Zobacz zdjęcia (5)
Kwartet Smyczkowy Illusio- muzyka na ślub i wesele, Katowice - zdjęcie 1
Kwartet Smyczkowy Illusio- muzyka na ślub i wesele, Katowice - zdjęcie 2 Kwartet Smyczkowy Illusio- muzyka na ślub i wesele, Katowice - zdjęcie 3 Kwartet Smyczkowy Illusio- muzyka na ślub i wesele, Katowice - zdjęcie 4 Kwartet Smyczkowy Illusio- muzyka na ślub i wesele, Katowice - zdjęcie 5
1 / 5

Kwartet Smyczkowy Illusio- muzyka na ślub i wesele id:22028

250 zł / występ
Katowice, śląskie
(19)
Dodaj opinię
781-277...

O nas

Instrumenty:

  • altówka
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ilość osób: 4

Kwartet Smyczkowy Illusio tworzą cztery młode instrumentalistki, studentki i absolwentki Akademii Muzycznej w Katowicach. Rozpoczęłyśmy wspólną działalność w 2015 roku, mamy więc bogate doświadczenie w tworzeniu oprawy muzycznej ślubów i innych uroczystości. Występowałyśmy w wielu krajach Europy - w Niemczech, Szwajcarii, we Włoszech czy Francji.
Muzyka jest naszą pasją, uważamy, że odpowiednio wykonana może zdziałać cuda. I właśnie taką cudowną, poruszającą oprawę muzyczną Państwu proponujemy.
Możemy przygotować oprawę muzyczną takich uroczystości jak:
- ślub kościelny lub cywilny wraz z muzyką na żywo podczas składania życzeń,
- wesele lub inne przyjęcie,
- chrzciny i komunie,
- rocznice, urodziny, jubileusze.

Każdorazowo indywidualnie dobieramy repertuar. Oferujemy piękne i najbardziej znane utwory muzyki klasycznej, filmowej, a także opracowania popularnych piosenek (Coldplay, Michael Jackson i wiele innych). Każdorazowo wysyłamy Państwu nasz pełny repertuar, z którego to Państwo wybierają utwory. Jeśli nie znajdzie się w nim ten wymarzony utwór - przygotujemy go specjalnie na Waszą uroczystość! Zawsze zapewniamy wykonanie na najwyższym poziomie.
Działamy głównie na terenie Aglomeracji Śląskiej, ale jesteśmy mobilne - dojazd na miejsce Państwa ślubu nie jest dla nas problemem.
Współpracujemy również z innymi muzykami, więc jeżeli marzy się Państwu na przykład wokalista z towarzyszeniem kwartetu - wystarczy kontakt, my wszystkim się zajmiemy.

Oprawa muzyczna w naszym wykonaniu może być pięknym dodatkiem do mszy w kościele lub ślubu cywilnego, może tworzyć delikatne tło dla życzeń składanych parze młodej albo przyjęcia weselnego. Mini-koncert może też być momentem wytchnienia dla gości w zabawie, na przykład w czasie krojenia tortu lub w trakcie deseru. Możliwości jest bardzo wiele, a my dostosujemy się do Państwa pomysłu i zrobimy wszystko, aby chwile z naszą muzyką były niezapomniane.

Oferta Kwartet Smyczkowy Illusio

Oferta podstawowa

250zł/ występ

Jest to podstawowa cena za oprawę muzyczną ślubu kościelnego za jednego członka zespołu. W przypadku dodatkowych życzeń, oprawy muzycznej przyjęcia i innych, cena uzgadniana jest indywidualnie.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

W jakim składzie realizujemy usługę?

Nasz zespół składa się z czterech osób - dwóch skrzypaczek, altowiolistki i wiolonczelistki. Jest to klasyczny układ kwartetu smyczkowego. Taki zestaw instrumentów pozwala na uzyskanie pełnego brzmienia i pięknej harmonii we wszystkich oferowanych przez nas utworach. Poza tym, oferujemy również współpracę z wokalistką lub organistą (w przypadku gdy nie ma go w parafii, w której odbywa się ślub).
W wyjątkowych sytuacjach mamy możliwość zmniejszenia składu, wymaga to jednak indywidualnych ustaleń.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jak najbardziej! Zawsze przesyłamy Parom Młodym nasz pełen repertuar, ale jeśli nie ma w nim utworów/piosenek szczególnie lubianych przez Was zrobimy wszystko żeby je przygotować i wykonać na Waszym ślubie. Jest to usługa wliczona w koszt oprawy muzycznej!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jesteśmy absolwentkami katowickiej Akademii Muzycznej. Oznacza to, że każda z nas poświęciła około siedemnastu lat na doskonalenie swoich umiejętności. Jesteśmy laureatkami konkursów muzycznych, występowałyśmy w wielu krajach (Szwajcaria, Słowacja, Francja, Portugalia) na ważnych festiwalach muzycznych (FIMU, Festiwal Muzyki Słowiańskiej, itd).

