Zobacz zdjęcia (5)
Kuźnia Kwiatów Dekoratornia i Florystyka Ślubna, Głogów Małopolski - zdjęcie 1
Kuźnia Kwiatów Dekoratornia i Florystyka Ślubna, Głogów Małopolski - zdjęcie 2 Kuźnia Kwiatów Dekoratornia i Florystyka Ślubna, Głogów Małopolski - zdjęcie 3 Kuźnia Kwiatów Dekoratornia i Florystyka Ślubna, Głogów Małopolski - zdjęcie 4 Kuźnia Kwiatów Dekoratornia i Florystyka Ślubna, Głogów Małopolski - zdjęcie 5
1 / 5

Kuźnia Kwiatów Dekoratornia i Florystyka Ślubna id:44852

Głogów Małopolski, podkarpackie

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Stworzymy dla Ciebie niezapomniany wystrój sali weselnej ,kościoła , pleneru oraz każdego miejsca, które ma stać się wyjątkowe dla Ciebie. Tworzymy bukiety ślubne, butonierki , wianki i korsarze, które dostarczamy do Twojego domu w dniu ślubu. Projektujemy i wykonujemy zaproszenia i pozostałą papeterię ślubną. Dzięki naszej szerokiej ofercie masz pewność, że motyw ślubu począwszy od zaproszeń będzie spójny i dopieszczony w każdym szczególe. Prowadzimy wypożyczalnię dekoracji.
Zapraszamy do rozmowy o Twoich wymarzonych dekoracjach :)
Zawsze oferujemy spotkanie w miejscu uroczystości w celu omówienia szczegółów.


Daj się zaskoczyć naszą ofertą :)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Na Polskim rynku widniejemy od niedawna, ale mamy ogromne doświadczenie w realizowaniu dekoracji ślubnych. Wszystko za sprawą długoletniej pracy w Wielkiej Brytanii przy najpiękniejszych bajkowych ślubach. Tam zdobywaliśmy wiedzę od podstaw i uczyliśmy się od najlepszych w tym fachu.

Od czego uzależniony jest koszt naszych usług i w jaki sposób jest uzgadniany?

Koszt głównie zależy od pracochłonności zlecenia oraz gatunków kwiatów, dlatego przed wyceną zawsze prosimy o chwilę czasu poświęconego na rozmowę, wymianę inspiracji i pomysłów. Następnie wyceniamy zlecenie i w razie potrzeby modyfikujemy pod budżet klienta.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Ciekawe, świeże pomysły. Elastyczność budżetowa. Dopasowanie do klienta względem asortymentu bez dodatkowych kosztów.

Jak radzimy sobie z trudnymi miejscami/salami weselnymi?

Jeżeli mamy dekorować salę, której nie znamy, zawsze spotykamy się z Parą Młodą na miejscu w celu omówienia trudnych/brzydkich miejsc do zakrycia, rozwiązaniu problemów, pobraniem potrzebnych pomiarów. Po takim spotkaniu nie ma dla nas trudnych miejsc do dekoracji...jesteśmy kreatywni.

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Dekoracje ( kompozycje kwiatowe, świece) klient na życzenie może zabrać. Jeśli nie chce, my wszystko sprzątamy i utylizujemy.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontakt jest tak częsty jak wymaga tego Para Młoda, można do nas pisać o każdej porze dnia i nocy :) jesteśmy pod telefonem, na messengerze i poczcie mailowej.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Zaczynamy od podesłania dekoracji w różnych stylach, później podpowiadamy jaki pasuje do sali, szukamy ulubionych kolorów, podsyłamy zdjęcia kwiatów :) Jeśli po tym nadal nic się nie spodoba, proponujemy, aby zostawić to nam, a zadowolenie będzie gwarantowane.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

W granicach rozsądku, jeśli to możliwe wprowadzamy zmiany :)

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Tak, przed usługą pobieramy zaliczkę. Resztę należności trzeba uregulować po ślubie :)

liczba odwiedzin: 2160

Popularne miasta w okolicy