buty.

Na jakim sprzęcie pracujecie?
Pracujemy na aparatach pełnoklatkowych firmy NIKON wraz ze wszystkimi obiektywami tej samej firmy, lampy błyskowe Nikon Speedlight oraz na plenerze także używamy dodatkowego oświetlenia w ramach naszych potrzeb.

Jak wygląda sesja narzeczeńska i sesja plenerowa?
Zawsze ustalamy dogodny termin realizacji sesji z Narzeczonymi oraz proponujemy tematykę sesji i miejsce sesji , wykonujemy kadry różnego rodzaju, jednak zawsze chodzi o Was i o Wasze emocje, podczas zabawy weselnej zawsze proponujemy Młodym chwile na kilka ujęć wieczornych lub o zachodzie , ponieważ tego dnia emocje między Młodymi są wyjątkowe i warte uwiecznienia Ponadto, zawsze wykonujemy mini sesję rodzinna w ramach każdego pakietu podczas zabawy weselnej.Sesję plenerową zazwyczaj doradzamy realizować w inny dowolny dzień po dniu uroczystości, kiedy mamy więcej czasu.

Czy posiadacie pozwolenie na wykonywanie zdjęć w kościele.
Tak, posiadamy bezterminowe pozwolenie na wykonywanie fotografii w obiektach sakralnych wydane przez Kurie Bydgoską.

Czy wykonujecie swoja prace na terenie całego kraju oraz za granicą?
Pracujemy na terenie całej Polski oraz poza granicami naszego kraju, ustalając wszystkie szczegóły podczas podpisywania umowy.

Po jakim czasie otrzymujemy nasze zdjęcia?
Cały materiał wraz z fotoproduktami otrzymujecie po 60 dniach roboczych, jednak po około 30 dniach przesyłami pliki młodym do wyboru na fotoprodukty, w wyjątkowych warunkach na życzenie Narzeczonych udostępniami pliki w innej formie oraz w innym terminie. Nie udostępniamy plików w formie RAW.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta zawiera prace przy Waszym dniu 2 fotografów od uroczystości w kościele lub USC, zabawę weselna z mini sesja rodzinną podczas zabawy weselnej oraz sesje plenerową w dniu wesela lub w inny dowolny dzień. Otrzymujecie od nas takie personalizowane fotoprodukty jak: album tradycyjny z 40 fotografiami w formacie 15x23, 2 fotografie w formacie 20 x 30 , personalizowanie etui na reportaż z 200 fotografiami w reportażu oraz zestaw wszystkich zdjęć w formacie jpg.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Nasza historia z fotografowanie zaczęła się podczas naszego narzeczeństwa - przed naszym ślubem oboje postanowiliśmy, że stworzymy włąsna marke i styl w fotografii ślubnej, po wielu szkoleniach, wypracowaniu własnych technik oraz naszego warsztatu pracy i tak działamy od 10 lat.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Przede wszystkim praca fotografa ślubnego to wyzwanie z każdym nowym ślubnym projektem, każdy ślub to nowa przygoda i do każdego takiego projektu podchodzimy indywidualnie i takie wyzwania pobudzają nasza kreatywność i pozwalają nam rozwijać się i poszukiwać wielu nowych rozwiązań , a emocje, które towarzysza w tym dniu nie tylko Narzeczonym są niesamowitym przeżyciem i uwielbiamy być w tych momentach z Wami

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Od samego początku pracujemy na pełnoklatkowych Nikonach oraz obiektywach tej samej firmy, oświetlenie także jest dedykowane do nikona Nikon Speedlight. Co , do oświetlenia plenerowego to używamy oświetlenia Quantuum w zależności od potrzeb.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Zaplecze techniczne to jedno , ale warunki w jakich pracujemy podczas reportazy to drugie i bardzo często zdarza się, że pomimo warunków technicznych niezbędna jest zaradność fotografa i pomysłowość

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

W zależności od oczekiwań Narzeczonych / Młodych sa to nośniki danych , linki to strony z plikami itp - w zależności od potrzeb Młodych

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Standardowo jest to 60 dni roboczych od realizacji sesji plenerowej.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Zdjęcia idealne nie istnieją , a jedynie idealna technika opanowania zamysłu kadru na zdjęciu i efekt końcowy. Zamysł u nas powstaje przed kliknięciem spustu migawki.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Przygotowania i sesja plenerowa to etapy, które możemy w sposób kontrolowany zaplanować, a sama uroczystość w kościele i zabawa weselna to żywioł, który dzieje się zawsze własnymi regułami. Nazwałabym to raczej nie etapami , a momentami wesela np. podczas pierwszego looku Narzeczonych, oczekiwania ich pierwszego spotkania, tych wyjątkowych spojrzeń podczas pierwszego tańca oraz momentów wytchnienia, zadumy i uścisków podczas sesji plenerowej. Takich momentów jest nieskończona ilość w tym jedynym dniu i każda Para ma takich momentów bardzo dużo, z których my staramy się czerpać maksymalnie wszystkie emocje.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Miejsce sesji plenerowej nie jest tutaj tak bardzo istotne - chodzi przede wszystkim o bliskość Młodych ich czas oraz emocje, jednak zawsze proponujemy kilka miejscówek na realizacje sesji plenerowej i decyzje pozostawiamy Młodym , podpowiadając , co będzie pasować jak najbardziej do ich oczekiwań.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Szukamy jak najlepszego rozwiązania i zawsze bierzemy pod uwagę, że złe warunki pogodowe mogą się pojawić, poza tym sprawdzamy prognozę pogody przed przystąpieniem do pracy.

Nasze pasje.

Poza fotografią lubimy zwierzęta i aktywny tryb życia

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 5562447720
Adres: Gniewkowo, , 88-140, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 1278

Popularne miasta w okolicy