Zobacz zdjęcia (5)
Karczma "Paweł Nie Całkiem Święty", Wetlina - zdjęcie 1
Karczma "Paweł Nie Całkiem Święty", Wetlina - zdjęcie 2 Karczma "Paweł Nie Całkiem Święty", Wetlina - zdjęcie 3 Karczma "Paweł Nie Całkiem Święty", Wetlina - zdjęcie 4 Karczma "Paweł Nie Całkiem Święty", Wetlina - zdjęcie 5
1 / 5

Karczma "Paweł Nie Całkiem Święty" id:29335

Wetlina, podkarpackie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • karczma

Budynek Karczmy wybudowany został z drewnianych bali, dach przykryty drewnianą dachówką. I taki ciepły i trochę etniczny charakter, został również zastosowany we wnętrzu. Wystrój wnętrza wzorowany jest na klimacie wiejskich dworków drobnej szlachty. Kilimy na ścianach, stare sprzęty, meble i przedmioty - wszystkie z historią, budują niepowtarzalną atmosferę skłaniającą do długich "posiadów" w gronie rodziny i przyjaciół.

Dopełnieniem tego jest świetna kuchnia zapożyczająca wiele pomysłów z regionalnych potraw i twórczo je interpretująca - ale tego nie da się opisać - to trzeba spróbować.

Oferujemy wiele dodatkowych usług jak organizacja - wesel, komunii, spotkań biznesowych i rodzinnych, konferencji. Organizujemy też kursy i warsztaty tematyczne, jak również rajdy i kuligi.

Bazując na świetnie wyposażonej kuchni i talencie naszego kucharza oferujemy również catering.

liczba odwiedzin: 3748

Popularne miasta w okolicy