Zobacz zdjęcia (53)
Let`s marry! Organizacja ślubów i wesel, Sulejówek - zdjęcie 1
Let`s marry! Organizacja ślubów i wesel, Sulejówek - zdjęcie 1 Let`s marry! Organizacja ślubów i wesel, Sulejówek - zdjęcie 2 Let`s marry! Organizacja ślubów i wesel, Sulejówek - zdjęcie 3 Let`s marry! Organizacja ślubów i wesel, Sulejówek - zdjęcie 4 Let`s marry! Organizacja ślubów i wesel, Sulejówek - zdjęcie 5 Let`s marry! Organizacja ślubów i wesel, Sulejówek - zdjęcie 6 Let`s marry! Organizacja ślubów i wesel, Sulejówek - zdjęcie 7
Let`s marry! Organizacja ślubów i wesel, Sulejówek - zdjęcie 8
1 / 53

Let`s marry! Organizacja ślubów i wesel id:40444

Sulejówek, mazowieckie
(11)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
534-811...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Pomogę Ci zorganizować dzień Waszego ślubu. Bez stresu. Na czas. Tak, jak chcesz.

Potrzebujecie mojej pomocy jeśli:
♥ czas pędzi nieubłaganie, a Wasze przygotowania stoją w miejscu
♥ jesteście pochłonięci życiem zawodowym, pracujecie po godzinach, często wyjeżdżacie
♥ mieszkacie za granicą lub na drugim krańcu kraju, a ślub organizujecie w rodzinnych stronach
♥ macie małe dziecko i to ono jest teraz najważniejsze
♥ temat przygotowań do ślubu wywołuje w Waszym związku i w Waszych rodzinach napiętą atmosferę
♥ na samą myśl o zajęciu się wszystkimi kwestiami organizacyjnymi, jesteście chorzy.

I mimo to chcecie mieć ładny, dopracowany ślub i zależy Wam na tym, aby Wasi goście czuli się komfortowo. A jednocześnie chcecie mieć wpływ na wszystkie decyzje, macie swoją wizję i nie jest Wam to wszystko obojętne.

A konkretnie, możesz mi powierzyć:
- typowanie lokalizacji,
- wyszukiwanie podwykonawców,
- negocjowanie umów,
- opracowanie harmonogramu przygotowań,
- przygotowanie budżetu ślubnego,
- współtworzenie spójnej wizji uroczystości,
- pomoc przy formalnościach,
- zarządzanie logistyką i akomodacją,
- wykonanie strony internetowej,
- edycję papeterii ślubnej,
- konsultacje ślubne,
- koordynację dnia ślubu.

Moi Klienci mówią, że wyróżnia mnie umiejętność aktywnego słuchania. Zawsze staram się dobrze poznać Młodą Parę, wyczuć Wasze potrzeby i poświęcić Wam tyle czasu, ile potrzebujecie, abyście czuli satysfakcję i przyjemność nie tylko w dniu ślubu, ale także w czasie całego procesu organizacji.

Działam na terenie całej Polski, ale szczególnie bliskie są: Warszawa i okolice, Mazury a także rodzinne Podlasie.
Zapraszam.


***
"Ludzie spędzają zbyt wiele czasu na planowaniu własnego ślubu, zamiast skupić się na planowaniu swojego życia w małżeństwie".

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Moi klienci mówią, że wyróżnia mnie umiejętność słuchania i myślę, że to ma znaczenie przy wyborze moich usług. Dodatkowo, zawsze staram się, aby wszystkimi naszymi wyborami rządziła autentyczność i kieruję się komfortem Pary Młodej. Myślę, że to też jest cecha wyróżniająca.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Moim zdaniem z usług konsultatna ślubnego powinny skorzystać przede wszystkim:
- pary mieszkające za granicą i organizujące ślub i wesele w Polsce
- pary, mające małe dzieci
- osoby, które organziuję ślub i wesele w rodzinnych stronach a na co dzień mieszkają w innym miejscu
- osoby, które dużo pracują
- osoby, które nie lubią zadań organizacyjncyh: maili, telefonów, researchy, spotkań etc
- pary, których wesele wiąże się ze sporą logistyką: noclegi i transport
- osoby, mające problem z określeniem spójności wesela
- pary, w których ślub i wesele przesadnie wtrącają się osoby trzecie, np. rodzice
- osoby, mające specyficzną i skomplikowaną sytuację rodzinną
- osoby poszukujące oryginalnych rozwiązań

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Korzystając z mojej pomocy, Para Młoda może zaoszczędzić na kilka sposobów:
1. Może zaoszczędzić czas na wyszukiwanie najlepszych usługodawców, spotkania, wielkrotne wizyty w obiekcie weselnym i setki maili i telefonów.
2. Może zaoszczędzić również pieniądze, ponieważ wiem, jakie sytuacje są powodem do podjęcia negocjacji z obiektem i z usługodawcami i kiedy warto te negocjacje podjąć. Dodatkowo, zdarza się, że moje pary otrzymują od usługodawców, z którymi wielokrotnie pracowałam spechalne rabaty.
3. Może zacoszczędzić nerwy, bo bardzo często podpowiadam Parze, w jaki sposób najlepiej rozwiązać jakąś kryzysową sytuację weselną.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Jeżeli Para Młoda w trakcie przygotowań do ślubu przebywa za granicą i w ogóle nie bywa w Polsce, wszystkie działania odbywaja się online. Umowy z usługodawcami Para podpisuje albo udzielając mi pełnomocnictwa albo mailowo. Wizje lokalne w obiektach przeprowadzam osobiście, zdając Parze Młodej relacje online na żywo (o ile pozwalają na to różnice czasowe). Jeśli Para Młoda ma życzenie porozmawiać z jakimś usługodawcą, np. z konferansjerem, aby poznać jego angielski albo z dekoratorką, żeby rozwiać jakieś wątpliwości, organizuję telekonferencję online. Jeżdżę do obiektu weselnego, kościoła/ urzędu w umieniu Pary Młodej tyle razy, ile potrzeba. Organizuję tłumaczenia przysięgłe dokumentów przez tłumacza w Polsce. Wysyłam również zaproszenia dla gości, mieszkających w Polsce. Próbną fryzurę i makijaż organizuję jak Para przyjedzie już do Polski na ślub. Degustację organizuję z udziałem najbliższych Pary Młodej, mieszkających w Polsce.

Jeśli natomiast Para czasami bywa w Polsce, np. w wakacje, święta, jakieś rodzinne uroczystości, wszystkie sprawy, które wymagają osobistego załatwienia, organizujemy w tym czasie. Natomiast są to tylko najważniejsze sprawy, jak np. pierwsza wizyta w obiekcie, wizyta w urzędzie lub degustacja. Wszystko, co się da załatwiamy online lub za moim pośrednictwem .

Wszystkie dokumenty, które wychodzą ode mnie, tj. harmonogram, budżet, porównania ofert, scenariusz dnia ślubu są zarówno po polsku jak i po angielsku. Jesteśmy w bieżącym kontakcie poprzez komunikatory online.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Obsługuję klientów rónież w języku angielskim i niemieckim.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Jak najbardziej. Bardzo często tak jest. Wówczas przygotouję ofertę na tzw. częściową organizację ślubu i wesela i wspólnie ustalamy zakres mojej pracy.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Let`s marry! (11)

Dodaj opinię
Let`s marry! Organizacja ślubów i wesel id:40444
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 11 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2021
Warszawa
Data dodania: 15-02-2022

Z perspektywy czasu, nie wyobrażam sobie naszego wesela bez pomocy Martyny. Mieliśmy ceremonię pod gołym niebem, bardzo kreatywne atrakcje ślubne i opracowywany miesiącami scenariusz, który miał sprawić, że będzie to niezapomniana noc. Taka koncepcja wzbudzała jednak obawę, że z pary młodej staniemy się event managerami własnego wesela i właśnie tu pojawia się rola Martyny, która była koordynatorką naszej imprezy. Wykonała swoje zadania znakomicie, pilnując dokładnego harmonogramu, gasząc potencjalne pożary jeszcze zanim na poważnie się rozkręciły i zdejmując z nas ogromną odpowiedzialność. Dzięki jej pomocy mogliśmy cieszyć się sobą i tym niezapomnianym wieczorem, a to jest warte każdych pieniędzy. Poza tym Martyna jest przesympatyczną osobą, która zjednuje sobie błyskawicznie ludzi (cenna cecha w tym zawodzie) i ma dużo praktycznych wskazówek na każdym etapie organizacji wesela.
Najlepszym dowodem na jej profesjonalizm jest liczba zapytań o kontakt, jakie mieliśmy po weselu – i to nie tylko o gości, którzy też myślą w niedalekiej przyszłości o ślubie, ale też od podwykonawców, którzy byli zachwyceni współpracą.

D
Damian
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Siedlce
Data dodania: 24-09-2021

Pełen profesjonalizm

E
Ewa W.
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2021
Pomiechówek
Data dodania: 27-08-2021

If you are looking for a wedding planner look no further - Martyna is the best! Martyna helped us organise our dream day from start to finish. My now husband (yay!) and I live in the UK and wanted to get married in Poland where I am from. We had no idea where to start so we decided to look for a wedding planner to help us. When I first started talking to Martyna I just knew she was a perfect match for us. Before we even spoke she asked us to fill a questionnaire to get to know us & understand our preferences and without even speaking to us yet she already had a venue in mind which ended up being the one we went for. We started organising our wedding before covid hit and had to postpone the wedding twice before finally being able to tie the knot last week. Martyna had to take care of everything for us not once, not twice but three times! Each time Martyna meticulously took care of every single detail, dealt with the tough conversations with our suppliers on our behalf and made the entire wedding prep stress free. Martyna genuinely loves what she does and it transpires in her way of working. She is kind, professional but most importantly caring. Our special day was just like we've dreamt of & so much more, all thanks to Martyna! Dziekujemy! :-)

