Zobacz zdjęcia (5)
Kacper ROSZCZAK - Fotografia Ślubna, Łódź - zdjęcie 1
Kacper ROSZCZAK - Fotografia Ślubna, Łódź - zdjęcie 2 Kacper ROSZCZAK - Fotografia Ślubna, Łódź - zdjęcie 3 Kacper ROSZCZAK - Fotografia Ślubna, Łódź - zdjęcie 4 Kacper ROSZCZAK - Fotografia Ślubna, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Kacper ROSZCZAK - Fotografia Ślubna id:39292

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Miło mi, że tu zaglądasz!

Lubię czasem przejrzeć stare albumy, poczuć dawne emocje albo przypomnieć sobie jak wyglądali pradziadkowie. Uwielbiam to miłe uczucie nostalgii, a nawet wzruszenia patrząc na twarze młodych wersji moich bliskich. Nie potrafię jakoś racjonalnie uzasadnić dlaczego to takie miłe, przecież uświadamiam sobie wtedy upływający czas. Możliwe, że chodzi o te uśmiechnięte twarze i opowieści, które się z nimi wiążą.
Może właśnie z tej fascynacji ludzkimi historiami oraz ich emocjami od dziecka nosiłem ze sobą cyfrówkę. Za czasów szkoły średniej znajomi z uśmiechem politowania spoglądali na mnie, gdy na kolejnym spotkaniu wyjmowałem aparat. Teraz, gdy widzimy się raz na ruski rok, przy tych fotografiach wspominamy cudowne chwile - które kiedyś wydawały nam się kolejnym wspólnie spędzonym popołudniem.

Fotografia ślubna jest wyjątkowym odłamem reportażu, bo jako fotograf jestem w samym środku jedynego w swoim rodzaju, bardzo intymnym dniu fotografowanej pary i jej rodziny. Wiem, że w kółko wspominam o zachwytach, ale możliwość uwiecznienia tak ważnego dnia dla dwojga przeszczęśliwych ludzi mnie samego uszczęśliwia. Zawsze staram się być blisko, a mimo to pozostawać w cieniu, fotografując unikalne momenty, nie rozpraszając was. Błysk w oku podczas pierwszego spotkania w garniturze i sukni ślubnej, dłonie dyskretnie stykające się małymi palcami, wzruszony ojciec, to są kadry których szukam. Coś co kiedyś przypomni wam o emocjach tego dnia.

Na co dzień fotografuję modę, eventy i hobbystycznie spotkania moich najbliższych oraz znajomych, a teraz wchodzę na rynek fotografii ślubnej. Nie jest to dla mnie nowy grunt, ponieważ jestem też filmowcem. Śluby, reklamy czy bardziej artystyczne formy nie są mi obce. Przy okazji wspomnę - studiuję organizację produkcji filmowej i telewizyjnej na Wydziale Radia i Telewizji uniwersytetu śląskiego.

Pochodzę ze śląska z miasta, które zwie się Żory, tam się wychowałem i uwielbiam wracać, aktualnie zaś mieszkam w Łodzi. Dlaczego w Łodzi, skoro studiuję w Katowicach? Wszystko przez moją ukochaną, która stwierdziła, że wyjedzie tu na studia. Serce nie sługa. :)

Nie ogranicza mnie dystans, sky is the limit. Jest on składową wyceny, nie mniej jednak proszę się tym nie zrażać.

Zapraszam serdecznie do kontaktu, myślę, że się dogadamy. :)

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Łódź, woj. łódzkie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 22:00 Wt: 08:00 - 22:00 Śr: 08:00 - 22:00 Cz: 08:00 - 22:00 Pt: 08:00 - 22:00 Sb: 08:00 - 22:00 Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 1301

Popularne miasta w okolicy