Zobacz zdjęcia (15)
Krzysztof Kapusta DJ / Konferansjer - Świeże podejście do Wesel, Tarnów - zdjęcie 1
Krzysztof Kapusta DJ / Konferansjer - Świeże podejście do Wesel, Tarnów - zdjęcie 2 Krzysztof Kapusta DJ / Konferansjer - Świeże podejście do Wesel, Tarnów - zdjęcie 3 Krzysztof Kapusta DJ / Konferansjer - Świeże podejście do Wesel, Tarnów - zdjęcie 4 Krzysztof Kapusta DJ / Konferansjer - Świeże podejście do Wesel, Tarnów - zdjęcie 5
Krzysztof Kapusta DJ / Konferansjer - Świeże podejście do Wesel, Tarnów - zdjęcie 6
1 / 15

Krzysztof Kapusta DJ / Konferansjer - Świeże podejście do Wesel id:46668

4500 zł / dzień
Tarnów, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
601-084...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon

Chcecie zorganizować WESELE SWOICH MARZEŃ? Szukacie dobrego DJ'a i wodzireja? Z pewnością stworzę dla Was wyjątkową oprawę, pełną niezapomnianych wrażeń! Nie tylko odpowiednio dopasuję playlistę, ale również sprawię, że nie zabraknie Wam emocji aż do białego rana! Jeszcze przed uroczystością wspólnie z Parą Młodą dyskutujemy na temat scenariusza. Ten dzień musi być idealny i zapamiętany na zawsze!

Wydarzeniami muzycznymi zajmuję się od blisko dwudziestu lat. Przez ten czas, jako DJ, konferansjer czy spiker sportowy, obsłużyłem ok. 3 tysiące różnych wydarzeń. Wysoki standard usług i najlepsze rytmy to mój przepis na niezapomnianą imprezę, a wieloletnie doświadczenie w branży pozwala mi zadowolić wszystkich gości. Ponadto nieustannie rozwijam swoje umiejętności i szkolę się, by Wasze wesele przebiegało na najwyższym poziomie.

W swojej ofercie na WESELE MARZEŃ mogę Wam zaproponować m.in. prowadzenie zabaw i animacji (popularne i znane tańce animacyjne, a także moje autorskie układy taneczne); efektowne oświetlenie sali tanecznej, za pomocą głów ruchomych z technologią LED, sterowanych z poziomu kontrolera DMX; wytwornicę ciężkiego dymu, który sprawi, że poczujecie się jak w chmurach podczas pierwszego tańca; LED napisy z modnymi hasłami LOVE, AMORE, AMOR; fotolustro - jedną z najnowocześniejszych atrakcji weselnych.

Dodatkowo, mam możliwość współpracy z konferansjerem j. angielskiego. Możliwa jest również współpraca z saksofonistą , a także z utalentowanym wokalistą, jakim jest Wojciech Jackowiec - uczestnik muzycznego talent show Must Be the Music.

Jako DJ i wodzirej, w trakcie przyjęcia weselnego skutecznie zachęcam gości do wyjścia na parkiet, angażując ich do licznego udziału w mini grach i zabawach. Na prowadzonych przeze mnie imprezach, każdy znajdzie coś dla siebie. Priorytetem jest dla mnie to, by wszyscy dobrze się bawili, a zabawę tę wspominali jeszcze długo po jej zakończeniu.

Jeśli chcecie poznać moją bogatą ofertę, to już dziś serdecznie zapraszam do kontaktu i spotkania. Warto porozmawiać - a wcześniej zachęcam do sprawdzenia moich mediów społecznościowych.

POSIADAM JESZCZE WOLNE TERMINY NA 2021 ROK ORAZ PRZYJMUJĘ ZAPISY NA TERMINY 2022/2023! Cena jest ustalana indywidualnie, zależy od terminu, lokalizacji, a także od ilości czasu, którego potrzebujecie, aby Wasze wesele było najpiękniejszym dniem w życiu.

