Zespół Art Melody

Toruń, kujawsko-pomorskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
690-680...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Instrumenty:

 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • pianino
 • saksofon

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • mówimy po francusku
 • mówimy po niemiecku
 • efekty świetlne

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 5

O nas

Art Melody współpracuje na co dzień z najlepszymi Agencjami Muzycznymi, Agencjami Eventowymi oraz Agencjami Ślubnymi, jak również z cenionymi w Polsce Wedding Plannerami, prestiżowymi Hotelami i obiektami weselnymi. Do współpracy zaprasza również prywatnych organizatorów imprez :) W 2018, następnie w 2021, 2022 i 2023 roku, zespół został uhonorowany Certyfikatem Partnera Honorowego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych dla „Crème de la Crème” Polskich firm z branży ślubnej, dzięki czemu znalazł się w czołówce najlepszych zespołów coverowych w branży ślubnej. Zespół świadczy swoje usługi na terenie całego kraju i polecany jest na wesela, eventy, koncerty, imprezy firmowe.

Najwyższa jakość wykonywanych usług, dbałość o brzmienie, ciekawy repertuar, oraz wysoka kultura osobista to nasze główne atuty, ale nie jedyne. Profesjonalne nagłośnienie (System Aktywny QSC - najwyższej klasy nagłośnienie charakteryzujące się selektywną i wyrazistą, a przy tym bogatą barwą brzmienia), oświetlenie sceniczne (rampa – konstrukcja sceniczna, reflektory, ruchome głowy: wash / beam / spot, kurtyna sceniczna, efekty świetlne programowane pod sterownikiem, wytwornice mgły, pionowe wyrzutnie dymu, itp.), pomiary akustyczne sali (przy zastosowaniu profesjonalnych cyfrowych korektorów graficznych i systemów antysprzężeniowych, dzięki czemu eliminowane są wszelkie niepożądane zjawiska akustyczne pojawiające się w obiektach o słabszej czy średniej akustyce) oraz niepowtarzalne wokale, z pewnością usatysfakcjonują najbardziej wymagających klientów.

Zespół Muzyczny Art Melody prowadzi oprawę konferansjerską imprez w języku polskim i angielskim (na życzenie Klienta współpracuje z konferansjerami posługującymi się również innymi językami). Różnorodny repertuar muzyki rozrywkowej począwszy od lat 60., 70. poprzez lata 80., 90., aż do najnowszych hitów z list przebojów gwarantuje zadowolenie osób w każdej grupie wiekowej. Zespół w swoim repertuarze posiada bogaty wybór piosenek wykonywanych w języku polskim oraz angielskim. W repertuarze pojawiają się również utwory w języku hiszpańskim, francuskim, a także włoskim.

Zespół Muzyczny Art Melody tworzą:

– Wokalista: Lider Zespołu i Klawiszowiec, Aranżer i Realizator Dźwięku. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.
– Wokalistka: Menadżer Zespołu
– Wokalistka: Uczestniczka Programu X Factor, Laureatka Prestiżowych Nagród na Festiwalach Ogólnopolskich i Międzynarodowych. Występowała na Scenach: Teatru Polskiego, Teatru Sabat, Teatru Współczesnego, Teatru Lalek oraz Teatru Kameralnego w Poznaniu, Bydgoszczy i Szczecinie. Prowadziła Warsztaty Wokalne u boku Elżbiety Zapendowskiej i Doroty Miśkiewicz.
– Gitarzysta: muzyk sesyjny w projektach autorskich
– Perkusista: muzyk sesyjny w projektach autorskich

Z Zespołem Art Melody współpracują:
– Wokalista: Zwycięzca Programu Szansa na Sukces, Uczestnik The Voice of Poland, Must Be The Music (4 x TAK), Laureat Prestiżowych Festiwali Muzycznych. Prowadzi Zajęcia i Warsztaty Wokalne dla dzieci.
– Saksofonista: muzyk sesyjny

WYCENA OPRAWY MUZYCZNEJ

Każda wycena przygotowywana jest indywidualnie, dlatego zapraszamy do składania zapytań przez oficjalną stronę zespołu.

REFERENCJE i OPINIE

Gwarancją pełnej satysfakcji z wyboru Zespołu Muzycznego Art Melody są jego referencje, znajdujące się na stronie internetowej zespołu, jak również opinie jego Klientów znajdujące się na oficjalnym Fanpage na Facebooku.

03.08.2024 (sobota)
promocja
26.10.2024 (sobota)
promocja
Imię i nazwisko: I Menedżer: Marta / II Menedżer: Tomasz
Adres: Toruń, (siedziba w Toruniu), 87-400, woj. kujawsko-pomorskie
690-680...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 34021
Zadzwoń
690-680...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Toruń

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy