Zobacz zdj─Öcia (5)
Karczma "Paweł Nie Całkiem Święty", Wetlina - zdjęcie 1
Karczma "Paweł Nie Całkiem Święty", Wetlina - zdjęcie 2 Karczma "Paweł Nie Całkiem Święty", Wetlina - zdjęcie 3 Karczma "Paweł Nie Całkiem Święty", Wetlina - zdjęcie 4 Karczma "Paweł Nie Całkiem Święty", Wetlina - zdjęcie 5
1 / 5

Karczma "Paweł Nie Całkiem Święty" id:29335

Wetlina, podkarpackie

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • karczma

Budynek Karczmy wybudowany zosta┼é z drewnianych bali, dach przykryty drewnian─ů dach├│wk─ů. I taki ciep┼éy i troch─Ö etniczny charakter, zosta┼é r├│wnie┼╝ zastosowany we wn─Ötrzu. Wystr├│j wn─Ötrza wzorowany jest na klimacie wiejskich dwork├│w drobnej szlachty. Kilimy na ┼Ťcianach, stare sprz─Öty, meble i przedmioty - wszystkie z histori─ů, buduj─ů niepowtarzaln─ů atmosfer─Ö sk┼éaniaj─ůc─ů do d┼éugich "posiad├│w" w gronie rodziny i przyjaci├│┼é.

Dope┼énieniem tego jest ┼Ťwietna kuchnia zapo┼╝yczaj─ůca wiele pomys┼é├│w z regionalnych potraw i tw├│rczo je interpretuj─ůca - ale tego nie da si─Ö opisa─ç - to trzeba spr├│bowa─ç.

Oferujemy wiele dodatkowych usług jak organizacja - wesel, komunii, spotkań biznesowych i rodzinnych, konferencji. Organizujemy też kursy i warsztaty tematyczne, jak również rajdy i kuligi.

Bazuj─ůc na ┼Ťwietnie wyposa┼╝onej kuchni i talencie naszego kucharza oferujemy r├│wnie┼╝ catering.

liczba odwiedzin: 2396

Popularne miasta w okolicy