E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2021
Warszawa
Data dodania: 30-07-2021

Martynę poznaliśmy, gdy zastanawialiśmy się czy w ogóle chcemy robić wesele. Po rozmowie z nią, podjęliśmy decyzję, że jednak chcemy :). Podjęła się kompleksowej organizacji wesela 250 km od Warszawy, w rejonie, którego nie znała. Dzięki czemu mieliśmy spokojną głowę nie tylko w dniu ślubu, ale przez całą organizację. Jest profesjonalna, miła, rozwiewała nasze wątpliwości, doradzała, a przede wszystkim wspierała. Z czystym sumieniem możemy ją polecić :)

A
Adrianna
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-10-2020
Warszawa
Data dodania: 19-10-2020

Bardzo ale to bardzo polecam Martynę. Jest cudowną, pogodną, nastawioną pozytywnie osobą i profesjonalną wedding plannerką dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Martyna pomogła zorganizować nam ślub i wesele last minute (skontaktowałam się z nią na około 3 miesiące przed planowanym terminem), na dodatek w czasie pandemii, co było nie lada wyzwaniem. Zadbała o każdy szczegół sprawiając, że ten dzień był piękny i wyjątkowy, a my mogliśmy się cieszyć sobą i gośćmi. Gdy ślub zbliżał się wielkimi krokami i zaczęliśmy się bardzo stresować, nie zostawiła nas w potrzebie i stanowiła dla nas ogromne psychologiczne wsparcie. Była dostępna pod telefonem, a kiedy było to konieczne spotykała się z nami na żywo, towarzysząc nam i doradzając przy podejmowaniu kluczowych decyzji. Bez niej nie poradzilibyśmy sobie z całą organizacją i mimo, że Martyna pracowała nad naszym ślubem i weselem niecałe 3 miesiące, to zdążyliśmy ją bardzo polubić i kiedy jest już po wszystkim, trochę za nią tęsknimy 😊

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-09-2020
Warszawa
Data dodania: 12-10-2020

Martyna pomagała nam w kompleksowej organizacji ślubu i wesela. Spotkaliśmy się z nią nieco ponad rok przed ślubem, mając w głowie jedynie ogólny zarys imprezy. Martyna pomogła nam te pomysły zrealizować, każdy detal doprowadzając do perfekcji. Efekt był sto razy lepszy niż to na początku zakładaliśmy! Nieoceniona była jej pomoc w dniu ślubu, kiedy to mogliśmy skupić się na zabawie i poczuć jak goście, bo żadne szczegóły organizacyjne nie zaprzątały nam głowy. Nie mogę tutaj nie wspomnieć o jej wsparciu w czasie, kiedy organzowanie wesel było wstrzymane przez pandemię – dzięki Martynie mieliśmy najświeższe informacje z branży i gdyby nie ona, to bylibyśmy kompletenie zagubieni i prawdopodobie zrezygnowalibyśmy zupełnie z wesela. Mogę polecić usługi Martyny w 100%, z jej pomocą można być spokojnym o każdy element ślubu i wesela i zająć się tylko najprzyjemniejszymi rzeczami. Przy okazji jest cudowną osobą, więc nie ma żadnych problemów z dogadaniem się i można się z nią podzielić wszystkimi wątpliwościami, jakie pojawią się podczas przygotowań. Zdecydowanie najlepsza wedding plannerka, jaką mogliśmy sobie wyobrazić!

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-09-2020
Warszawa
Data dodania: 05-10-2020

Bardzo polecam Martynę. Pogodna, uśmiechnięta i do wszystkiego podchodziła bardzo profesjonalnie. Dzięki niej byliśmy spokojni o każdy drobiazg związany ze ślubem i wszystkimi przygotowaniami. Razem z mężem podjęliśmy znakomitą decyzję decydując się na Martynę. Zdjęła z nas cały stres związany z przygotowaniami pozwalając się nimi cieszyć oraz na własnym ślubie i weselu o nic się nie musieliśmy martwić bo wiernie nad wszystkim czuwała. Bardzo dziękujemy za wszystko i gorąco polecamy!

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-05-2019
Warszawa
Data dodania: 21-01-2020

Szczerze polecam Martynę. Pomogła nam się uporać z natłokiem ślubnych zadań. Organizacja własnego ślubu i wesela to wyzwanie i niekiedy stres. Dzięki Martynie wszelkie zadania i problemy poszły w zapomnienie. Dyskretnie czuwała nad przebiegiem całości, dopilnowała wcześniej przygotowanego scenariusza. Do tematu podeszła bardzo profesjonalnie i nie dała się niczym zaskoczyć.

Pokaż więcej opinii

Kontakt Let`s marry!

Nazwa firmy: Let`s marry!
NIP: 7191550257
Imię i nazwisko: Martyna Karwowska-Zając
Adres: Sulejówek, ul. Drobiarska, 05-070, woj. mazowieckie
534-811...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2514
Zadzwoń
534-811...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie