Kochamy Wesela

od 3700 do 5700 zł
Bochnia, małopolskie
(68)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
509-225...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

O nas

Do każdego zlecenia płynącego od Pary Młodej podchodzimy indywidualnie i drobiazgowo. Nie chcemy aby Wasz film był przewidywalny i oczywisty. Dążymy natomiast do tego, żeby osoba oglądająca Waszą pamiątkę filmową, czuła to, co Wy przeżywaliście podczas swojego najważniejszego dnia. A zatem słowo klucz każdej naszej produkcji, to: EMOCJE.

Używamy profesjonalnych kamer filmowych i bezlusterkowców - nagrywamy w 4K, a film oddajemy w formacie FullHD. Nie przeszkadzamy, jesteśmy dyskretni i nie stresujemy - dostosujemy się do atmosfery Waszego dnia. Operatorami są zawodowi filmowcy.

Nasz film to połączenie reportażu z dynamicznymi teledyskami, dzięki czemu ani na chwilę nie pomyślicie o tym aby użyć funkcji przewijania :).

Wybór należy do Państwa, a my jesteśmy po to, aby pomóc Wam w spełnieniu Waszych oczekiwań.

5 NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ:

1. Jak długo będzie trwał film?

Tak naprawdę tylko Wy znacie odpowiedź na to pytanie :). Na każdym etapie montażu macie materiał pod kontrolą. W ostatecznej fazie sami decydujecie, czy Waszym zdaniem materiał jest w sam raz, czy też warto byłoby jeszcze go skrócić, czy przedłużyć. Dzięki temu długość filmu zawsze będzie zadowalająca. Statystyka pokazuje, że reportaż najczęściej mieści się w granicach 1.5 - 2 godzinach.

2. Do której filmujemy?

Filmujemy do oczepin włącznie. Taka decyzja wynika z trzech powodów:
* przeważnie oczepiny są ostatnim elementem najważniejszych wydarzeń, które dzieją się w ciągu całego dnia,
* Wasi Goście też chętnie pobawią się bez obecności kamery i aparatu,
* chcemy żeby Wasi Goście wyglądali na filmie jak najlepiej - po północy, część Gości może być już zmęczona, więc oszczędźmy im tego na filmie :).

3. Jak liczymy dojazd?

Najprostsza odpowiedź: uczciwie i zdroworozsądkowo. A mówiąc konkretnie: do 50 km dojazd macie gratis, powyżej tego zakresu przedstawiamy konkretną i klarowną propozycję.

4. Kiedy będzie film?

Film otrzymujecie do 3 miesięcy od momentu wysłania Waszych propozycji muzycznych, ewentualnie zdjęć z dzieciństwa/narzeczeństwa, jeśli wybraliście taki teledysk. Natomiast nie jest tak, że mijają 3 miesiące i widzicie film pierwszy raz na oczy. Po ok. 1 - 1.5 miesiąca od momentu dostarczenia materiałów otrzymujecie do wglądu tzw. 1 część, czyli od początku do pierwszego tańca. Kiedy Wy zapoznajecie się z tą częścią, my pracujemy nad montażem części zabawowej. Potem otrzymujecie do wglądu całość wraz z ewentualnymi poprawkami w części pierwszej. Reasumując, jesteście z materiałem na bieżąco.

5. Czy poprawki są płatne?

Nie. Poprawki są wprowadzane nieodpłatnie. Rzeźbimy do momentu aż będziecie zadowoleni - oczywiście w granicach zdrowego rozsądku :).

Oferta

od 3700 do 5700zł/ film

W przypadku reportażu ślubnego posiadamy 3 pakiety.

Pakiet STANDARD:
- 1 operator kamery,
- filmowanie od przygotowań do oczepin włącznie,
- film oddajemy na grawerowanym w drewnie pendrive,

Cena: 3700 zł + dojazd


Pakiet ROZSZERZONY
- 2 operatorów kamery,
- filmowanie od przygotowań do oczepin włącznie,
- film oddajemy na grawerowanym w drewnie pendrive,
+ wywiady z gośćmi,
+ teledysk podsumowujący.