Krzysztof Kapusta DJ / Konferansjer - Świeże podejście do Wesel - film 1 Krzysztof Kapusta DJ / Konferansjer - Świeże podejście do Wesel - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta DJ POAA Krzysztof Kapusta

Wesele

4500zł/ dzień

Poprawiny

2000zł/ poprawiny

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Moja oferta poparta jest bogatym doświadczeniem w branży weselnej, jak i eventowej. Przez lata nauczyłem się, że najważniejsze na każdym weselu są Wasze emocje, uśmiechy i nawet łzy szczęścia. Dlatego, wspólnie stworzymy dopasowaną playlistę, listę zabaw i animacji weselnych, które wywołają na parkiecie ogrom pozytywnych, czasem niespodziewanych odczuć. Stawiam na nowoczesne rozwiązania, które odbiegają od weselnych stereotypów - to moja recepta na fantastyczne wesele do białego rana, o którym będzie głośno, a wy będziecie mieli co wspominać!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Każde wesele to indywidualna historia, którą piszecie wy jako Para Młodych oraz wasi Goście Weselni. Zależy mi na tym, by wasz najważniejszy dzień w życiu był wyjątkowy, zaskakujący i wprost magiczny, dlatego nie powielam utartych scenariuszy wesel, które przed laty przewijały się prawie na wszystkich salach weselnych. Wspólnie ustalamy scenariusz wesela, dostosowujemy muzykę, oświetlenie. Omawiamy także zabawy i animacje weselne, ale w takim stopniu, by dla was samych w dniu wesela było to zaskoczenie i prawdziwa niespodzianka.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Swoje pierwsze doświadczenia jako DJ zbierałem już w 2000 roku, grając na licznych imprezach dla młodzieży. Z ogromną ciekawością i zaangażowaniem sprawdzałem swoje umiejętności w klubach, dyskotekach, a także na eventach firmowych i reklamowych. W 2002 roku miałem nieskrywaną przyjemność stworzyć oprawę muzyczną na pierwszym weselu - to niesamowite wspomnienie. Przez tyle lat zbierałem wiele doświadczeń i czerpałem wiedzę od uczestników wesel, by w ostatnich 4 latach całkowicie zmienić, odświeżyć swój pogląd na prowadzenie unikatowych, angażujących wesel.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Od momentu przywitania uczestników zabawy na sali weselnej średnio prowadzę wesela przez 11 godzin. Oczywiście, zawsze jest szansa na przedłużenie przyjęcia. Jest to kwestia ustalana indywidualnie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

● Stanowisko DJ – rustykalne / glamour
● Nagłośnienie 2+1 lub 2+2 / dodatkowe nagłośnienie sali jadalnej / kolumna bezprzewodowa do nagłośnienia przywitania przed lokalem lub ceremonii zaślubin w plenerze
● Mikrofony bezprzewodowe
● Oświetlenie parkietu – 4x ruchome głowice / 4x lampy retro
● Prowadzenie przyjęcia, połączone z animacjami tanecznymi i zabawami integracyjnymi.

Skład, w którym występujemy.

Każde wesele obsługuje osobiście, od momentu pierwszego kontaktu, aż do ostatniej piosenki na weselnej sali. W zależności od skali wesela, ilości gości, występuje ze mną dodatkowo DJ / pomocnik, utalentowany wokalista i charyzmatyczny saksofonista.

Jaki repertuar proponujemy?

Muzyka to moja wielka pasja, dlatego z przyjemnością odnajduję się w różnych gatunkach muzycznych. W mojej ofercie dźwięków z pewnością znajdziecie muzykę taneczną od lat 70. oraz popularną, jak i niestandardową muzykę współczesną. Wszystko w trosce o najlepszą zabawę i niezapomniane wrażenia na parkiecie. Jeśli chcecie, aby na waszym weselu pojawiła się np. muzyka jazzowa lub specjalne, mało znane kawałki - nie ma problemu, przygotuję repertuar tak, abyście byli zadowoleni. Rzadko z moich głośników płynie muzyka typu disco polo, jeśli jednak będzie takie zapotrzebowanie, mam w swoich zasobach kilka piosenek, które rozruszają do tańca nawet największych flegmatyków!

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak! Jestem DJ'em i także konferansjerem. Mikrofon to mój drugi atrybut, zaraz po profesjonalnych słuchawkach. Lubię prowadzić wesela i rozmawiać z gośćmi weselnymi w trakcie zabaw i animacji. Nie nadużywam jednak czasu na wypowiedź, stawiam na fantastyczną muzykę i płynne przejścia między zabawami, aby uczestnicy z niecierpliwością wyczekiwali na kolejne wyzwania.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Tak! Mam także bogate doświadczenie w prowadzeniu wesel międzynarodowych - bez problemu tłumaczę na bieżąco w języku angielskim, dlatego nie ma obaw, że zabraknie płynności zabaw, czy zachęty do tańca. Jedno z najbardziej udanych wesel międzynarodowych to połączenie polskiej tradycji z belgijską charyzmą!

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Po podpisaniu umowy na stworzenie atrakcyjnej oprawy muzycznej i pięknego oświetlenia na waszym weselu, szybko przechodzę do poznania waszych potrzeb. Prześlę wam dedykowaną ankietę, w której możecie wskazać 20 utworów, które zainspirują mnie do stworzenia perfekcyjnej listy muzycznej na wesele. Możecie także wypełnić specjalną rubrykę Black List, czyli czego szczególnie powinienem unikać. Staram się podchodzić do oprawy muzycznej bardzo elastycznie, dlatego warto porozmawiać!

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jak najbardziej, bardzo ważne jest dla mnie by były to zamówienia złożone bardzo rzeczowo. Trzeba też pamiętać, że nie zawsze jestem w stanie zagrać danej piosenki od razu - tutaj obowiązuje kolejka oraz cały czas chcę trzymać się skrupulatnie harmonogramu wesela, który wspólnie ustalimy.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

W kwestii ZAIKS skontaktujemy się indywidualnie. Chętnie pomogę i doradzę.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Mam wrażenie, że moja przygoda z muzyką trwa od zawsze - pierwsze kroki stawiałem na imprezach młodzieżowych. Miałem dostęp do wielu kaset magnetofonowych, które doskonale sprawdzały się w trakcie szkolnych zabaw. Początek roku 2000 dał mi solidne fundamenty do przekucia moich muzycznych pasji w pracę i solidny biznes, który daje mi i innym szczęście!

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

To co sprawia mi ogromną przyjemność i daje poczucie spełnienia osobistego oraz zawodowego to... wasz uśmiech i waszych gości. Uwielbiam patrzeć zza swojej konsoli, jak doskonale się bawicie w rytmie soczystych dźwięków, które chętnie wam serwuję. Lubię także bawić się wspólnie z wami. To mnie nakręca i sprawia, że chcę ciągle się doskonalić. Współtworzenie wesel to dla mnie szansa na poszerzanie horyzontów i rozwój.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Każdy punkt wesela jest niezwykle ważny, bowiem tworzy cały klimat - zabawy integracyjne są bardzo popularne szczególnie wśród młodych uczestników, ale nie brakuje też dojrzalszych gości, którzy chcą spróbować swoich sił w ciekawych wyzwaniach, czy nawet śmiesznych zadaniach. Właśnie o to chodzi, by w trakcie wesela celebrować szczęście Pary Młodej i jednocześnie doskonale się bawić - to okazja na absolutny reset i naładowanie energetycznych akumulatorów. Ważne jest, by te animacje weselne były poprowadzone ze smakiem i klasą, aby każdy mógł czuć się swobodnie.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

W mojej bogatej ofercie dźwięków znajdują się także popularne kawałki disco polo, które często są zachętą do wyjścia na parkiet dla osób, które są spokojne i czasem wstydzą się na początku zabawy weselnej. Jednakże, unikam grania tego rodzaju muzyki - stawiam na fascynujące utwory z lat 70.; jak i znane szlagiery muzyki współczesnej.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Muzyka to moja pasja, dlatego staram się cały czas poznawać nowe przeboje, odświeżać stare, dobre kawałki, chętnie nadaję im nowe życie - często w klimatach Funky oraz House, czy Disco. Lubię eksperymentować z muzyką i inspirować do świetnej zabawy!

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Miałem kiedyś przyjemność "zostać" urodzinowym prezentem. Jubilat do ostatniej chwili o niczym nie wiedział, jakież było jego zaskoczenie, gdy na domówce w osobnym pokoju pojawił się DJ z profesjonalnym sprzętem. To świetny pomysł na niespodziankę!

Opinie DJ POAA Krzysztof Kapusta (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt DJ POAA Krzysztof Kapusta

Nazwa firmy: DJ POAA Krzysztof Kapusta
NIP: 8732996670
Imię i nazwisko: Krzysztof Kapusta
Adres: Tarnów, , 33-100, woj. małopolskie
601-084...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1021
Zadzwoń
601-084...
Napisz

Popularne miasta w okolicy