Zobacz zdjęcia (5)
lody tajskie i gofry bubble waffle na wesele - pyszne desery i pokaz, Chodzież - zdjęcie 1
lody tajskie i gofry bubble waffle na wesele - pyszne desery i pokaz, Chodzież - zdjęcie 2 lody tajskie i gofry bubble waffle na wesele - pyszne desery i pokaz, Chodzież - zdjęcie 3 lody tajskie i gofry bubble waffle na wesele - pyszne desery i pokaz, Chodzież - zdjęcie 4 lody tajskie i gofry bubble waffle na wesele - pyszne desery i pokaz, Chodzież - zdjęcie 5
1 / 5

lody tajskie i gofry bubble waffle na wesele - pyszne desery i pokaz id:28332

Chodzież, wielkopolskie

O nas

Chcesz zaskoczyć swoich gości spektakularnym pokazem przygotowania lodów i gofrów na Waszych oczach? A może pragniesz, by na Twojej imprezie pojawiły się desery w 100% naturalne – przygotowane z wybranych przez Ciebie składników? A może po prostu uwielbiasz lody /gofry i nie wyobrażasz sobie imprezy bez oryginalnie podanych lodów rolowanych i bubble waffle?

Jeśli szukasz wyjątkowej atrakcji, pysznych, naturalnych lodów i jednocześnie niebanalnego ich podania to trafiłeś w dobre ręce.
Nasze lody przygotowywane są za każdym razem z niebywałą dbałością zarówno o walory smakowe, jak i wizualne. Wiemy, że prawdziwa uczta zaczyna się już od zobaczenia deseru, a pełnia zadowolenia zależy od jego smaku! Wiemy też, że każdy człowiek ma swój ulubiony smak loda, a my jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Na miejsce zabieramy całą gamę dodatków, które uczynią każdy deser indywidualnym zamówieniem i gwarantują zadowolenie każdego gościa – a przecież dobra impreza to taka, na której każdy czuje się fantastycznie!

Przygotowujemy lody na oczach gości, więc każdy wie, co dokładnie znajduje się w jego deserze. Dodatkowo pokaz przygotowania deseru jest ogromną atrakcją zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Lody powstają na specjalnie chłodzonym blacie maszyny a następnie są zjawiskowo rozprowadzane po blacie i rolowane w wyśmienite rurki lodowe.

Proponujemy również wyjątkowy deser - gofry bubble waffle zwane też goframi bąbelkowymi. Stanowią doskonałe dopełnienie lodów i alternatywę dla nich. Gwarantują zadowolenie gości, którzy nie potrzebują ochłodzenia, a również pragną cieszyć się wyśmienitym deserem samodzielnie skomponowanym. To nie są zwykłe gofry, powstają w specjalnej maszynie i wyglądają obłędnie. Kuleczki, które tworzą gofry mogą różnić się smakiem i kolorem za sprawą wybranych dodatków, a także polewą, owocami itp.

Chcesz by nasz punkt pasował wizualnie do okazji, na którą nas zapraszasz?
To oczywiste, w zależności od rodzaju okoliczności nasz punkt jest odpowiednio przygotowywany, inaczej na komunię czy wesele, a inaczej na firmowy event, lub imprezę urodzinową. Uświetniamy również dożynki, festyny, zabawy sylwestrowe i karnawałowe oraz wieczory panieńskie/kawalerskie itp.

Każde zlecenie jest przez nas traktowane zupełnie indywidualnie, więc na pewno znajdziemy wspólne rozwiązanie, które Państwa zadowoli.
Do każdych zamówionych 100 deserów dodajemy od firmy 10 lodów gratis, by nikt nie czuł niedosytu.

Dodatkowo oferujemy dojazd gratis do 50km. Dojeżdżamy również dalej, a kwota dojazdu ustalana jest indywidualnie, w zależności od wielkości zamówienia.

By zobaczyć jak wyglądają nasze desery zapraszamy na nasze fanpage na Facebook’u oraz Instagramie.

liczba odwiedzin: 4885

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie