Zobacz zdjęcia (5)
LifePixels - fotografia ślubna, Słubice - zdjęcie 1
LifePixels - fotografia ślubna, Słubice - zdjęcie 2 LifePixels - fotografia ślubna, Słubice - zdjęcie 3 LifePixels - fotografia ślubna, Słubice - zdjęcie 4 LifePixels - fotografia ślubna, Słubice - zdjęcie 5
1 / 5

LifePixels - fotografia ślubna id:47528

Słubice, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Zanim zaprosicie mnie z aparatem do swojego życia i pozwolicie opowiedzieć Waszą historię, parę słów o mnie.  Ja... to LifePixels... LifePixels to wspomnienia, to ciekawe historie, to miłość, to emocje, to radość tworzenia... to PASJA. Na imię mi Artur i mam 29 lat. Współpracuje z parami młodymi już prawie 10 lat. Od ponad 3 lat jako Fotograf. Swoje doświadczenie zbierałem w jednej z firm prężnie działających w branży ślubnej. Niesłabnąca ciekawość świata i ludzi, rosnące ambicje i chęć tworzenia we własny, autorski sposób, skłoniła mnie do rozpoczęcia nowego etapu w Moim życiu. Tak powstało LIFE PIXELS. W pracy staram się podążać za Wami, wczuć się w klimat Waszej relacji, poznać Waszą rodzinę i zobaczyć jak czujecie się z Waszymi przyjaciółmi, to pozwala mi opowiedzieć osobistą historię każdej pary, każdej miłości i każdej chwili w niepowtarzalny sposób. Będę Was podglądał, stał z boku i uczciwie pokazywał co zobaczyłem. Nie jestem reżyserem, nie powiem Wam jacy macie być. Fotografia sprawiła, że moje życie stało się jedną wielką przygodą. Każde zlecenie to nowe wyzwanie, nowe miejsca, nowi ludzie, nowe znajomości i nowe wspomnienia. Dla mnie bardzo istotny jest element nowości. To on napędza tą maszynkę o nazwie LIFE PIXELS, daje chęć i motywację do działania, tworzenia.

O tym jakim jestem fotografem i jakie posiadam megamoce przeczytacie na mojej stronie internetowej.

No to PSZTRYK !! Co w ofercie...
Moja oferta różni się od tych dostępnych na rynku. Nie tworzę pakietów zróżnicowanych cenowo, które ograniczają Wasze wybory. Każda usługa fotograficzna daje Wam maksimum korzyści.
Otrzymujecie ode mnie historię Waszej miłości. A w jakim zakresie, decydujecie Wy.
Specjalizuję się w:
- sesjach narzeczeńskich
- fotoreportażach ślubnych
- plenerowych sesjach ślubnych
Fotoreportaż ślubny jest podstawą mojej oferty. Od Was zależy, czy zechcecie opowiedzieć swoją historię od początku do końca decydując się na sesję narzeczeńska i/lub plener ślubny.

Cennik fotografii ślubnej, który stworzyłem oparty jest na 12-godzinnym okresie czasowym. Podzielony jest na część reportażową, wykonywaną w dniu Waszego ślubu od momentu przygotowań (ubieranie Panny Młodej i Pana Młodego) poprzez błogosławieństwo, ceremonię i przyjęcie weselne max do 1:00 w nocy, oraz część plenerową, wykonywaną w innym dniu.
Zakres mojej pracy uzależniony jest od organizacji dnia Waszego ślubu. To od Was i Waszych oczekiwań zależy w jakich momentach tego wyjątkowego dnia będę przy Was obecny.
Jeżeli podejmiecie decyzję, żebym był obecny od przygotowań do pierwszego tańca, ponieważ Wasze przyjęcie ślubne kończy się krótkim przyjęciem obiadowym, wtedy skracam zakres godzinowy i dopasowuję go do Waszych potrzeb. Nie musicie płacić za 12h mojej pracy skoro mam pracować np. tylko 8h. Rozwiązanie to sprawdza się idealnie, ponieważ od pakietu można odjąć dowolną ilość godzin.

Opinie (1)

LifePixels - fotografia ślubna id:47528
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Skępe
Data dodania: 29-08-2022

Polecam z całego serca LifePixels każdemu, kto oczekuje od fotografii czegoś więcej😊 Artur to człowiek pełen pasji, zaangażowania oraz poczucia humoru, który w sposób kreatywny utrwali najważniejsze momenty uroczystości. Profesjonalizm w każdym calu sprawia, że zdjęcia wychodzą niezwykle naturalnie, co zadowoli osoby, które nie czują się zbyt pewnie przed obiektywem 😍 Reportaż ślubny to prawdziwy majstersztyk! Nie spodziewałam się, że można wyczarować tak niezwykłe, pełne emocji zdjęcia❤️
Jestem zachwycona efektem końcowym- pozostała nam piękna pamiątka na całe życie 🥰 Jeszcze raz dziękuję ❤️

Kontakt

Adres: Słubice, , 09-533, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 893

Popularne miasta w okolicy