Just Married-Ślub od A do Z. BMW X3 F25,Dekoracje id:17794

450 zł / całość
Chełm, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
883-161...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
517-824...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Rodzaj:

 • Marka: BMW
 • Kolor: biały
Firma Just Married-Ślub od A do Z. Posiadamy szeroki wachlarz usług: wynajem aut do ślubu i inne okoliczności, Fotobudkę,Dekoracje światłem oraz klasyczną, Profesjonalne maszyny do niskiego dymu= Taniec w Chmurach,wynajem fontanny czekoladowej oraz alkoholowej.A także usługa kompleksowej organizacji Waszego ślubu i wesela od samego początku formalności, aż do koordynacji wesela do samego końca tak, by wszystko wyszło jak sobie marzyliście. Anioł Stróż Waszego Wesela to firma Just Married .

W ten wyjątkowy dzień jakim jest ślub postawcie na elegancję i prestiż jaki daje Wam marka BMW.Komfort Państwu Młodym zapewni 2 strefowa klimatyzacja,przyciemniane szyby oraz skórzana tapicerka.Zawiezie Was elegancko ubrany,zawodowy kierowca.Zapewniam przejazd:

-do Pana Młodego
-po Pannę Młodą
-do Kościoła lub USC
-na salę weselną
-sesję zdjęciową, jeżeli jest w dniu wesela.

Możliwość wynajmu na terenie całego woj. lubelskiego oraz sąsiednich tj podlaskie,mazowieckie,świętokrzyskie i podkarpackie.Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od daty i przebiegu trasy.Proszę dzwonić.
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Auta do ślubu Chełm

Cennik

Oferta nr 1
450 / całość
Cena 500zł z naszą dekoracją ,450zł jeżeli dekoracja leży po Państwa stronie.Cena bez limitów czasowych.Podane ceny są na Chełm i okolice do 30km.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Konrad Giedz
(0)
Dodaj opinię

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Just Married
Imię i Nazwisko:Konrad Giedz
Adres:Chełmul. Ogrodowa 102a
22-100woj. lubelskie
Kontakt w godzinach:
Pn:08:00 - 06:00
Wt:08:00 - 06:00
Śr:08:00 - 06:00
Cz:08:00 - 06:00
Pt:08:00 - 06:00
Sb:09:00 - 05:00
Nd:nieczynne
883-161...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
517-824...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 20-12-2015, liczba odwiedzin: 1680
Telefon
883-161...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
517-824...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe usługi

Zobacz wszystkie kategorie