Zobacz zdjęcia (5)
Krystian Szacho fotograf ślubny - kadry pełne emocji, Solarnia - zdjęcie 1
Krystian Szacho fotograf ślubny - kadry pełne emocji, Solarnia - zdjęcie 2 Krystian Szacho fotograf ślubny - kadry pełne emocji, Solarnia - zdjęcie 3 Krystian Szacho fotograf ślubny - kadry pełne emocji, Solarnia - zdjęcie 4 Krystian Szacho fotograf ślubny - kadry pełne emocji, Solarnia - zdjęcie 5
1 / 5

Krystian Szacho fotograf ślubny - kadry pełne emocji id:26123

Solarnia, opolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Na swoich fotografiach przedstawiam historie pełne najpiękniejszych emocji. Jestem szczęściarzem , który może towarzyszyć ludziom w pięknych momentach ich życia i jako dyskretny obserwator uwieczniam to co cenne i niepowtarzalne. Moim celem jest to aby nawiązać więź z ludźmi, którzy stają przed moim obiektywem. Gdy nawiązujemy więź porozumienia mogę pochwycić tę ulotną magię, która dzieje się między Wami. Mimo, że uczestniczyłem już w dziesiątkach ślubów to każda Młoda Para jest dla mnie wyjątkowa. Do każdej podchodzę z takim samym zaangażowaniem.

W branży ślubnej działam od 2009 roku. Mam głowę pełną kreatywnych pomysłów. Bardzo sobie cenię czarno białą fotografię.
Najczęściej pracuję w województwach śląskim, opolskim i dolnośląskim
Posiadam zezwolenie na fotografowanie w obiektach sakralnych. Wiem jak należy zachowywać się w Kościele by uszanować charakter tego miejsca przy jednoczesnym zatrzymaniu w kadrach pięknych i niepowtarzalnych momentów.

Mieszkam na pograniczu Śląska i Opolszczyzny jednak jestem mobilny i dojeżdżam gdziekolwiek moi klienci chcą bym im towarzyszył.

Jestem dyskretnym obserwatorem skupionym w tym dniu na Młodej Parze i na tym co się dookoła Was dzieje. Lubię ludzi, jestem otwarty i z łatwością nawiązuję kontakt.

liczba odwiedzin: 1340

Popularne miasta w okolicy