Karykatury na weselach id:30665

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 12-09-2017
Liczba odwiedzin: 160

Oferta

Rysowanie karykatur na żywo to ciekawa atrakcja dla zaproszonych gości. Rysunki powstają szybko i sprawiają dużo radości. Zaraz po narysowaniu każdy z gości staje się właścicielem swojej karykatury. Będzie ona oryginalną pamiątką z waszego wydarzenia.

Zanim zamówisz karykaturzystę, warto byś poznał kilka szczegółów związanych z tą atrakcją.
Oferta dotyczy udziału karykaturzysty w czasie do około 6 godzin, uwzględniając krótkie przerwy.
Karykatura jednej osoby powstaje w czasie ok. 3-5 minut w technice czarno-białej (węgiel rysunkowy lub marker) lub w czasie ok. 8 minut w technice kolorowej (pastele suche). Każda karykatura wykonywana jest na kartce formatu A3.

Na imprezy firmowe i wesela polecane są karykatury czarno-białe ze względu na możliwość narysowania większej ilości osób w krótszym czasie (ok. 15 osób na godzinę).

Wydarzenia dedykowane dzieciom (np. urodziny, pikniki) polecam technikę kolorową. Kolorowa karykatura wymaga więcej czasu i pracy, jednak dzieci znacznie chętniej wybierają rysunki w tej technice.
Na jednym rysunku może być narysowana jedna osoba lub para.
W zależności od wybranej techniki w czasie jednego wieczoru może powstać nawet do 100 karykatur.
Każdy rysunek jest odpowiednio zabezpieczany, tak aby zaproszeni goście mogli bezpiecznie przetransportować go do domu.

Miejsce przewidziane dla rysownika powinno być oddalone od parkietu tanecznego, z gniazdkiem 230 v umożliwiającym podłączenie dodatkowego oświetlenia. Do dyspozycji karykaturzysty powinny być zarezerwowane 3 krzesła (dla rysownika i rysowanych gości). Rysownik we własnym zakresie dostarcza sztalugę i tabliczkę z informacją dla gości o możliwości wykonania karykatury.
Podczas imprezy uczestnicy nie płacą za karykatury, wszelkie należności rozliczane są z osobą zamawiającą karykaturzystę.


Cena za usługę w wysokości 1200 zł za wieczór. Należy doliczyć do niej koszt dojazdu (z Poznania w dowolne miejsce Polski, lub poza jej granice) oraz cenę noclegu (organizator może również zapewnić nocleg).
Dla eventów odbywających się w Poznaniu oraz okolicach (do 30 km) nie będą doliczane koszty noclegu oraz dojazdu.
Jeśli jesteś zainteresowany, określ termin, w którym planujesz zorganizować event, oraz dokładne miejsce planowanego wydarzenia, a także dane kontaktowe (nr telefonu, mail).
Po otrzymaniu wiadomości, postaram się jak najszybciej potwierdzić możliwość przyjazdu.
Uwaga w okresie lipiec-sierpień 2018 brak wolnych terminów!

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Karykatury na weselach
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:61-752

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.