Zobacz zdjęcia (3)
Kochamywesela - sprawdzony filmowiec na wesele, Bochnia - zdjęcie 1
Kochamywesela - sprawdzony filmowiec na wesele, Bochnia - zdjęcie 2 Kochamywesela - sprawdzony filmowiec na wesele, Bochnia - zdjęcie 3
1 / 3

Kochamywesela - sprawdzony filmowiec na wesele id:15886

od 3300 do 5300 zł / film
Bochnia, małopolskie
(44)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
509-225...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Do każdego zlecenia płynącego od Pary Młodej podchodzimy indywidualnie i drobiazgowo. Nie chcemy aby Wasz film był przewidywalny i oczywisty. Dążymy natomiast do tego, żeby osoba oglądająca Waszą pamiątkę filmową, czuła to, co Wy przeżywaliście podczas swojego najważniejszego dnia. A zatem słowo klucz każdej naszej produkcji, to: EMOCJE.

Używamy profesjonalnych kamer filmowych i bezlusterkowców - nagrywamy w 4K, a film oddajemy w formacie FullHD. Nie przeszkadzamy, jesteśmy dyskretni i nie stresujemy - dostosujemy się do atmosfery Waszego dnia. Operatorami są zawodowi filmowcy.

Nasz film to połączenie reportażu z dynamicznymi teledyskami, dzięki czemu ani na chwilę nie pomyślicie o tym aby użyć funkcji przewijania :).

Wybór należy do Państwa, a my jesteśmy po to, aby pomóc Wam w spełnieniu Waszych oczekiwań.

5 NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ:

1. Jak długo będzie trwał film?

Tak naprawdę tylko Wy znacie odpowiedź na to pytanie :). Na każdym etapie montażu macie materiał pod kontrolą. W ostatecznej fazie sami decydujecie, czy Waszym zdaniem materiał jest w sam raz, czy też warto byłoby jeszcze go skrócić, czy przedłużyć. Dzięki temu długość filmu zawsze będzie zadowalająca. Statystyka pokazuje, że reportaż najczęściej mieści się w granicach 1.5 - 2 godzinach.

2. Do której filmujemy?

Filmujemy do oczepin włącznie. Taka decyzja wynika z trzech powodów:
* przeważnie oczepiny są ostatnim elementem najważniejszych wydarzeń, które dzieją się w ciągu całego dnia,
* Wasi Goście też chętnie pobawią się bez obecności kamery i aparatu,
* chcemy żeby Wasi Goście wyglądali na filmie jak najlepiej - po północy, część Gości może być już zmęczona, więc oszczędźmy im tego na filmie :).

3. Jak liczymy dojazd?

Najprostsza odpowiedź: uczciwie i zdroworozsądkowo. A mówiąc konkretnie: do 50 km dojazd macie gratis, powyżej tego zakresu przedstawiamy konkretną i klarowną propozycję.

4. Kiedy będzie film?

Film otrzymujecie do 3 miesięcy od momentu wysłania Waszych propozycji muzycznych, ewentualnie zdjęć z dzieciństwa/narzeczeństwa, jeśli wybraliście taki teledysk. Natomiast nie jest tak, że mijają 3 miesiące i widzicie film pierwszy raz na oczy. Po ok. 1 - 1.5 miesiąca od momentu dostarczenia materiałów otrzymujecie do wglądu tzw. 1 część, czyli od początku do pierwszego tańca. Kiedy Wy zapoznajecie się z tą częścią, my pracujemy nad montażem części zabawowej. Potem otrzymujecie do wglądu całość wraz z ewentualnymi poprawkami w części pierwszej. Reasumując, jesteście z materiałem na bieżąco.

5. Czy poprawki są płatne?

Nie. Poprawki są wprowadzane nieodpłatnie. Rzeźbimy do momentu aż będziecie zadowoleni - oczywiście w granicach zdrowego rozsądku :).

Kochamywesela - sprawdzony filmowiec na wesele - film 1 Kochamywesela - sprawdzony filmowiec na wesele - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta

Oferta

od 3300 do 5300zł/ film

W przypadku reportażu ślubnego posiadamy 3 pakiety.

Pakiet STANDARD:
- 1 operator kamery,
- filmowanie od przygotowań do oczepin włącznie,
- film oddajemy na grawerowanym w drewnie pendrive,

Cena: 3300 zł + dojazd


Pakiet ROZSZERZONY
- 2 operatorów kamery,
- filmowanie od przygotowań do oczepin włącznie,
- film oddajemy na grawerowanym w drewnie pendrive,
+ wywiady z gośćmi,
+ teledysk podsumowujący.

Cena: 4300 zł + dojazd

Pakiet VIP
- 2 operatorów kamery,
- filmowanie od przygotowań do oczepin włącznie,
- film oddajemy na grawerowanym w drewnie pendrive,
- wywiady z gośćmi,
- teledysk podsumowujący,
+ teledysk z pleneru ślubnego filmowanego w dowolnie ustalonym terminie,
+ trailer weselny,
+ możliwość publikacji filmu w Internecie z prywatnym dostępem na hasło dla gości.

Cena: 5300 zł + dojazd

USŁUGI DODATKOWE:

+ dron - 1000 zł
+ teledysk z podziękowaniami dla rodziców - 900 zł
+ surowy materiał - 500 zł
+ 3 komplety spersonalizowanych płyt DVD w opakowaniu - 150 zł
+ slideshow z dzieciństwa/narzeczeństwa - 100 zł
+ dodatkowy pendrive grawerowany w drewnie - 100 zł

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zajmujemy się filmem na co dzień, pracując w produkcji filmowej i prowadząc warsztaty filmowe, dlatego mogą być Państwo pewni profesjonalnie wykonanej usługi. Każde spotkanie z Parą Młodą jest traktowane indywidualnie, dlatego też doskonale wiem, na co zwracać uwagę przy realizacji naszych filmów.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy od 2011 roku. Nieco wcześniej rozpoczęliśmy swoją przygodę z filmem, która trwa do dzisiaj na różnych płaszczyznach.

Jak ubieramy się na wesele?

Nasz ubiór łączy wygodę pracy z elegancją. Najczęściej jesteśmy ubrani w całości na czarno, dlatego łatwo wtapiamy się w otoczenie, przez co jesteśmy praktycznie niedostrzegalni podczas wykonywania swoich obowiązków :).

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowy film otrzymują Państwo zarówno na płytach DVD (w trzech zestawach), jak i na drewnianym, grawerowanym pendrive. Całość stanowi elegancką, namacalną pamiątkę naszej współpracy.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Najczęściej gotowy film oddajemy w przeciągu 2 miesięcy od momentu uzyskania od Państwa wymaganych materiałów (podkłady muzyczne, czy zdjęcia z dzieciństwa/narzeczeństwa). Natomiast maksymalny czas oczekiwania na film to 3 miesiące.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaki jest styl naszej pracy?

Styl naszej pracy określamy jako "NINJA" :). Im mniej jesteśmy widoczni, tym lepiej dla filmu. Dzięki naszej dyskretnej pracy - Para Młoda nie czuje się osaczona przez obiektywy kamer, a goście zachowują się swobodnie. Ten styl działania pozwala nam na utrwalanie naturalnych, niewyreżyserowanych momentów, które stanowią świetną pamiątkę na lata.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Chyba jesteśmy szczęściarzami, bo w znacznej większości naszych realizacji ślubnych pracujemy przy pięknej, słonecznej pogodzie. Kiedy jednak zaczyna się chmurzyć i padać, wykorzystujemy pokrowce, czy naturalne zadaszenia, które pozwalają nam bez przeszkód kontynuować naszą pracę. Żadna pogoda nam niestraszna :).

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Bez dwóch zdań byłaby to kamera, jakiś duży powerbank i... laptop z filmem z wesela, bo przecież kochamy wesela ;).

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (44)

Dodaj opinię
Kochamywesela - sprawdzony filmowiec na wesele id:15886
Średnia ocen: 4,95 / 5 z 44 opinii
4,95
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Mariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Mszana Dolna
Data dodania: 27-06-2022

Bardzo gorąco polecamy pana Michała! Świetnie nam się z nim współpracowało. Świetny kontakt, świetne podejście i rewelacyjny film w niewiarygodne szybkim czasie - 2 tygodnie po weselu! Polecamy go tutaj na portalu jak i wśród naszych znajomych :)
Jeśli ktoś szuka kamerzysty, który go nie zawiedzie to już nie musi szukać dalej bo pan Michał z Kochamywesela jest strzałem w 10 :)

Michał
28-06-2022

Ten sukces z szybkością oddania filmu definitywnie dzielę na pół z Wami :D Przy tak skonkretyzowanych oczekiwaniach i wysokim poziomie komunikacji, realizacja była już tylko proformą :). Niezmiernie się cieszę z Waszego zadowolenia i tak, jak wspominałem - czekam na kolejne imprezy z Wami w roli gości :D. Dziękuję!

A
Arletta
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-05-2022
Bochnia
Data dodania: 03-06-2022

Szczerze polecamy!
Na naszym weselu kamerzystą był Michał. Od samego początku współpraca układała się nam bardzo dobrze. Michał jest niezwykle profesjonalną i komunikatywną osobą, przez to wszelkie ustalenia poszły bardzo sprawnie.
Na efekty pracy nie musieliśmy długo czekać. Film w zasadzie od razu nam się spodobał i to bez większych zmian. W bardzo sprytny sposób zostały zmontowane fragmenty z przygotowań oraz z kościoła, dlatego żaden z oglądających gości nie będzie znudzony ;) Dodatkowym atutem jest również to, że w filmie wplecione zostały fragmenty naszych ulubionych piosenek.
Podsumowując wszystko jest co chcieliśmy i jak chcieliśmy :)

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą pamiątkę na lata! Arletta & Tomasz

Michał
03-06-2022

Dziękuję, że obdarzyliście mnie zaufaniem i cieszę się niezmiernie, że jesteście zadowoleni nie tylko z filmu, ale też z obsługi! To dla mnie niezwykle ważne :). Myślę też, że dzięki temu, że się świetnie rozumieliśmy - film właściwie od razu przypadł Wam do gustu :D. Wasze konkretne podejście do sprawy znacznie ułatwiło mi podejście do filmowania. Dziękuję!

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-04-2022
Niepołomice
Data dodania: 24-05-2022

Pan Michał oraz Pan Damian to Mistrzowie w swoim fachu! Współpraca z Nimi to czysta przyjemność. Otrzymany film jest IDEALNY, cudowny, wspaniały...moglibyśmy wypisywać wiele takich synonimów :) Teledysk... zachwycający! Szybka realizacja, świetny kontakt. Panowie są godnymi zaufania profesjonalistami. Dzięki Nim, na filmie, zostały uwiecznione słowa naszej przysięgi małżeńskiej oraz momenty wesela, które są pamiątką na całe życie... Bardzo serdecznie polecamy i dziękujemy, że byliście z nami w Tym dniu.
Sylwia i Damian, 23.04.2022r.

Michał
24-05-2022

Bez dwóch zdań Wasze wesele na długo zostanie w naszej pamięci! Tak, jak wspominałem podczas naszego spotkania - wszystko zagrało perfekcyjnie, w związku z czym film również wyszedł dokładnie tak, jak to sobie wspólnie wymarzyliśmy :). Dzięki piękne i wszystkiego dobrego dla Was! Cieszymy się, że mogliśmy z Wami rozpocząć sezon 2023!

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-10-2021
Bochnia
Data dodania: 01-01-2022

Polecamy z całego serca! Profesjonalnie zmontowany film oraz przepiękny teledysk! Sprzęt z najwyższej półki, obsługa na najwyższym poziomie, bezproblemowy, bardzo dobry kontakt i szybki czas realizacji! Jeśli ktoś chciałby mieć przepiękna pamiątkę z tego najważniejszego Dnia, to naprawdę nie ma się co zastanawiać! Wybierając kochamy wesla możecie być spokojni, że otrzymacie film najwyższej jakości.
Dziękujemy Michał 😉

Michał
01-01-2022

Justyna, bardzo dziękuję za te ciepłe słowa! Niezmiernie mi miło, że tak wspominacie współpracę z nami :). Trzymajcie się ciepło!

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Bochnia
Data dodania: 27-12-2021

Polecam z całego serducha. Profesjonalny kamerzysta, cierpliwy, rzetelny, dokładny, pomysłowy. Człowiek, którego wszyscy goście weselni polubili od razu. Przy Michale nie czuje się tego stresu przed kamerą. A nagranie mówi samo za siebie. Wszystko dopracowane pod każdym względem. Jakość nagrania super. Stały kontakt z kamerzystą przy montażu nagrania jest ogromnym atutem. Państwo Młodzi mogą sami zadecydować, które fragmenty chcą mieć na swojej płycie, na co chcą zwrócić uwagę, a także mają prawo wyboru własnych piosenek do klipów weselnych.

