Zobacz zdjęcia (4)
Koprasfoto - duet fotografów w jednej cenie, Konin - zdjęcie 1
Koprasfoto - duet fotografów w jednej cenie, Konin - zdjęcie 2 Koprasfoto - duet fotografów w jednej cenie, Konin - zdjęcie 3 Koprasfoto - duet fotografów w jednej cenie, Konin - zdjęcie 4
1 / 4

Koprasfoto - duet fotografów w jednej cenie id:38621

Konin, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 2 fotografów

Piękna, ponadczasowa fotografia ślubna i portretowa. Wierzymy, że ślub jest bardzo ważnym wydarzeniem w Waszym życiu. Czujemy się zaszczyceni za każdym razem, gdy pary młode powierzają nam udokumentowanie ich dnia ślubu. Fotografujemy Was i Waszych gości z najwyższym szacunkiem.

Skupiamy się na reporterskim stylu fotograficznym. Staramy się za każdym razem, udokumentować chwile pełne wzruszeń, łez, uśmiechu i radości tak, aby Wy i Wasi goście nie zauważali naszej obecności. Dzień ślubu przepełniony jest pięknem i i pewnego rodzaju magią, swoistym klimatem... Wierzymy, że to właśnie naszą pracą i obowiązkiem jest utrwalenie właśnie tych magicznych, pięknych i niepowtarzalnych momentów dnia i robimy to z nieskrywaną radością. Średnia cena pakietu ślubnego wynosi 3900 zł Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio do nas na maila. Mieszkamy koło Konina, ale pracujemy w całej Polsce.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Konin, , 62-510, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 1105

Popularne miasta w okolicy