Zobacz zdjęcia (5)
Lodlove - lody naturalne, Warszawa - zdjęcie 1
Lodlove - lody naturalne, Warszawa - zdjęcie 2 Lodlove - lody naturalne, Warszawa - zdjęcie 3 Lodlove - lody naturalne, Warszawa - zdjęcie 4 Lodlove - lody naturalne, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Lodlove - lody naturalne id:46326

Warszawa, mazowieckie

O nas

Kim jesteśmy?
Jesteśmy lodziarnią z nowatorskim podejściem która nie korzysta z tradycyjnych receptur.
Wszystkie przepisy, tworzone są przy wykorzystaniu najnowszych technologii
oraz technik ze świata nowoczesnego cukiernictwa. Uważamy że w dzisiejszych czasach desery
muszą być nie tylko smaczne, ale też i zdrowe. Nasze motto to 100% smaku. Staramy się żeby każdy ze smaków, odwzorowywał dokładnie produkt z którego został stworzony.
W żadnych z naszych produktów nie znajdziecie sztucznych barwników, ani ulepszaczy smaku.

Na weselach używamy jednego z naszych wózków które są bardzo zgrabne oraz praktyczne (nie potrzebujemy dostępu do prądu etc.) W związku z tym Państwa jedynym zmartwieniem jest wskazanie nam miejsca w którym możemy rozstawić nasz wózek na czas trwania wesela :).


Zdając sobie sprawę jak wiele obowiązków mają Państwo przy organizacji swojego wymarzonego wesela staramy się aby nasza współpraca przebiegała w możliwie najsprawniejszy sposób.

Krótki schemat współpracy:

Ustalamy czy mamy wolny termin -> Państwo przesyłają nam szacowaną liczbę porcji/gości oraz godziny trwania eventu wraz z adresem -> po zapoznaniu się z informacjami przesyłamy wycenę -> po jej akceptacji przyjeżdżamy na miejsce i serwujemy lody dla Państwa gości :)

liczba odwiedzin: 2402

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie