Kadry Szczęścia id:13881

Oferta
Dodaj do plannera

Witamy serdecznie!
Uwielbiamy te chwile, gdy przez okienko wizjera możemy obserwować Wasze emocje, radość z przeżywanych chwil, niezwykłe uniesienia i ciche westchnienia. Tworzenie reportażu ślubnego zdecydowanie daje dużo satysfakcji, możliwość uczestnictwa w takim dniu jest dla nas ogromnym zaszczytem i jednocześnie dużą odpowiedzialnością.

Tworząc reportaż z Waszego ślubu staramy się uwiecznić wszystkie ważne dla Was chwile. Przykładamy uwagę do emocji, które Wam towarzyszą, łapiemy niepowtarzalne momenty, na cyfrowych kliszach uwieczniamy to, co tworzy magię tego dnia. Z chęcią będziemy towarzyszyli Wam w tym szczególnym dniu, jeśli tylko macie taką chęć, już od przygotowań i nie opuścimy aż do oczepin!

To my jesteśmy tutaj dla Was i od Was zależy kształt naszej współpracy – jesteśmy elastyczni i chcemy dopasowywać się do Waszych potrzeb.

Jeśli chcesz zerknąć na nasze prace zapraszamy! Galeria zawiera całe mnóstwo zdjęć zarówno z wesele, jak i pleneru. Przygotowań oraz ceremonii. Na pewno znajdziesz coś, co przykuje Twoją uwagę na dłużej!

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • plener

Cennik

Orientacyjna cena: 1800 PLN / 12 godzin

FOTOGRAFIA ŚLUBNA
Zdecydowanie daje dużo satysfakcji, możliwość uczestnictwa w takim dniu jest dla nas ogromnym zaszczytem i jednocześnie dużą odpowiedzialnością. Na ogół większość tego dnia spędzimy z Wami (oczywiście tutaj wszystko zależy od Was), rozpoczynając sesję zdjęciową od wizyty u fryzjera i kosmetyczki a kończąc po oczepinach. Sesję plenerową z chęcią przeprowadzimy z Wami w innym dniu – dzień ślubu jest dla Was wystarczająco stresujący i zabiegany, po co macie dokładać sobie jeszcze zadań do wykonania? Jeśli będziecie mieli takie życzenie – z chęcią udamy się z Wami na sesję do innego miasta czy nawet kraju.

Przygotujemy dla Was zbiór zdjęć dokładnie dopasowanych i wyretuszowanych. Jeśli tylko będziecie mieli ochotę – przygotujemy dla Was album ze zdjęciami – zarówno tradycyjny jak też i foto-album. Dodatkowo stworzymy dla Was na naszej stronie galerię internetową – będziecie mogli pokazywać zdjęcia znajomym i rodzinie z każdego dostępnego miejsca – uważamy, że to jest naprawdę wygodne rozwiązanie!

To my jesteśmy tutaj dla Was i od Was zależy kształt naszej współpracy – jesteśmy elastyczni i chcemy dopasowywać się do Waszych potrzeb!

SESJE PLENEROWE
Są idealnym pomysłem na prezent, będą stanowiły cudowne wspomnienia a zdjęcia wywołane w dużym formacie mogą być niepowtarzalną ozdobą domu. Wielu z Was ma często w wyobraźni ogólny zarys takiej sesji – szczególnie bliskie Wam miejsce czy pewien, lubiany przez Was klimat. Jeśli tak – to super! Lubimy takie inicjatywy i wraz z Wami rozwiniemy temat oraz chętnie pomożemy go zrealizować. Jeśli wolicie oddać się w pełni w nasze ręce – nie ma sprawy, dobrze trafiliście, zaopiekujemy się Wami z należytą starannością i stworzymy dla Was taki plener fotograficzny, z którego będziecie naprawdę zadowoleni. Zależy nam na tym, byście czuli się swobodnie w trakcie robienia zdjęć – i dołożymy starań, żeby tak właśnie było.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Kadry Szczęścia
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Data dodania: 16-01-2015
Liczba odwiedzin: 235

Polecamy

Nowe ogłoszenia