Justyna Pruszyńska Fotografia

Jawor, dolnośląskie
(2)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

O nas

Ślub jest jednym z najbardziej wyjątkowych wydarzeń w życiu. Pełen emocji, wrażeń, niespodzianek i wzruszeń. Fotografując staram się uchwycić to wszystko w jak najpiękniejszej formie, jednocześnie szanując waszą intymność towarzyszącą temu dniu. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony i umówienie się na niezobowiązujące spotkanie przy aromatycznej kawie.

Justyna Pruszyńska Fotografia
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
O
Ola i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-10-2016
Międzygórze
Data dodania: 23-12-2016

Jesteśmy zachwyceni fotografiami, którymi Justyna uwieczniła nasz ślub i wesele. Wykonane przez nią zdjęcia świetnie oddają emocje, które towarzyszyły nam podczas ceremonii zaślubin oraz w czasie zabawy. Zaproponowała nam wiele pomysłów, które urozmaiciły naszą uroczystość np. wykorzystanie na weselu zimnych ogni oraz zorganizowanie "fotobudki" z Instaxem. Podobało nam się również podejście Justyny do kwestii pleneru. Zależało nam na zdjęciach naturalnych i takie otrzymaliśmy. Nasza Pani fotograf wymyśliła ciekawe miejscówki i mimo zimnego października sesja wyszła świetnie. Ogromne wrażenie wywarło na nas również staranne wykonanie przez Justynę albumu ślubnego.
Justyna jest osobą, której nie da się nie lubić. Cierpliwie odpowiadała na nasze pytania, rozwiewała wątpliwości podpowiadała rozwiązania. Wielokrotnie służyła nam radą. Cechuje ją profesjonalizm i wiedza nie tylko fotograficzna, ale również związana z organizacją samego wesela (podpowiadała gdzie w regionie naszego ślubu można skorzystać z usług fryzjerskich, kosmetycznych czy dot. wystroju sali). W czasie wykonywania swojej pracy jak i poza nią jest strasznie sympatyczna, uczynna i kulturalna. Możemy z czystym sumieniem polecić Justynę wszystkim parom, które chcą mieć piękne, klimatyczne i naturalne zdjęcia.

A
Agnieszka Wyszomirska
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-11-2014
Data dodania: 09-04-2016

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Justyny, pełen profesjonalizm, zrobione zdjęcia są świetnej jakości, dobrze naświetlone i w dodatku wyłapała takie momenty z naszego wesela, że łza w oku się kręci. Gorąco polecam, świetny fotograf.

Imię i nazwisko: Justyna Pruszyńska
Adres: Jawor, 59-400, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 2514

Wyjątkowe sale weselne w mieście Jawor

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy