Zobacz zdjęcia (5)
Trwały i Upiększający Makijaż Ślubny - Karolina Wagner Make Up, Gdańsk - zdjęcie 1
Trwały i Upiększający Makijaż Ślubny - Karolina Wagner Make Up, Gdańsk - zdjęcie 2 Trwały i Upiększający Makijaż Ślubny - Karolina Wagner Make Up, Gdańsk - zdjęcie 3 Trwały i Upiększający Makijaż Ślubny - Karolina Wagner Make Up, Gdańsk - zdjęcie 4 Trwały i Upiększający Makijaż Ślubny - Karolina Wagner Make Up, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

Trwały i Upiększający Makijaż Ślubny - Karolina Wagner Make Up id:44933

Gdańsk, pomorskie

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Pozostałe

  • henna

Cześć, nazywam się Karolina Wagner i jestem profesjonalną wizażystką. Wykonuje MAKIJAŻE OKOLICZNOŚCIOWE (makijaż ślubny, wieczorowy itd.), zabieg STYLIZACJI BRWI metodą laminacji oraz SZKOLĘ przyszłych wizażystów i tych już pracujących w zawodzie. Mam ponad 5 letnie doświadczenie w pracy z Klientami i ponad dwuletnie w pracy jako instruktor wizażu.

Pracuje na profesjonalnych produktach. Dbam o jak najwyższą higienę - nie używam tych samych pędzli do następujących po sobie makijaży. Przed ponownym użyciem pędzli zawsze je dezynfekuje profesjonalnymi środkami do dezynfekcji.

Uważam, że człowiek uczy się przez całe życie, dlatego każdego roku poszerzam swoją wiedzę u renomowanych wizażystów. Jestem absolwentką szkoły Wizażu i Stylizacji Beauty Art ukończyłam PONAD 25 KURSÓW I SZKOLEŃ u takich osób jak:

- Daniel Sobieśniewski;
- Karolina Matraszek;
- Kamila Patyna;
- Magdalena Pieczonka;
- Dominika Szymik;
- Anshu;
- Ewelina Zych;
- Iryna Soroka;
- Tatyana Diakova;
- Natalia Stawiarska;
- Julia Voron.

Od dwóch lat sama uczę i szkolę osoby chcące wykonywać profesjonalne makijaże i wizażystów, którzy chcą nabyć nowe umiejętności.

Jestem również absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w pielęgnacji skóry, dlatego możesz liczyć na moją pomoc również w tej tematyce - podpowiem Ci, jak powinnaś zadbać o skórę przed swoim jednym z najważniejszych dni w życiu.

Makijaże wykonuje w swoim profesjonalnym studiu w samym centrum dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz. Istnieje możliwość również dojazdu do Ciebie.

Zapraszam do kontaktu!

liczba odwiedzin: 2396

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie