Zobacz zdjęcia (5)
JURKIEWICZ STUDIO Fotografia Ślubna, Ciechanów - zdjęcie 1
JURKIEWICZ STUDIO Fotografia Ślubna, Ciechanów - zdjęcie 2 JURKIEWICZ STUDIO Fotografia Ślubna, Ciechanów - zdjęcie 3 JURKIEWICZ STUDIO Fotografia Ślubna, Ciechanów - zdjęcie 4 JURKIEWICZ STUDIO Fotografia Ślubna, Ciechanów - zdjęcie 5
1 / 5

JURKIEWICZ STUDIO Fotografia Ślubna id:43876

Ciechanów, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
502-288...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

MOJA PASJA MOIM ZAWODEM

Tysiące zmarnowanych podczas fotograficznych eksperymentów klatek i kilogramy „zamęczonego” papieru fotograficznego, bite godziny przed komputerem pozwoliły mi zrozumieć o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi. Pozwoliły znaleźć swój styl, w którym chciałbym fotograficznie i filmowo opowiadać. Od momentu pierwszego naciśnięcia przeze mnie spustu migawki minęło już sporo lat, a ja wciąż mam wrażenie, że jest jeszcze tyle do opowiedzenia, pokazania, zobaczenia… i tyle do nauczenia się.
Swoją wiedzę nieustannie rozwijam biorąc udział w licznych warsztatach, szkoleniach i plenerach fotograficznych. Uczę się od Mistrzów, podpatruję ich techniki, sam jednocześnie swoją wiedzę przekazuję innym, koleżankom i kolegom, którzy są na początku swojej fotograficznej drogi.

Cezary Jurkiewicz

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Ciechanów, woj. mazowieckie
502-288...
liczba odwiedzin: 1614
Zadzwoń
502-288...
Napisz

Popularne miasta w okolicy