Zobacz zdjęcia (5)
Kreomedia - piękne, pełne emocji filmy ślubne, Wrocław - zdjęcie 1
Kreomedia - piękne, pełne emocji filmy ślubne, Wrocław - zdjęcie 2 Kreomedia - piękne, pełne emocji filmy ślubne, Wrocław - zdjęcie 3 Kreomedia - piękne, pełne emocji filmy ślubne, Wrocław - zdjęcie 4 Kreomedia - piękne, pełne emocji filmy ślubne, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Kreomedia - piękne, pełne emocji filmy ślubne id:14027

Wrocław, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video
  • wysięgnik

Do wyboru:

  • 2 kamery
  • 3 kamery

Jesteśmy grupą przyjaciół, od lat zafascynowanych filmem i fotografią. Ujście tej pasji odnajdujemy, tworząc piękne pamiątki z Waszych wyjątkowych dni.

Przy pracy utrzymujemy przyjazną, naturalną atmosferę. Towarzyszyliśmy już w podobnych chwilach wielu parom, dlatego chętnie służymy pomocą, subtelnie doradzamy i pozostajemy maksymalnie dyskretni, uwieczniając jednocześnie w efektowny, filmowy sposób przebieg całego dnia.

Z zarejestrowanych materiałów montujemy filmy o ustalonym wspólnie czasie trwania, przykładając ogromną uwagę do odpowiedniego tempa montażu, filmowych kolorów oraz profesjonalnie nagranego dźwięku.

Chyba największą motywacją do naszej pracy jest te kilka minut, kiedy obserwujemy reakcję Pary Młodej oglądającej teledysk, zaraz przez seansem pełnego filmu.

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego oraz na spotkanie w naszym biurze we Wrocławiu, gdzie będziemy mogli porozmawiać o planowanym wielkim dniu.

Opinie (2)

Kreomedia - piękne, pełne emocji filmy ślubne id:14027
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Eliza Eliza Moskwa
Eliza Eliza Moskwa
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-09-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Berlin
Data dodania: 30-01-2020

Chłopaki to najwyższa jakość usług. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu ich pracy. Ustalanie szczegółów zarówno przed jak i po weselu była super, szybki kontakt. Mają bardzo dużo fajnych pomysłów i rewelacyjnie współpracują. Film jest dla nas mega pamiątką i uważam, że nie mogliśmy wybrać lepiej :). Z takimi ludźmi organizacja wesela jest łatwiejsza, dzięki :)

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-05-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Cieleśnica
Data dodania: 22-07-2019

Jesteśmy zachwyceni wpółpracą z Kreomedia. Na naszym ślube w Pałacu Cieleśnica mieliśmy dwóch wspaniałych kamerzystów, którzy spisali się na medal! Chapeau bas Panowie!
Naszukałam się, bo jestem strasznie wybredna, ale opłaciło się – znalazłam prawdziwe perły w oceanie przeciętności.
Ogromna cierpliwość i luz - podczas kręcenia pleneru Artur nagrywał praktycznie z bagażnika samochodu, pływał z nami łódką i biegał za nami jeżdżącymi na rowerach :)
Profesjonalizm, kultura i poczucie humoru, fantastyczne podejście do klienta.
Bezproblemowa współpraca z fotografem i DJem, z którymi spotkali się pierwszy raz w życiu.
A co jeszcze ważniejsze, efekty ich pracy zapierają dech! Świetny nowoczesny montaż, bardzo dobrze dopasowany do muzyki, korekta kolorów i przede wszystkim doskonale dobrane ujęcia, tworzące bardzo ciepły klimat filmu, który jest jednocześnie wzruszający, dynamiczny i ciekawy. Widać, że umiejętności techniczne dorównują artystycznym.
Polecam z cała odpowiedzialnością, nie mogliśmy lepiej trafić!

liczba odwiedzin: 4584

Popularne miasta w okolicy