Cena: 4700 zł + dojazd

Pakiet VIP
- 2 operatorów kamery,
- filmowanie od przygotowań do oczepin włącznie,
- film oddajemy na grawerowanym w drewnie pendrive,
- wywiady z gośćmi,
- teledysk podsumowujący,
+ teledysk z pleneru ślubnego filmowanego w dowolnie ustalonym terminie,
+ trailer weselny,
+ możliwość publikacji filmu w Internecie z prywatnym dostępem na hasło dla gości.

Cena: 5700 zł + dojazd

USŁUGI DODATKOWE:

+ dron - 1000 zł
+ teledysk z podziękowaniami dla rodziców - 900 zł
+ surowy materiał - 500 zł
+ slideshow z dzieciństwa/narzeczeństwa - 200 zł
+ dodatkowy pendrive grawerowany w drewnie - 150 zł

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zajmujemy się filmem na co dzień, pracując w produkcji filmowej i prowadząc warsztaty filmowe, dlatego mogą być Państwo pewni profesjonalnie wykonanej usługi. Każde spotkanie z Parą Młodą jest traktowane indywidualnie, dlatego też doskonale wiem, na co zwracać uwagę przy realizacji naszych filmów.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Nasi operatorzy pracują jako freelancerzy, co oznacza że podejmujemy się zleceń wykraczających poza branżę ślubną. Tworzymy filmy promocyjne, teledyski muzyczne, obsługujemy medialnie spektakle i konferencje. Oprócz tego zdarza się, że bierzemy udział w tworzeniu ujęć na potrzeby telewizji, czy produkcji filmów fabularnych.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Najczęściej pracujemy od przygotowań do oczepin włącznie, co zwykle przekłada się na godziny od południa do 1.00 w nocy.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta obejmuje pracę 1 operatora kamery od przygotowań do oczepin włącznie, czego efektem jest reportaż ślubny trwający mniej więcej półtorej godziny oddawany na grawerowanym w drewnie pendrive.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy od 2011 roku. Nieco wcześniej rozpoczęliśmy swoją przygodę z filmem, która trwa do dzisiaj na różnych płaszczyznach.

Jak ubieramy się na wesele?

Nasz ubiór łączy wygodę pracy z elegancją. Najczęściej jesteśmy ubrani w całości na czarno, dlatego łatwo wtapiamy się w otoczenie, przez co jesteśmy praktycznie niedostrzegalni podczas wykonywania swoich obowiązków :).

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowy film otrzymują Państwo zarówno na płytach DVD (w trzech zestawach), jak i na drewnianym, grawerowanym pendrive. Całość stanowi elegancką, namacalną pamiątkę naszej współpracy.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Najczęściej gotowy film oddajemy w przeciągu 2 miesięcy od momentu uzyskania od Państwa wymaganych materiałów (podkłady muzyczne, czy zdjęcia z dzieciństwa/narzeczeństwa). Natomiast maksymalny czas oczekiwania na film to 3 miesiące.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaki jest styl naszej pracy?

Styl naszej pracy określamy jako "NINJA" :). Im mniej jesteśmy widoczni, tym lepiej dla filmu. Dzięki naszej dyskretnej pracy - Para Młoda nie czuje się osaczona przez obiektywy kamer, a goście zachowują się swobodnie. Ten styl działania pozwala nam na utrwalanie naturalnych, niewyreżyserowanych momentów, które stanowią świetną pamiątkę na lata.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Chyba jesteśmy szczęściarzami, bo w znacznej większości naszych realizacji ślubnych pracujemy przy pięknej, słonecznej pogodzie. Kiedy jednak zaczyna się chmurzyć i padać, wykorzystujemy pokrowce, czy naturalne zadaszenia, które pozwalają nam bez przeszkód kontynuować naszą pracę. Żadna pogoda nam niestraszna :).

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Bez dwóch zdań byłaby to kamera, jakiś duży powerbank i... laptop z filmem z wesela, bo przecież kochamy wesela ;).

Kochamy Wesela
Średnia ocen: 4,97 / 5 z 68 opinii
4,97
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
N
Natalia
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 03-05-2024
Bochnia
Data dodania: 10-06-2024

Polecamy z całego serca cudowny człowiek piękny film pełen profesjonalizm ❤️❤️❤️

Michał
11-06-2024

Dzięki serdeczne za Waszą rekomendację! Bardzo się cieszę, że jesteście w pełni zadowoleni z Waszego filmu :). Pozdrowienia!

A
Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2023
Dobczyce
Data dodania: 10-12-2023

Prawdziwy Fachowiec polecam każdemu

Michał
10-12-2023

Dziękuję Artur za tak konkretną rekomendację! Pozdrowienia dla Was :).

D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2023
Bucze
Data dodania: 05-11-2023

Dziękujemy za profesjonalne podejście ,niezwykłą osobowość . Wszystko było dopięte w każdym najdrobniejszym szczególe za cudowne ujęcia i tone pomysłów oraz luz dzięki któremu jesteśmy uśmiechnięci na każdym ujęciu .Uważamy jak brać to tylko tą ekipę dokona ona wszelkich starań żeby was dzień był uwieczniony jak najpiękniej .Naprawdę warto zaufać gorąco polecamy Daria&Sebastian ♥️♥️♥️

Michał
07-11-2023

Uśmiech na ujęciach to zdecydowanie Wasza zasługa :). Dziękuję Wam serdecznie za zaufanie i współpracę już od etapu filmu z podziękowań dla rodziców, który notabene wywarł ogromne wrażenie zarówno wśród bezpośrednio zainteresowanych, jak i pośród Waszych gości. Wcale mnie to jednak nie dziwi, ponieważ Wasza historia i emocje, które przekazujecie potrafią zaangażować na 120%! Dzięki piękne i pozdrawiam Was serdecznie :).

K
Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2023
Wieliczka
Data dodania: 13-10-2023

Nasze wesele odbyło się 4 sierpnia 2023r, namiar na Michała dostaliśmy od znajomych, lepiej trafić nie mogliśmy. Chcielibyśmy z całego serca polecić Go każdemu. Pełen profesjonalizm, bardzo dobrze wykonana praca na przyjęciu weselnym, świetnie zmontowany film, idealnie dobrana muzyka. Świetny kamerzysta, ale przede wszystkim SUPER człowiek który oprócz tego że wykona swoją robotę na 200% to porozmawia, pożartuje, udzieli cennych rad. Jeszcze raz polecamy i dziękujemy za wszystko, Bogusia i Krzysztof.

Michał
15-10-2023

Jeśli traktuje się swoją pracę jako pasję, a ja właśnie pracę z kamerą tak traktuję, to zawsze wszelkie działania podejmuje się odpowiednim podejściem i z uśmiechem na twarzy. :) Bardzo Wam dziękuję, że dostrzegliście nie tylko dbałość o sam materiał, ale przede wszystkim otwarte podejście, które zawsze jest dla mnie ważne w każdym kontakcie z Parą Młodą! Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wspaniałej podróży poślubnej :D.

G
Gabriela
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2023
Królówka
Data dodania: 13-10-2023

Z całego serca możemy polecić stronawesela! Każdy szczegół został uwieczniony na filmie, miło się ogląda, wszystko super dograne ze sobą! Jakość usługi na najwyższym poziomie! Polecamy!🩷

Michał
15-10-2023

Dzięki za Wasze polecenie! :) Cała historia zawsze składa się z ogromnej ilości szczegółów, dlatego tak bardzo przykładamy do tego uwagę. Pozdrowienia dla Was i życzę miłych seansów w doborowym towarzystwie :).

W
Wiola
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2023
Trzciana
Data dodania: 25-09-2023

Na Michała trafiliśmy zupełnie przypadkiem, i był to nasz pierwszy trafny wybór kamerzysty na nasze wesele✌️ kontakt z nim jest świetny, odpowiada na każde nasze pytanie czy wątpliwość , podczas ślubu i wesela wraz z Dastinem stworzyli niesamowita atmosferę, nawet nie odczuliśmy ich obecności. Podczas dogrywania kwestii związanych z filmem , współpracował z nami , otwarty na nasze sugestie , podsuwał swoje pomysły i przede wszystkim nie natarczywy podczas kręcenia ślubu , to co chcielismy to jest na filmie. Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać to wybór byłby oczywisty ! Dziękujemy za wszystko i do miłego zobaczenia !❤️🥹

Michał
27-09-2023

Bardzo się cieszę, że zasililiście grupę zadowolonych Par Młodych i tym bardziej mam satysfakcję z tego, że spotkamy się na kolejnych uroczystościach, bowiem nie ma lepszej reklamy niż tzw. "poczta pantoflowa" :). Piękne dzięki i pozdrawiam serdecznie!

P
Patrycja Grzywna
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-04-2023
Bochnia
Data dodania: 22-09-2023

Witam
Chcielibyśmy bardzo polecić wszystkim Pana Michała . Znakomity kamerzysta?,który uchwyci najważniejsze rzeczy w filmie ,najważniejsze są dla niego prawdziwe emocje ,a nie jakieś przygotowywane scenki czy coś innego . Super teledysk wraz z całym video tak się ogląda że nawet się nie czuję aby to trwało 2 godziny 😁 I na koniec pozdrawiamy drugiego operatora kamery Denisa nie żałujemy,iż wzięliśmy was obu , bardzo kontaktowi ludzie ,zabawni zrobili kawał dobrej pracy .
Pozdrawiamy

Michał
25-09-2023

Serdeczne podziękowania! Jeśli film budzi emocje i ma historię, to rzeczywiście 2 godziny mijają w momencie :). Pozdrawiamy Was serdecznie i dziękujemy za super współpracę!

A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-07-2023
Kraków
Data dodania: 31-08-2023

Chcielibyśmy serdecznie podziękować operatorom kamer za ich niezwykle profesjonalne podejście do naszego wesela. Ich talent, empatia i zaangażowanie przyczyniły się do stworzenia pięknych kadrów, które uwieczniły ten wyjątkowy dzień. Zarówno film, jak i teledysk, są absolutnie wspaniałe i przekraczają nasze najśmielsze oczekiwania.
Doceniamy także wspaniały kontakt, byliście zawsze dostępni, gotowi odpowiedzieć na nasze pytania i uwzględnić nasze sugestie. To naprawdę sprawiło, że cały proces był przyjemny i bezstresowy.
Wasza obecność była dyskretna, a jednocześnie uchwyciliście wszystkie istotne momenty i emocje tego dnia. Dzięki Wam możemy teraz wracać do tych chwil za każdym razem, gdy obejrzymy nasz ślubny film.
Jeszcze raz dziękujemy za Waszą ciężką pracę, pasję i za to, że oddaliście się ponad miarę, by dostarczyć nam taki wyjątkowy materiał. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i z pewnością polecamy Waszą firmę każdemu, kto szuka nie tylko profesjonalizmu, ale także serca w tym, co robicie.

Dziękujemy, że byliście częścią naszego dnia i pomogliście nam zachować te piękne wspomnienia na zawsze.

Michał
31-08-2023

Jak sami stwierdziliście, wybór nas jako usługodawców chyba nie był przypadkowy, po prostu tak miało być! Ze swojej strony również bardzo Wam dziękuję za sympatię, życzliwość i przede wszystkim taką życiową radość :). Wasze podejście motywuje nad do dalszej pracy i dalszego rozwoju, bo jak sami zauważyliście: to nie tylko nasza praca, ale również pasja! Serdeczne pozdrowienia :).

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Michał Kołdras Kinoamatorskie
NIP: 8681878221
Imię i nazwisko: Michał Kołdras
Adres: Bochnia, Kazimierza Wielkiego 37/37, 32-700, woj. małopolskie
509-225...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 14673
Zadzwoń
509-225...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Bochnia

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy