Zobacz zdjęcia (5)
Kwartet smyczkowy Distinto, Rzeszów - zdjęcie 1
Kwartet smyczkowy Distinto, Rzeszów - zdjęcie 2 Kwartet smyczkowy Distinto, Rzeszów - zdjęcie 3 Kwartet smyczkowy Distinto, Rzeszów - zdjęcie 4 Kwartet smyczkowy Distinto, Rzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

Kwartet smyczkowy Distinto id:40665

Rzeszów, podkarpackie

O nas

Instrumenty:

  • altówka
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ilość osób: 4
  • śpiew damski

Ślub to niezwykłe wydarzenie, które dzięki oprawie muzycznej będzie wyjątkowym przeżyciem nie tylko dla Młodej Pary, ale także dla zgromadzonych na ceremonii gości. Oprawa muzyczna w postaci najpiękniejszych utworów klasycznych stanie się idealnym dopełnieniem tak ważnej uroczystości. Specjalny repertuar ślubny, dzięki swojej wyjątkowości zachwyci i jednocześnie wzruszy wszystkich obecnych na ceremonii, ukazując podniosłość tych niezwykłych chwil zarówno na ślubach kościelnych, cywilnych, jak i organizowanych w plenerze.
Unikalny repertuar ślubny może być również wykorzystany podczas pierwszego tańca Młodej Pary, czyniąc go niezwykle widowiskowym, wzruszającym i niezapomnianym. Muzyka klasyczna może także stworzyć wyjątkową, relaksującą atmosferę w czasie obiadu weselnego.

Muzyka na ślubie to ważny element wspomnień z tego pięknego dnia. Jeśli organizują państwo ślub w Rzeszowie lub okolicach zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z oferty Kwartetu smyczkowego Distinto.

liczba odwiedzin: 1103

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie