Zobacz zdjęcia (5)
Kamerzysta ślubny, Koszalin - zdjęcie 1
Kamerzysta ślubny, Koszalin - zdjęcie 2 Kamerzysta ślubny, Koszalin - zdjęcie 3 Kamerzysta ślubny, Koszalin - zdjęcie 4 Kamerzysta ślubny, Koszalin - zdjęcie 5
1 / 5

Kamerzysta ślubny id:51208

Koszalin, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość / podpis elektroniczny
884-705...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 2 kamery

Patrycja i Piotr
Fotograf i Kamerzysta z Koszalina
Tworzymy ślubne historie od 2012 roku.
W życiu jest kilka magicznych chwil, wartych wspomnień
pełnych niepowtarzalnych emocji, które warto uchwycić , i my to właśnie robimy. Nadajemy najważniejszemu dniu w Waszym życiu artystyczne ramy.
Za całą komunikację i dział kreatywny odpowiadam Ja Patrycja. Od 12 lat zajmuje się profesjonalnie fotografią w Koszalinie. Nie jestem tylko fotografem ślubnym – wykonuję także fotografię okolicznościową w tym rodzinną, narzeczeńską, ciążową, i każdą inną związaną z Twoimi chwilami wartymi wspomnień.
Zdjęcia ślubne skradły moje serce to wspomnienia na całe życie dla Was i waszych bliskich. Jako polecany fotograf na ślub z wieloletnim doświadczeniem, w pełni angażuję się w wydarzania, które Wam towarzyszą w dniu wesela.
Piotr filmowaniem ślubów zaczął interesować się od stworzenia krótkiego filmiku z podróży. Z pasji do obrazu, zajął się produkcją filmową. Począwszy od nagrywania Waszych podziękowań dla rodziców , ślubu i wesela aż do montażu interesującego filmu ślubnego i teledysku, które wywołują wiele wspomnień. W unikalny sposób tworzy pamiątkę na lata.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Koszalin, woj. zachodniopomorskie
884-705...
liczba odwiedzin: 825
Zadzwoń
884-705...
Napisz

Popularne miasta w okolicy