Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Latin Fever - pokazy tańca - animacje weselne -DJ id:23394

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 29-10-2016
Liczba odwiedzin: 366

Oferta

Grupa taneczno-eventowa LATIN FEVER

Latin Fever to projekt dedykowany ludziom, którym zależy na organizacji imprez w prawdziwym latynoskim klimacie. W ofercie znajdziecie Państwo m.in. występy grupy tanecznej kobiet, występy pary tanecznej, latynoskiego DJ-a, program animacji i wiele innych. Nasza grupa złożona jest z artystów z doświadczeniem, których łączy pasja do tańca i rytmów karaibskich.


1.Występy kobiecej formacji (choreografie 2,3-osobowe) - kolorowe i dynamiczne show oddające latynoską radość z życia - bachata, merengue, salsa.

2.Występy polsko-dominikańskiej pary tanecznej - pełen energii i wigoru tradycyjny taniec dominikański, oryginalne folklorystyczne stroje prosto z Dominikany lub wybuchowa dawka prawdziwej karaibskiej salsy

3.Animacje/zabawy taneczne – to najlepszy sposób, żeby rozkręcić imprezę. Wszystko to przy znanych, energicznych latynoskich hitach kojarzących się z latem, słońcem i egzotyką.

4.Lekcje tańca – 30-min nauka podstawowych kroków jednego z tańców latynoskich

5.Latynoski DJ – oprócz dysponowania prawdziwą latynoską muzyką, nadaje imprezie autentyczności i egzotyki, gwarantuje iście karaibski klimat (możliwe wszelkiego rodzaju miksy muzyki latino i muzyki polskiej/zagranicznej/biesiadnej - proporcje zależą od Państwa)
UWAGA!! Dj mówi po polsku ;)

6.Kontakt z latynoskimi piosenkarzami i grupami muzycznymi – mamy możliwość współpracy z latynoskimi artystami

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI !

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Latin Fever - pokazy tańca - animacje weselne -DJ
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.