Oferta | Opinie 0

Kamerzysta Film ślubny Film Time id:14836

Kontakt

Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 05-05-2015
Liczba odwiedzin: 305

Oferta

Skoro czytacie ten tekst, doskonale wiecie jak ważny i wyjątkowy jest dla Was dzień ślubu. Organizacja i przygotowania zapewne pochłonęły wiele czasu, energii i pieniędzy. Chcielibyście udokumentować ten dzień w sposób wyjątkowy i piękny, stworzyć ponadczasową pamiątkę, by w dowolnym momencie waszego życia przywołać Wasze najwspanialsze chwile.

Wyobraźcie sobie taką sytuację… zamawiacie firmę „videofilmowanie”, przyjeżdża kamerzysta, wyjmuje dużą kamerę i zbyt wiele w niej nie ustawiając, wciska funkcję auto i kameruje wszystko z jednego miejsca. Osoba bez doświadczenia, zmysłu artystycznego, traktująca swoją pracę dorywczo. Czego można się spodziewać w końcowym efekcie? Filmu który będą wszyscy podziwiać i którego będą wam zazdrościć? Czy raczej czterogodzinnego bezbarwnego materiału, który szybko wyląduje na półce i raczej nieprędko po niego sięgnięcie?

My działamy zupełnie inaczej. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności za najważniejsze momenty Waszego życia. Jesteśmy profesjonalistami po szkole filmowej i znamy się na aktualnych trendach w sztuce filmowej. W swojej pracy używamy nowoczesnego sprzętu, kamer nagrywających w kinowej jakości, stabilizatorów ujęć, wykorzystujemy zestaw mikrofonów. A wszystko po to by Wasz film stanowił istną wisienkę na torcie i był pełną emocji wspaniałą opowieścią dwojga zakochanych ludzi.

W świecie filmu jest pełno nowości, w przeciągu kilku ostatnich lat pojawiły się technologie do tej pory zarezerwowane wyłącznie dla wysokobudżetowych, profesjonalnych produkcji kinowych. Nie sposób tego wszystkiego opisać. Możemy jedynie zagwarantować, że staramy się zawsze dopasować jak najlepszą ofertę ściśle do potrzeb i oczekiwań naszych klientów, wykorzystując 120% naszych możliwości, zaangażowania i potencjału, zachowując przy tym bardzo atrakcyjne ceny.

Jeśli jesteście zainteresowani stworzeniem naprawdę w 100% wyjątkowego filmu ślubnego, chcielibyście współpracować z ludźmi którzy do swojej pracy podchodzą z pasją i zawsze dają z siebie 120%, zadzwońcie do nas, umówmy się na spotkanie, porozmawiajmy i poznajmy się. Jeśli masz wrażenie że istnieje choć cień szansy, że to właśnie My jesteśmy w stanie dać Ci to czego szukasz, nie powinieneś zwlekać.

PONADTO:

- Przy Podziękowaniach dla rodziców zapewniamy szczegółowy scenariusz oraz niezbędne akcesoria. Ponadto dostarczamy indywidualne okładki i etykiety CD oraz zapewniamy projektor i ekran podczas emisji filmu w dniu ślubu
- Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały dzień od samego rana do oczepin
- Projektujemy albumy i fotoksiążki
- Robimy kopie zapasową wszystkich plików roboczych, tak żeby wasz materiał był zawsze bezpieczny.
- Przekazujemy materiał surowy, wszystkie zarejestrowane klipy, zdjęcia w formie Raw, pliki dźwiękowe oraz pliki montażowe robocze
- Posiadamy bogate doświadczenie i nowoczesne zaplecze techniczne.

Rodzaj:

  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Kamerzysta Film ślubny Film Time
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Kod:30-240

Godziny pracy

Pn:08:00 - 20:00
Wt:08:00 - 20:00
Śr:08:00 - 20:00
Cz:08:00 - 20:00
Pt:08:00 - 20:00
Sb:10:00 - 16:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia