Zobacz zdjęcia (5)
Krystek Band, Grudziądz - zdjęcie 1
Krystek Band, Grudziądz - zdjęcie 2 Krystek Band, Grudziądz - zdjęcie 3 Krystek Band, Grudziądz - zdjęcie 4 Krystek Band, Grudziądz - zdjęcie 5
1 / 5

Krystek Band id:7134

Grudziądz, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
503-536...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • pianino

Oferta:

 • obsługa konferansjerska
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalista
 • Liczba osób: 4

Krystek Band to czteroosobowa kapela profesjonalnych muzyków grających 100% na żywo, specjalizująca się oprawą muzyczną uroczystości weselnych, a także innych imprez okolicznościowych. Zespół wykorzystuje bogate instrumentarium tj. perkusja akustyczna, gitara basowa, gitara elektryczna, gitara elektroakustyczna, instrumenty klawiszowe oraz akordeon. Obszerny repertuar znanych przebojów lat ’80 po współczesne utwory w nowych aranżacjach. Wesela prowadzimy z dużą dawką dobrego humoru. Sety taneczne przeplatane są wesołą konferansjerką, licznymi zabawami oraz konkursami dzięki czemu każdy z gości znajdzie coś dla siebie. Laureaci pierwszych miejsc przeglądów kapel i zespołów weselnych w Łasinie 2013r. oraz w Grzywnie 2016r.

Zapewniamy Państwu przygotowanie oprawy waszej uroczystości w wyjątkowym stylu sprawiając aby ten wieczór na zawsze pozostał wyjątkowy w waszych wspomnieniach.
Scenariusz oraz oprawa muzyczna każdego wesela jest ustalana indywidualnie dla każdej pary młodej.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Gramy z pasji bawiąc się muzyką. Utwory z własnymi aranżami oraz liczne konkursy, które pojawiają się w trakcie całego wesela wyróżniają nas na tle konkurencji. Krystek Band to nie statyści na scenie, a integrujący się z gośćmi muzycy z dużym poczuciem humoru. To ma być wasz niezapomniany wieczór dlatego do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie uwzględniając marzenia i propozycje młodej pary.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Żywy band z bardzo dużym poczuciem humoru. Długie sety taneczne przeplatane konkursami. Przerwy max 10-15min. Indywidualne podejście do każdego wesela. Jesteśmy otwarci na propozycje od młodych par i staramy się aby był to wasz wyjątkowy dzień.

Skład, w którym występujemy.

Perkusja akustyczna, gitara elektryczna + wokal, gitara basowa, instrumenty klawiszowe + wokal.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Jesteśmy składem, który wspólnie gra od ponad 10 lat co wpływa na zgranie oraz uzupełnianie się podczas prowadzenia wesela,

Jaki repertuar proponujemy?

Od znanych utworów z lat 80' po współczesne utwory muzyki rozrywkowej znane choćby ze stacji radiowych.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Bardzo humorystyczne prowadzenie wesela w połączeniu z konkursami integrującymi gości.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

instrumenty klawiszowe to główny wokal jak i konferansjer oraz wodzirej.

Na jakich instrumentach gramy?

Perkusja akustyczna Pearl, gitara elektryczna Yamaha Pacyfica 611vfm, elektroakustyczna T.Burton, instrumenty klawiszowe Yamaha Tyros, Clavia Nord Electro 5D, akordeon, gitara basowa Cort GB 75,

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Gramy na profesjonalnym sprzęcie takich marek jak Orange, Clavia Nord, ADS, LDM, Pearl, Cort, Yamaha, Behringer Oświetlenie to 4 głowice obrotowe na rampie podwieszanej oraz 12 parów. Całość oświetlenia w technologi LED co wpływa na bezpieczeństwo obsługi foto wideo i nie doprowadzi do nieumyślnego uszkodzenia matryc przez promień lasera.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

tak.4 głowice obrotowe z efektami GOBO na rampie podwieszanej oraz 12 parów. Całość oświetlenia w technologi LED co wpływa na bezpieczeństwo obsługi foto wideo i nie doprowadzi do nieumyślnego uszkodzenia matryc przez promień lasera.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

repertuar dostępny na stronie, setlista jest ustawiana pod gości wg. preferencji tego co się dzieje na parkiecie.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

nie ma najmniejszego problemu żeby zagrać utwór który jest w naszym repertuarze, W innych przypadkach ratujemy się improwizacją, a w skrajnościach odtwarzamy utwór z Youtube

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

z racji że zespół gra ponad 10 lat to wymienimy tylko z ostatnich lat
Laureaci pierwszego miejsca przeglądu kapel i zespołów weselnych w Łasinie 2013r.
Pierwsze miejsce w przeglądzie kapel weselnych Grzywna 2016r.

Do tego możemy dodać częste udziały w akcjach charytatywnych
Wspomaganie poprzez muzykoterapie na żywo Toruńskie Hospicjum Fundacji Światło

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

każdy z muzyków gra od najmłodszych lat różne style muzyczne. Wspólna przygoda w Krystek Band zaczęła się w 2012r.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

patrzeć na ten błysk w oczach młodych. Do tego jeszcze atmosfera jednego wielkiego koncertu który nie kończy się po godzinie a trwa do rana. Wspólne śpiewanie z gośćmi znanych utworów i zabawa słowem czyli humorystyczna konferansjerka. Emocje, które nas wzajemnie nakręcają. Magia, która dzieje się na przestrzeni goście, zespół. To można spotkać tylko u muzyków, którzy grają z pasją.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Wpływa to na komfort pracy jak i bezpieczeństwo naszej jak i gości. Odpowiednie parametry, które po zestrojeniu i korektach w trakcie wesela wpływają na wyjątkowy odbiór. Dzisiaj już jest standardem aby każde gniazdko posiadało uziemienie, a i zdarza się też rozdzielenie faz dzięki czemu oświetlenie nie wpływa na pracę wzmacniaczy itp.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Staramy się zrównoważyć aby nie było za mało takich zabaw ale żeby też nie stanowiły głównych atrakcji wesela. Prócz naszych proponowanych zabaw jesteśmy otwarci na nowe propozycję ze strony młodych i z takim indywidualnym podejściem często udaje nam się nauczyć nowych fajnych rzeczy, które później możemy śmiało z powodzeniem wdrożyć w kolejne wesela.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Nie mamy problemu z graniem tego czego oczekują od nas goście, ale robimy to na swój sposób tworząc nowe aranże, a często zadając pytanie co to za utwór oferujemy nagrody co bardziej mobilizuje gości do czynnego brania udziału w zabawie. Nie zagramy utworu, który ma charakter obraźliwy czy tez wulgarny.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Grudziądz, , 86-300, woj. kujawsko-pomorskie
503-536...
liczba odwiedzin: 3951
Zadzwoń
503-536...
Napisz

Popularne miasta w okolicy