Michał
29-12-2021

Dziękuję Ania, swoją opinią potwierdzasz tylko to, co uważam za podstawę dobrej współpracy między filmowcem a Parą Młodą - kontrola nad materiałem na każdym jego etapie :). Cieszę się, że to dostrzegacie i za każdym razem upewniam się, że ten system ma sens! Dzięki serdeczne :).

U
Ula
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-10-2021
Trzciana
Data dodania: 24-12-2021

Opisując współpracę z Michałem możemy to zrobić używając samych pozytywnych komentarzy, poprostu 100% profesjonalizm , podczas naszego wesela był on praktycznie niewidoczny , zupełnie nie odczuwaliśmy obecności kamery zarówno my jak i nasi goście , dlatego jesteśmy pod ogromnym wrażeniem uchwycenia przez niego tak wielu momentów , do których będziemy mogli wrócić jeszcze nie jeden raz.☺️😁 Aż trudno uwierzyć że na Michała natrafiliśmy przypadkiem , spośród mnóstwa ofert w internecie wybraliśmy właśnie jego. Był to nasz pierwszy i jak się później okazało doskonały wybór. Śmiało możemy go polecić kolejnym parom młodym.☺️😁😁

Michał
24-12-2021

Dziękuję pięknie! Myślę, że nie ma przypadków - ta współpraca była nam pisana! :) Pozdrawiam Was serdecznie!

I
Ilona
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Bochnia
Data dodania: 23-11-2021

Z takim fachowcem jak Michał współpraca to sama radość! Na spotkaniu wstępnym nawet nie mieliśmy pojęcia o co zapytać, ale Michał pomyślał za nas i wypytał o wszystkie szczegóły ceremonii tworząc cały scenariusz imprezy (który w dniu ślubu był świetną ściągą). Uwzględnił wszystkie nasze sugestie i stworzył pamiątkę na całe życie, której efekt przerósł nasze oczekiwania. Wiele stresu mieliśmy przed tym najważniejszym dniem, jednak Michał zamiast tego stresu dokładać wręcz nas rozweselał. Jedyne czego żałujemy, to że nie było go z nami na poprawinach.

Michał
23-11-2021

Jeśli poprawiny były tak czadowe, jak samo wesele, to rzeczywiście brak kamery może doskwierać! :D Chociaż czasem to właśnie brak filmowca podnosi temperaturę na parkiecie, więc w sumie może dobrze wyszło ;). W każdym razie bardzo Wam dziękuję za współpracę i za tę masę pozytywnej energii, którą sobą prezentujecie!

M
Martyna <3 Sławek <3
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Bochnia
Data dodania: 16-11-2021

Współpraca z Michałem i Jego ekipą to jedna z najlepszych przygód jaka nas spotkała , jeszcze w tak ważnym dla nas dniu. Profesjonalizm na najwyższym poziomie , czuliśmy się bardzo swobodnie przed kamerą , chłopaki spisali się na medal pod każdym względem. Piękne ujęcia, cudowny teledysk i mega profesjonalny film. Udało uchwycić się tyle emocji , że przy oglądaniu można się nieźle wzruszyć. Mamy najpiękniejszą pamiątkę ślubną i na pewno będziemy do niej wracać co jakiś czas ! Polecamy z całych naszych czterech serduszek , myślę że nawet nasz syn będzie mieć niezłą pamiątkę z wydarzenia 2w1 :D <3 Pięknie Wam dziękujemy , jesteście najlepsi w tym co robicie bez dwóch zdań ! <3

Michał
17-11-2021

Współpracę z Wami będziemy długo pamiętać! Zarówno podczas Waszego wielkiego dnia, jak i w trakcie sesji plenerowej spisaliście się na medal :D. Efekty zresztą widać na filmie :). To była czysta przyjemność i niezmiernie się cieszę, że również tak ciepło wspominacie nasze wspólne działania. Wszystkiego, co najlepsze!

Pokaż więcej opinii

Kontakt

NIP: 8681878221
Imię i nazwisko: Michał Kołdras
Adres: Bochnia, ul. Kazimierza Wielkiego 37/37, 32-700, woj. małopolskie
509-225...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 10878
Zadzwoń
509-225...
Napisz

Popularne miasta w okolicy