Zobacz zdjęcia (5)
Karpackie Zbóje - wesele po zbóju w całej Polsce!, Żywiec - zdjęcie 1
Karpackie Zbóje - wesele po zbóju w całej Polsce!, Żywiec - zdjęcie 2 Karpackie Zbóje - wesele po zbóju w całej Polsce!, Żywiec - zdjęcie 3 Karpackie Zbóje - wesele po zbóju w całej Polsce!, Żywiec - zdjęcie 4 Karpackie Zbóje - wesele po zbóju w całej Polsce!, Żywiec - zdjęcie 5
1 / 5

Karpackie Zbóje - wesele po zbóju w całej Polsce! id:15301

Żywiec, śląskie

O nas

Zorganizujemy Twoje wesele w prawdziwie zbójnickim stylu. Dostarczymy pyszne zbójnickie jedzenie na oryginalnych zbójnickich stołach. Przeprowadzimy napad zbójnicki, (z prawdziwą armatą, strzelającą konfetti!), który zaskoczy gości i dostarczy mnóstwo emocji i śmiechu. Zapewniamy dobry humor wszystkich obecnych - nie tylko dzięki ostrym zbójnickim dowcipom, ale też przy użyciu dyb i dupochlastu ;) Zaaranżujemy sale, kościół i samochód (możesz również wybrać bryczkę!) w folkowym stylu - i to wszystko w towarzystwie pięknej góralskiej muzyki- momentami porywającej do tańca, momentami wzruszającej.
Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez - nie tylko wesel, ale również imprez plenerowych, firmowych i okolicznościowych.
Działamy na terenie całej Polski.
Stawiamy na profesjonalizm - mamy prawdziwe góralskie stroje, tradycyjne instrumenty(heligonkę, dudy, trombity) i olbrzymią wiedzę o góralszczyźnie.

liczba odwiedzin: 2441

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie