Zobacz zdjęcia (5)
KadrWeselny fotograf i kamerzysta ślubny zapraszają Młode Pary., Radom - zdjęcie 1
KadrWeselny fotograf i kamerzysta ślubny zapraszają Młode Pary., Radom - zdjęcie 2 KadrWeselny fotograf i kamerzysta ślubny zapraszają Młode Pary., Radom - zdjęcie 3 KadrWeselny fotograf i kamerzysta ślubny zapraszają Młode Pary., Radom - zdjęcie 4 KadrWeselny fotograf i kamerzysta ślubny zapraszają Młode Pary., Radom - zdjęcie 5
1 / 5

KadrWeselny fotograf i kamerzysta ślubny zapraszają Młode Pary. id:32863

Radom, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów

WITAMY WAS KadrWeselny
Paweł & Paweł fotograf i kamerzysta z wieloletnim doświadczeniem zapraszamy Was do kontaktu. Z największą przyjemnością utrwalimy Wasze jedyne i nie zapomniane chwile w formie zdjęć i reportażu video. Wieloletnie doświadczenie pozwoli nam wprowadzić miłą, luźną atmosferę. Z przyjemnością poprowadzimy Was przez ten wyjątkowy dzień i wieczór. Możemy zacząć od ubierania; Państwa Młodych, błogosławieństwa, ceremonii ślubnej i uroczystości weselnej.Z największą przyjemnością pojedziemy z Wami na plenerową sesję w każde Wasze wymarzone miejsce , a jeśli nie macie takiego miejsca nasze doświadczenie pozwoli wspólnie wybrać miejsce na niepowtarzalna sesję zdjęciową.

PROMOCJA !!! Zamówienia w 2019 roku promujemy - druga kamera GRATIS !!! Dzięki czemu w cenie kamerzysty i fotografa mamy 2 kamery i fotografa!!!!

Pracujemy razem kamerzysta i fotograf co pozwoli Wam zaoszczędzić nieco czasu na szukanie dwóch osób jak również pieniędzy razem fotograf i kamerzysta TANIEJ. Oczywiście jeśli myślicie tylko o fotografie lub też tylko o kamerzyście również zapraszamy i zrealizujemy taki projekt.
Jeśli potrzebowalibyście ujęć z drona, czy też macie na myśli dwóch kamerzystów albo dwóch fotografów oczywiście dysponujemy takim możliwościami. Dla chętnych mamy również świecący napis LOVE o wysokości ok 1 metra.
Wykonujemy filmy DVD najwyższej jakości. Dla Was zdjęcia oprawimy w wspaniały album lub też zachwycającą fotoksiążkę. Oddajemy ok 700 obrobionych zdjęć i film na życzenie 3-4 godziny. Materiał możemy oddać na płytach lub pendraku ;) Dysponujemy DRONEM, który w wyjątkowy sposób utrwali wyjątkowe chwile. Na Wasz wymarzony plener możemy zadysponować makijażystkę, 2 fotografów, 2 kamerzystów czy drona. Konfiguracja dowolna CENA DO UZGODNIENIA ;)
Jesteśmy elastyczni na wszelkie sugestie i zachcianki Młodej Pary :) Działając przez wiele lat nabyliśmy mega doświadczenia, które zapewne pozwoli Wam przeżyć ten wyjątkowy dzień w najwspanialszy sposób.

Nasze usługi oferujemy głównie w okolicach Przytyk, Lipsko, Radom, Zwoleń, Iłża, Ostrowiec, Puławy, Kraśnik, Opole Lubelskie, ale oczywiście nie wykluczamy żadnego innego miejsca. Zapraszamy do zerknięcia na naszą stronę: kadrweselny


Zapraszamy do kontaktu

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Radom, , 26-600, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 2151

Popularne miasta w okolicy