Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 2

Kwartet Smyczkowy Illusio- muzyka na ślub i wesele id:22028

Kontakt

781-277...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (2)
Katowice, śląskieZobacz na mapie
Data dodania: 10-07-2016
Liczba odwiedzin: 1433

Oferta

Kwartet Smyczkowy Illusio tworzą cztery młode instrumentalistki, studentki i absolwentki Akademii Muzycznej w Katowicach. Kwartet rozpoczął swoją działalność w 2015 roku, a już wiele razy miałyśmy możliwość tworzyć oprawę muzyczną różnych uroczystości. Każda z nas ma bogate doświadczenie estradowe - solowe i zespołowe. Muzyka jest naszą pasją, uważamy, że odpowiednio wykonana może zdziałać cuda. I właśnie taką cudowną, poruszającą oprawę muzyczną Państwu proponujemy.
Możemy przygotować oprawę muzyczną takich uroczystości jak:
- ślub kościelny lub cywilny wraz z muzyką na żywo podczas składania życzeń,
- wesele lub inne przyjęcie,
- chrzciny i komunie,
- rocznice, urodziny, jubieusze.
Każdorazowo indywidualnie dobieramy repertuar. Oferujemy piękne i najbardziej znane utwory muzyki klasycznej, filmowej, a także opracowania popularnych piosenek (Coldplay, Michael Jackson i wiele innych). Aktualnie dysponujemy ponad 100 utworami, a ta liczba ciągle rośnie! Każdorazowo wysyłamy Państwu nasz pełny repertuar, z którego to zawsze Państwo wybierają utwory. Jeśli nie znajdzie się w nim ten wymarzony utwór - przygotujemy go specjalnie na Waszą uroczystość! Zawsze zapewniamy wykonanie na najwyższym poziomie.
Działamy głównie na terenie Algomeracji Śląskiej, ale jesteśmy mobline - dojazd na terenie całego Śląska, a także Małopolski i województwa Opolskiego nie jest dla nas problemem.
Współpracujemy również z innymi muzkami, więc jeżeli marzy się Państwu na przykład wokalista z towarzszeniem kwartetu - wystarczy kontakt, my wszystkim się zajmiemy.

Oprawa muzyczna w naszym wykonaniu może być pięknym dodatkiem do mszy w kościele lub ślubu cywilnego, może tworzyć delikatne tło dla życzeń składanych parze młodej albo przyjęcia weselnego. Mini-koncert może też być momentem wytchnienia dla gości w zabawie, na przykład w czasie krojenia tortu lub w trakcie deseru. Możliwości jest bardzo wiele, a my dostosujemy się do Państwa pomysłu i zrobimy wszystko, aby chwile z naszą muzyką były niezapomniane.

Instrumenty:

  • altówka
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ilość osób: 4

Cennik

Oferta podstawowa
200 / występ
Jest to podstawowa cena za oprawę muzyczną ślubu kościelnego za jednego członka zespołu. W przypadku dodatkowych życzeń, oprawy muzycznej przyjęcia i innych, cena uzgadniana jest indywidualnie.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Kwartet Smyczkowy Illusio- muzyka na ślub i wesele id:22028
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Agnieszka
Dodano: 13-06-2017
Data imprezy: 27-05-2017
Miejscowość: Prudnik
Bardzo profesjonalny kwartet. Goście byli zachwyceni występem. Z pewnością godny polecenia. Przepiękne aranżacje nowoczesnych utworów i doskonałe wykonanie klasyki. Od strony organizacyjnej również pełen profesjonalizm (Panie były przed czasem) i dobra współpraca z miejscową organistką. Serdecznie dziękujemy!
(5)
Autor: Celestyna
Dodano: 02-06-2017
Data imprezy: 17-12-2016
Miejscowość: Rybnik
Wybór tego kwartetu był najlepszą decyzją. Repertuar jest na tyle zróżnicowany ,że każdy znajdzie coś dla siebie. Aranżacje nowoczesnych utworów wykonane na najwyższym poziomie były największą niespodzianką dla gości. Piosenka "the best day of my life" wykonana na koniec uroczystości była zapamiętana przez wszystkich gości. Serdecznie polecam wszystkim !!!

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Kwartet Smyczkowy Illusio
Imię:Elżbieta
Nazwisko:Rychwalska
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice

Nowe ogłoszenia