Słodki stół - Muffinka id:21679

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
727-503...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (1)
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 22-06-2016
Liczba odwiedzin: 2508

Oferta Słodki kącik na weselu Warszawa

Kochani,
jeśli chcecie na swoim weselu mieć słodki stół pełen przepysznych i uroczych słodkości robionych z miłością i pasją oraz jesteście z Warszawy i okolic lub Wrocławia i okolic to dobrze trafiliście!
W swojej ofercie mamy muffiny, cupcakesy, tarty, serniki, bezy, cakepopsy, trufle, ciasteczka, makaroniki i wiele innych. Szczegółową ofertę wraz z cennikiem prześlę zainteresowanym na meila :)


Z chęcią również pozostanę na Waszym weselu, żeby opowiadać gościom o słodkościach, podawać je itd. Ta atrakcja jest zawsze gratis :)

PROSZĘ W WIADOMOŚCI PODAĆ SWÓJ ADRES EMAIL, MIEJSCE, DATĘ WESELA ORAZ ILOŚĆ OSÓB. W ODPOWIEDZI ZWROTNEJ WYŚLĘ OFERTĘ SŁODKOŚCI.

Opinie o Słodki stół - Muffinka Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Słodki stół - Muffinka id:21679
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 1,00 / 5
Milena
Milena
(1)
Dodano: 02-08-2017
Data imprezy: 02-08-2017
Miejscowość: Ostrołęka
Nie Polecam , za 4 dni wesele a Pani właśnie mi oznajmiła ze nie zrobi słodkiego stołu i muszę sobie radzić sama , zaliczka wpłacona a Pani ma telefon wyłączony nic ja nie interesuje a my zostaliśmy bez słodkości na weselu .

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.