Zobacz zdjęcia (14)
LODOWE SHOW - LODY TAJSKIE na Twoim weselu !, Bochnia - zdjęcie 1
LODOWE SHOW - LODY TAJSKIE na Twoim weselu !, Bochnia - zdjęcie 2 LODOWE SHOW - LODY TAJSKIE na Twoim weselu !, Bochnia - zdjęcie 3 LODOWE SHOW - LODY TAJSKIE na Twoim weselu !, Bochnia - zdjęcie 4 LODOWE SHOW - LODY TAJSKIE na Twoim weselu !, Bochnia - zdjęcie 5
LODOWE SHOW - LODY TAJSKIE na Twoim weselu !, Bochnia - zdjęcie 6
1 / 14

LODOWE SHOW - LODY TAJSKIE na Twoim weselu ! id:41922

Bochnia, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
533-524...

O nas

Chcesz, by Twoje wesele było wyjątkowe, niepowtarzalne i na długo zapadło w pamięci gości? Zapewnij zatem nietuzinkowe atrakcje. Wiejski stół, kącik ciastek czy fontanna czekolady to już norma, która pojawia się na każdej uroczystości weselnej, ale STOISKO Z TAJSKIMI LODAMI, ewidentnie przykuje uwagę wszystkich. Ten oryginalny pomysł, nie tylko wprawi Twoich gości w pozytywne zaskoczenie, ale zachwyci bogactwem doznań smakowych. Co dokładnie możemy zaoferować?

Całkowicie naturalne produkty, bez ulepszaczy, spulchniaczy, barwników i zbędnej chemii. Nasze lody przygotowywane są na bazie śmietanki UHT, a lista smaków jest niesamowicie obszerna. Flagowe batoniki, świeże owoce pochodzące od lokalnych dostawców, a także nietypowe, wśród konkurencyjnych firm, kompozycje w postaci odżywki białkowej, pistacji, czy chałwy znajdują się na naszej liście smaków. Prócz tego, jako jedyni(!) oferujemy lody z prądem, czyli alkoholem! Do wyboru mamy najwytrawniejsze trunki i najznamienitsze likiery.

Dbamy o to, aby każdy smakosz lodów był zadowolony, ale ponieważ ten dzień należy do Pary Młodej, spełniamy ich smakowe marzenia! Nie ma Waszych ulubionych/zakręconych smaków na naszej oficjalnej liście? Żaden problem! Przygotujemy wersję Premium skomponowaną pod Wasze predyspozycje, podniebienie i upodobania. Ale to nie wszystko. Nasze stoisko pełni formę atrakcji, gdzie goście mogą dokładnie przyjrzeć się całemu procesowi powstawania lodów, a NAWET sami mogą przygotować własną porcję, pod okiem naszego mistrza, który zaprezentuje im tajniki idealnego zrolowania tajskich lodów.

Oczywiście oferta nie dotyczy wyłącznie wesel! Profesjonalizm, zaangażowanie, pasja i wiedza stanowią podstawę naszej oferty, dlatego jesteśmy w stanie podjąć się najróżniejszych imprezowych projektów i przyczynić się do wyjątkowości każdego organizowanego przez Was wydarzenia. Śmiało zapoznaj się z naszą ofertą, a w razie dodatkowych pytań, dzwoń – nasz personel z przyjemnością udzieli Ci wszelkich informacji i pomoże zadbać, by wszystko było tak, jak zaplanowałeś!

Opinie Thai Rolls (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Thai Rolls

Nazwa firmy: Thai Rolls
NIP: 8681909022
Imię i nazwisko: Filip Martuś
Adres: Bochnia, ul. Krzyżaki 10h, 32-700, woj. małopolskie
533-524...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2297
Zadzwoń
533-524...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie