Zobacz zdjęcia (5)
Love Actually - Agencja Ślubna (organizacja ślubów i wesel), Warszawa - zdjęcie 1
Love Actually - Agencja Ślubna (organizacja ślubów i wesel), Warszawa - zdjęcie 2 Love Actually - Agencja Ślubna (organizacja ślubów i wesel), Warszawa - zdjęcie 3 Love Actually - Agencja Ślubna (organizacja ślubów i wesel), Warszawa - zdjęcie 4 Love Actually - Agencja Ślubna (organizacja ślubów i wesel), Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Love Actually - Agencja Ślubna (organizacja ślubów i wesel) id:47147

Warszawa, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Agencja Ślubna Love Actually powstała z miłości do piękna i ludzi oraz pasji tworzenia cudownych, niezapomnianych chwil. Jeśli marzycie aby Wasz ślub był perfekcyjny, ja Wam w tym pomogę. Zajmę się organizacją tego najważniejszego wydarzenia i zadbam o najmniejsze detale. Zniweluję stres związany z planowaniem i organizacją do minimum. To jest Wasz dzień. Liczą się Wasze marzenia i oczekiwania, a ja dopilnuję aby spełniły się w 100%.

Pozwólcie sobie na ten luksus i nie martwcie się niczym w tym pięknym dniu. Ja zrobię to za Was.

Spotkajmy się, aby poznać Wasze oczekiwania. Każda oferta jest szyta na miarę. Nie ma dwóch takich samych uroczystości. Razem stworzymy coś pięknego i niepowtarzalnego. Zapraszam do kontaktu ze mną.

OFERTA:
* Pełen Pakiet Ślubny:
Zaplanowanie, organizacja, oraz koordynacja Ślubu i Wesela
Pakiet idealny dla par, które pragną, aby ten dzień był perfekcyjnie dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, ale brakuje im czasu, pomysłu lub doświadczenia. Dzięki Love Actually – Agencja Ślubna poczujecie się otoczeni profesjonalną opieką a ja zminimalizuję stres towarzyszący organizacji wesela.

* 50 na 50:
Pomoc w organizacji wybranych elementów Ślubu i Wesela
Opcja dla par, które mają ogólny pomysł na swoje wesele lub wybrały już datę i miejsce przyjęcia ale potrzebują pomocy w organizacji wybranych elementów ślubu i wesela lub dopięciu szczegółów na ostatni guzik.

Po spotkaniu i omówieniu potrzeb Młodej Pary uszyjemy wspólnie ofertę, która spełni ich oczekiwania i pozwoli spać spokojnie do samego dnia ślubu.

* Poradnik:
Konsultacje ślubne
Pary, które same planują zorganizować wesele ale nie wiedzą od czego zacząć, chciałyby poznać najnowsze trendy i wesprzeć się profesjonalną poradą powinny zainteresować się tą ofertą.

Po spotkaniu i poznaniu potrzeb Pary Młodej przygotuję przewodnik jak sprawnie przejść przez oragnizację wesela. Podpowiem na co zwrócić uwagę podczas wyboru podwykonawców, jak zaplanować budżet, ułożyć scenariusz przyjęcia weselnego itd…

* Wyjątkowe wydarzenia:
Organizacja imprez okolicznościowych
Rocznica ślubu
Baby shower
Chrzciny
Inne

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Kreatywność bez granic
To zdanie przyświeca każdej realizacji, bez względu na to czy mówimy o przyjęciu weselnym, rocznicu ślubu czy kamerlanym baby shower. Najważniejsze jest połączenie oczekiwań klientów z doświadczeniem Wedding Plannera. Poznając gust i osobowość klientów jesteśmy w stanie wspólnie wyczarować niezapomniane wydarzenie. Bo nie ma jednej formuły na idealne przyjęcie. Ten unikalny wzór dopiero powstanie i nigdy nie zostanie powtórzony. Będzie jak odcisk palca, jedyny w swoim rodzaju.
Zwykło się mówić, że ślub i wesele to najpiękniejszy dzień w życiu. Pełen emocji, od łez wzruszenia po łzy szczęścia. Ten nastrój udziela się wszystkim, świadkom, rodzicom, przyjaciołom.

W tym dniu dzieje się magia. Magia, którą chcielibyście zapamiętać na całe życie. Nie pozwólcie, aby stres towarzyszący przygotowaniom przyćmił to, co piękne. Zatrudnienie Wedding Plannera pozwoli Wam cieszyć się każdą chwilą w dniu ślubu i podczas przygotowań.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Koncentruję się wokół marzeń Pary Młodej. Słucham ich pomysłów i preferencji. A najnowsze trendy dopasowuję do ich potrzeb, by mogli doświadczyć jedynych w swoim rodzaju, najpiękniejszych chwil podczas swojego wesela.
Zapraszam na spotkanie, podczas którego poznamy siebie nawzajem, ja poznam Wasze potrzeby. A co najważniejsze przekonacie się, jak bardzo kompleksowa jest organizacja wesela, jak wiele szczegółów trzeba wziąć pod uwagę, zaplanować i dopilnować w dniu przyjęcia.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Zatrudnienie Wedding Plannera pozwoli Wam cieszyć się każdą chwilą w dniu ślubu i podczas przygotowań. To opcja idealna dla par, które pragną, aby ten dzień był perfekcyjnie dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, ale brakuje im czasu, pomysłu lub doświadczenia. Dzięki Agencji Ślubnej - Love Actually poczujecie się otoczeni profesjonalną opieką, a ja zminimalizuję stres towarzyszący organizacji wesela.

To również dobra opcja dla par, które mają ogólny pomysł na swoje wesele lub wybrały już datę i miejsce przyjęcia ale potrzebują pomocy w organizacji wybranych elementów ślubu i wesela lub dopięciu szczegółów na ostatni guzik. Po spotkaniu i omówieniu potrzeb Młodej Pary uszyjemy wspólnie ofertę, która spełni ich oczekiwania i pozwoli spać spokojnie do samego dnia ślubu.

A jeśli jesteście jedną z Par, które same planują zorganizować wesele ale nie wiedzą od czego zacząć, chciałyby poznać najnowsze trendy i wesprzeć się profesjonalną poradą powinny zainteresować się tą ofertą zapraszam po "Poradnik", czyli konsultacje ślubne.
Po spotkaniu i poznaniu potrzeb Pary Młodej przygotuję przewodnik jak sprawnie przejść przez organizację wesela. Podpowiem na co zwrócić uwagę podczas wyboru podwykonawców, jak zaplanować budżet, ułożyć scenariusz przyjęcia weselnego itd…

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

W dniu ślubu i wesela jestem z Wami od samego rana. Dbam o to, aby przygotowany na ten dzień scenariusz był w pełni realizowany, aż do ostatniego punktu.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Nazywam się Kinga Skalska. Jestem certyfikowanym Wedding Plannerem z dyplomem Akademii Perfect Day Wedding Planners i właścicielką Agencji Ślubnej Love Actually.

Prywatnie – mamą i żoną. Sama organizowałam swoje wesele i wiem doskonale o ilu tematach wtedy nie pomyślałam, zapomniałam, pominęłam. Po prostu z braku czasu, ale też doświadczenia.

Pozwólcie sobie na ten luksus i nie martwcie się niczym w tym pięknym dniu. Ja zrobię to za Was.

Języki obce, którymi się posługujemy.

We współpracy z Parami Młodymi posługujemy się również językiem angielskim.

Opinie (1)

Love Actually - Agencja Ślubna (organizacja ślubów i wesel) id:47147
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2020
Koszalin
Data dodania: 23-08-2020

Z całego serca polecamy z mężem Agencję Ślubną Love Actually Kingi Skalskiej. 😍
Na początku wydawało nam się, że sami sobie ze wszystkim poradzimy. Rzeczywistość, życie w biegu i nieubłaganie lecący czas, bardzo szybko zweryfikowało nasze podejście. Bez profesjonalnej pomocy nasze przyjęcie weselne wyglądałoby, jak "u cioci na imieninach". Dzięki Kindze, było to prawdziwe Wesele, z dopracowanymi na ostatni guzik szczegółami. Bez uproszczeń, bez tandety, za to profesjonalnie, cierpliwie 🙃, z pomysłem.
Kinga w przygotowania włożyła ogrom pracy, dopingowała nas do działania, przypominała, poganiała 😄.
Dzięki temu na kilka dni przed, byliśmy już spokojni, że wszystko załatwione, kupione, wypożyczone, zmontowane, zarezerwowane,...
Dzięki temu mogliśmy skupić się na sobie, na gościach, bo Kinga czuwała nad całością.
Dlatego jeszcze raz, szczerze polecamy Love Actually - nie będziecie zawiedzeni 🥰😘

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1450

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie