Zespół Muzyczny Art Melody id:19414

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Zespół Muzyczny Art Melody

Marta Ostatnio widziany 11-12-2017
690-680...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Toruń, kujawsko-pomorskieZobacz na mapie
Data dodania: 18-02-2016
Liczba odwiedzin: 1694

Oferta

Jeżeli szukasz profesjonalnego zespołu na wesele, event lub inną uroczystość, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Zespołu Muzycznego Art Melody.

Najwyższa jakość wykonywanych usług, dbałość o brzmienie, ciekawy repertuar, oraz wysoka kultura osobista to nasze główne atuty, ale nie jedyne. Profesjonalne nagłośnienie (System Aktywny QSC - najwyższej klasy nagłośnienie charakteryzujące się selektywną i wyrazistą, a przy tym bogatą barwą brzmienia), oświetlenie sceniczne (rampa – konstrukcja sceniczna, reflektory, ruchome głowy, efekty świetlne programowane pod sterownikiem, dym, itp.), pomiary akustyczne sali (przy zastosowaniu profesjonalnych cyfrowych korektorów graficznych i systemów antysprzężeniowych, dzięki czemu eliminowane są wszelkie niepożądane zjawiska akustyczne pojawiające się w obiektach o słabszej czy średniej akustyce) oraz niepowtarzalne wokale z pewnością usatysfakcjonują najbardziej wymagających klientów.

Zespół Muzyczny Art Melody prowadzi oprawę konferansjerską imprez w języku polskim i angielskim. Różnorodny repertuar muzyki rozrywkowej począwszy od lat 60., 70. poprzez lata 80., 90., aż do najnowszych hitów z list przebojów gwarantuje zadowolenie osób w każdej grupie wiekowej. Zespół w swoim repertuarze posiada bogaty wybór piosenek wykonywanych w języku polskim oraz angielskim.

Zespół Art Melody pracuje na co dzień z najlepszymi Agencjami Muzycznymi w kraju, które w swojej ofercie promują Zespół Art Melody obok czołowych gwiazd polskiego show-biznesu. Referencje zespołu znajdują się na jego stronie internetowej. Opinie Klientów można odnaleźć na oficjalnym Fanpage Zespołu na Facebooku.

W ramach dodatkowej oferty zespołu możliwy jest montaż Oświetlenia Architektonicznego w każdym obiekcie wymagającym dekoracji świetlnej. Zespół wykonuje „architekturę światła” samodzielnie lub przy współpracy z wybranym technikiem, na bazie własnych urządzeń jakie posiada.

Podstawowy skład zespołu składa się zawsze z pięciu muzyków, istnieje jednak możliwość poszerzenia składu o dodatkowych muzyków sesyjnych.
Zespół Muzyczny Art Melody tworzą:

– Lider Zespołu – Wokalista, klawiszowiec, gitarzysta, aranżer i realizator dźwięku,
Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach
– Menadżer Zespołu – Wokalistka, realizator światła, road manager
– Wokalistka
– Wokalista i saksofonista
– Perkusjonalista

W życiu zespołu uczestniczą i współpracują z nami:
– Gitarzysta, muzyk sesyjny
– Wokalistka, muzyk sesyjny

Instrumenty:

 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • pianino
 • saksofon

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 5

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Agencja Artystyczno Reklamowa
Imię:Marta
Nazwisko:Jabłońska
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Toruń

Godziny pracy

Pn:10:00 - 20:00
Wt:10:00 - 20:00
Śr:10:00 - 20:00
Cz:10:00 - 20:00
Pt:10:00 - 20:00
Sb:10:00 - 20:00
Nd:12:00 - 18:00

Nowe ogłoszenia