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Takie śluby są naszymi ulubionymi. :) Mamy na swoim koncie rockowy ślub, w czasie którego łączyłyśmy tradycyjny Marsz Weselny z piosenką Iron Maiden i romantyczny ślub pod lasem, w którym tworzyłyśmy akompaniament do śpiewu wszystkich zaproszonych gości.
Prawda jest taka, że każdy ślub jest inny. Nie zdarzyło nam się jeszcze grać dokładnie te same utwory na dwóch uroczystościach. Zawsze staramy się jak najlepiej dostosować do Waszych wyobrażeń, aby ten dzień na długo został w pamięci Waszej i gości.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przede wszystkim - doświadczenie. Mimo młodego wieku mamy na swoim koncie ok. 100 opraw muzycznych najróżniejszych uroczystości.
Poza tym - profesjonalizm. Wzorowe przygotowanie, organizacja i punktualność to dla nas najważniejsze wartości. Gwarantują bezproblemowy przebieg oprawy muzycznej.
Last but not least - nie istnieje dla nas coś takiego jak rutyna. Lubimy to co robimy i robimy to z pasji.
Taka mieszanka daje gwarancję pięknej, szytej na miarę oprawy muzycznej!

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2018 Certyfikat 2017

Opinie Kwartet Smyczkowy Illusio (19)

Dodaj opinię
Kwartet Smyczkowy Illusio- muzyka na ślub i wesele id:22028
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 19 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-04-2022
Gliwice
Data dodania: 25-04-2022

Pełen profesjonalizm. Od pierwszego kontaktu telefonicznego, poprzez omówienie szczegółów aż do realizacji. Pani Elżbieta cierpliwie odpowiada na pytania i potrafi doradzić nawet, jeśli zamawiający nie jest do końca pewien co chciałby zamówić.

Kwartet ma bogaty repertuar i jest otwarty także na nowe propozycje. U nas był miks pomiędzy jednym utworem wymarzonym (zrealizowanym na życzenie), kilkoma utworami wybranymi z listy i propozycjami kwartetu.

Goście do dzisiaj są pod wrażeniem. Miała być właściwie muzyka towarzysząca w tle a wyszedł przepiękny, godzinny koncert. Serdecznie dziękujemy i polecamy!

E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-10-2021
Piekary Śląskie
Data dodania: 18-10-2021

Kwartet zapewniał oprawę muzyczna naszego ślubu i jesteśmy zachwyceni. Wielka klasa i talent. Kontakt z panią Elą bez zarzutu. Bardzo dziękujemy :)

P
Patrycja i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2019
Nowy Wiśnicz
Data dodania: 24-09-2019

Jeśli chcecie aby Wasz ślub był wyjątkowy, nie może na nim zabraknąć Illusio Quartet. Dziewczyny były świetnie przygotowane, a sam występ cudowny. Dzięki nim było przepięknie i jeszcze bardziej wzruszająco.

S
Sarah Drever
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2019
Ozimek
Data dodania: 19-09-2019

Cała czwórka wykonała świetną robotę podczas ceremonii w hotelu Bajka. Społeczność z Elą była bezbłędna, responsywna i profesjonalna. Muzyka była piękna. Zrobili cudowną aranżację, kiedy przybyli goście, podczas ceremonii itp. Sprawili, że był to bardzo wyjątkowy dzień i możemy je bardzo polecić.

The four did an excellent job at your ceremony at Hotel Bajka. The communciation with Ela was flawless, responsive and professional. The music was beuatiful. They made a lovely arrangement when guests arrived, during the ceremony etc.. They made this a very special day and we highly can recommend them.

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-05-2019
Jaworzno
Data dodania: 15-05-2019

Jeśli nie macie pomysłu, jak sprawić by wasz ślub był idealny, warto pomyśleć o tym kwartecie smyczkowym. Dziewczyny tworzą magiczną atmosferę niczym z amerykańskiego filmu romantycznego! Goście płaczą ze wzruszenia! Idzie zakochać się w dźwiękach tej muzyki. Polecam w 100%. Kontakt jest bardzo dobry, sprawnie, szybko odpowiadają na każdą wiadomość . Idealna współpraca! Nic tylko pisać o wolne terminy😀

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2018
Katowice
Data dodania: 13-08-2018

Chcielibyśmy bardzo podziękować za przepiękną oprawę muzyczną w trakcie naszego ślubu :-) Dziewczyny są perfekcyjne i nigdy nie zapomnimy atmosfery, którą stworzyły swoją muzyką. Jeśli ktokolwiek z Was zastanawia się jeszcze czy ten kwartet to jest "TEN IDEALNY" to możemy polecić w 200% Jeszcze raz po prostu - Dziękujemy!

B
Beata i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2018
okolice Częstochowy
Data dodania: 02-08-2018

Kwartet był wspaniałym dodatkiem do naszej uroczystości w plenerze. Profesjonalny zespół wart polecenia. Bardzo dobry kontakt i współpraca - panie maja dobrze dobrany repertuar podzielony na części pasujące do poszczególnych etapów uroczystości, a jednocześnie zgodziły się bez problemu na zagranie naszych ulubionych utworów. Goście byli zachwyceni muzyką.
Serdecznie polecamy wszystkim.

A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
0923584
Data dodania: 04-07-2018

Polecam wszystkim Parom Młodym kwartet Illusio. Dzięki niemu nasz ślub był jeszcze piękniejszy, a goście zachwyceni. Szybki kontakt, piękna gra i atrakcyjna cena. Jeszcze raz ogromne dzięki dziewczyny!

Pokaż więcej opinii

Kontakt Kwartet Smyczkowy Illusio

Nazwa firmy: Kwartet Smyczkowy Illusio
Imię i nazwisko: Elżbieta Rychwalska
Adres: Katowice, woj. śląskie
781-277...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6929
Zadzwoń
781-277...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie