Zobacz zdjęcia (5)
Kwiatki Bratki - Dekoracje kwiatami, bukiety., Warszawa - zdjęcie 1
Kwiatki Bratki - Dekoracje kwiatami, bukiety., Warszawa - zdjęcie 2 Kwiatki Bratki - Dekoracje kwiatami, bukiety., Warszawa - zdjęcie 3 Kwiatki Bratki - Dekoracje kwiatami, bukiety., Warszawa - zdjęcie 4 Kwiatki Bratki - Dekoracje kwiatami, bukiety., Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Kwiatki Bratki - Dekoracje kwiatami, bukiety. id:39643

Warszawa, mazowieckie

O nas

Specjalizacja:

  • bukiety dla rodziców
  • bukiety ślubne
  • dekorowanie Kościoła
  • dekorowanie sali
  • strojenie auta

Kwiatki Bratki to rodzinna pracownia florystyczna stworzona z miłości do pięknych kwiatów. Trzy głowy pełne kreatywnych pomysłów i trzy serca pełne pasji - TO MY!

Wiemy, że dla wielu par kluczową rolę odgrywa dekoracja kościoła, sali. A bukiet Panny Młodej w komplecie z kwiecistą butonierką Pana Młodego to detale, które muszą zostać stworzone z pełną perfekcją. Tworzymy rzeczy piękne, dokładnie takie jakie sobie wymarzysz. Pamiętaj, że przede wszystkim spełniamy Wasze marzenia i Waszą wizję dekoracji na ten szczególny dzień. Jeśli jednak brak Wam pomysłu, głowa do góry! Z chęcią pomożemy w wyborze idealnych kompozycji do kościoła, na salę weselną. Pomożemy w wyborze tego idealnego bukietu, tak abyście byli w pełni zadowoleni i spokojni o to, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.

Oferujemy Wam
-bukiet Panny Młodej i Druhny (tworzymy również kwiatowe bransoletki dla Druhny)
-butonierka Pana Młodego i Świadka
-dekoracje kwiatami kościoła
-kompozycje na stoły weselne
-kompozycje na stół Państwa Młodych
-strojenie auta
-bukiety dla rodziców
-altana plenerowa
-dekoracja ślubów plenerowych

Ceny poszczególnych kompozycji zależą od ich wielkości. Skontaktuj się z nami, przedstawimy Ci nasze propozycje dekoracji oraz wstępny kosztorys.

liczba odwiedzin: 2122

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie