Zobacz zdjęcia (22)
Wesele z Fantazją - wedding planner, Warszawa - zdjęcie 1
Wesele z Fantazją - wedding planner, Warszawa - zdjęcie 2 Wesele z Fantazją - wedding planner, Warszawa - zdjęcie 3 Wesele z Fantazją - wedding planner, Warszawa - zdjęcie 4 Wesele z Fantazją - wedding planner, Warszawa - zdjęcie 5
Wesele z Fantazją - wedding planner, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 22

Wesele z Fantazją - wedding planner id:7304

Warszawa, mazowieckie
(8)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
514-784...
502-975...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Dlaczego „wesele z fantazją”? Bo tego Dnia wszystko jest możliwe…

I tak już od 2006 roku. Ponad 200 zorganizowanych wesel w bardzo różnorodnych budżetach.

Decydując się na współpracę z nami:
* zawsze macie pod kontrolą całe przygotowania oraz związane z nimi wydatki
* zyskujecie czas dla siebie i bliskich
* możecie być pewni, że realizujemy WASZE wizje, a nie swoje
* dostajecie gwarancję, tego że to Wy decydujecie o każdym wyborze, do nas należy przedstawienie tylko wszystkich alternatyw.

Niezależnie od tego czy zaczynacie przygotowania do ślubu i wesela; czy może potrzebujecie jedynie świeżych pomysłów, doradztwa, konsultacji; a może nie macie czasu na formalności i chcielibyście oddać całą organizację w ręce profesjonalnej firmy - jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Podczas rozmowy przy aromatycznej kawie nakreślimy w myślach Waszą uroczystość, nadamy jej kształt, pomarzymy i puścimy wodze fantazji. A potem przekujemy te marzenia w czyn: omówimy krok po kroku przygotowania do ślubu i wesela, sporządzimy plan wydatków i harmonogram. Będę Waszym osobistym doradcą ślubnym, który przeprowadzi Was przez ocean ślubno-weselnych przygotowań. Doradzę o co zadbać, aby Wasz ślub i wesele były takie, jakie sobie wymarzyliście.


W zależności od wybranego pakietu zyskujecie wiele korzyści. Nie musicie się bowiem martwić o :

- szukanie i przeglądanie ofert – dostajecie propozycje wyselekcjonowanych firm i oferty dopasowane do swoich potrzeb i możliwości
- negocjowanie warunków umów – każdą umowę doradca negocjuje dla Was i przedstawia Wam ostateczną wersję
- o to, że poświęcicie czas na dojazdy i spotkania z poszczególnymi podwykonawcami – wszystko bowiem załatwicie w jednym miejscu, z jedną osobą, a bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy pozwoli Wam zminimalizować ilość spotkań osobistych
- o to, że pogubicie się w gąszczu spraw do załatwienia - Wasz doradca o wszystkim przypomni i będzie czuwał nad przebiegiem przygotowań
- o to, że na weselu wszystko będzie na Waszej głowie – to zadanie konsultantki ślubnej. Wy tego dnia macie się przede wszystkim bawić.

Pakiety, które dla Was mamy to:

Spełnione Marzenia - Gdy chcecie byśmy prawie wszystko zdjęli z Waszych barków i wrzucili na swoje. W szczególności poszukiwania, umowy i negocjacje.

Koordynacja – Gdy po miesiącach organizacji wiecie, że dla Was tego Dnia najważniejsze są miłość i zabawa. A nie ułożenie winietek, harmonogramy i rozliczenia.

Konsultacje – Gdy z organizacją Waszej uroczystości chcecie się zmierzyć samodzielnie, a potrzeba Wam wiedzy oraz wsparcia, by ułożyć weselne puzzle.

Wesele z Fantazją - wedding planner - film 1 Wesele z Fantazją - wedding planner - film 1
Pokaż kolejny film

Promocje

03.09.2022 (sobota)
20% rabatu

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Bo jeśli cenicie sobie doświadczenie i wiedzę, to możemy zaoferować je Wam dzięki naszej obecności w branży od 2006 roku.

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

W zasadzie nie ma minimalnego budżetu. Dopasowujemy ofertę, tak by móc pomóc każdemu w takim zakresie na jaki może sobie pozwolić i niezależnie od tego, jakie wesele planuje. Każdy z Was chce, by było pięknie, a my pomagamy spełnić te marzenia proponując konsultacje, koordynacje lub pełną organizację przyjęcia.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Was i emocje - niezmiennie nakręcają nas do pracy od wielu lat.

Opinie Wesele z Fantazją - wedding planner (8)

Dodaj opinię
Wesele z Fantazją - wedding planner id:7304
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 8 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
m
martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-10-2021
Warszawa
Data dodania: 16-11-2021

Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług firmy „Wesele z Fantazją” w chwili, gdy zderzyliśmy się z wyzwaniami związanymi z samodzielną organizacją ślubu w plenerze. Po wstępnych rozmowach nie mieliśmy wątpliwości, że chcemy powierzyć im nie tylko pomoc przy organizacji ślubu cywilnego, ale także koordynacje całego dnia wesela. Muszę przyznać, że to była jedna z najlepszych decyzji związanych z naszym ślubem! Dzięki firmie „Wesele z Fantazją” nasz dzień wyglądał dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy. W dniu wesela nie musieliśmy się zupełnie o nic martwić, zespół Wesela z Fantazją dbał o sprawny i płynny przebieg uroczystości oraz samej imprezy, niwelując problemy czy „wpadki” zanim jeszcze się pojawiły.
Znając swoje doświadczenia, nie wyobrażam już sobie organizacji wesela bez pomocy konsultantki. Bez profesjonalnego wsparcia nie da się uniknąć pewnych pułapek, czasem wynikających po prostu z braku świadomości tego, jak funkcjonują sale weselne czy dostawcy ślubni.
Współpraca z firmą Wesele z Fantazją to czysta przyjemność. Pani Magda i jej współpracownicy są ciepłymi, przemiłymi ludźmi, którzy z ogromną pasją dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. To dzięki ich pomocy mieliśmy możliwość poświęcić 100% uwagi naszym gościom i bawić się najlepiej na świecie – a przecież o to chodzi :)
Gdybyśmy mieli to robić jeszcze raz, to tylko z pomocą tej firmy.
Pozdrawiamy serdecznie cały zespół i jeszcze raz dziękujemy!
Martyna & Bartek

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Warszawa
Data dodania: 12-08-2021

Na Wesele z Fantazją trafiliśmy z polecenia znajomych (dwa niezależne źródła). Nie planowaliśmy współpracy z wedding plannerem, co więcej 3 miesiące przed ślubem byliśmy pewni, że odwołamy wesele ze względu na niepewną sytuację pandemiczną. Kiedy zaczęła się ona poprawiać stwierdziliśmy, że jednak działamy i wtedy zrobiło się lekko nerwowo. W ten sposób trafiliśmy na Wesele z Fantazją i ich usługi koordynacji dnia ślubu i wesela i była to najlepsza decyzja okołoweselna jaką mogliśmy podjąć! Dziewczyny zdjęły z nas i naszych rodziców oraz gości mnóstwo zadań organizacyjnych, z których nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy wcześniej. Ogrom doświadczenia i doskonałe wyczucie robią swoje:) Dzięki nim mogliśmy się skupić na tym, co najważniejsze w tym dniu, a tydzień przed naszym ślubem ze spokojnymi głowami bawiliśmy się na weselu przyjaciół nad morzem. Polecamy gorąco usługi Wesele z Fantazją w każdej formie!

Ż
Żaneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-08-2019
Gołdap
Data dodania: 28-09-2019

Serdecznie polecamy!

Wesele z Fantazją było z nami od samego początku. Dawali nam ogromne wsparcie psychiczne i merytoryczne - ułatwiali podjmować decyzje, a wszystkie trudy żmudnego przeglądania niezliczonych ofert i propozycji brali na siebie, omawiając z nami tylko te najlepsze.

Przed naszym ślubem i weselem mieliśmy komfort i poczucie pewności, że wszystko jest starannie zaplanowane i przemyślane. Dzięki temu uniknęliśmy niepotrzebnego stresu 🙂
Natomiast w dniu naszej uroczystości Wesele z Fantazją czuwało nad wszystkim, podczas gdy my mogliśmy cieszyć się wspaniałą chwilą wspólnie z naszymi najbliższymi. Jeszcze raz dziękujemy za to!

Izabela
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
Żyrardów
Data dodania: 11-09-2019

Profesjonalizm, kreatywność i zaangażowanie- trzy podstawowe cechy określające Wesele z fantazją choć wymieniać mogłabym jeszcze długo :) Polecamy w 1000%. Dzięki Nim mogliśmy cieszyć się obecnością najbliższych i wspaniałą zabawą zamiast zaprzątać sobie głowy organizacją. Dziękujemy!

D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Włocławek
Data dodania: 28-05-2019

Polecam w 100%!
Bardzo dziękujemy za współpracę i pomoc w organizacji WYMARZONEGO WESELA! Pełen profesjonalizm, cierpliwość i chęć pomocy na każdym etapie organizacji = WESELE Z FANTAZJĄ!

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-05-2018
Warszawa
Data dodania: 10-05-2019

Bez wsparcia Pani Magdy nasze wesele nie byłoby w połowie tak udane! Jeśli sie wahacie czy zatrudnić planerkę zapewniam ,że na prawdę warto. W podjęciu tej decyzji kierowaliśmy się dwoma priorytetami. Po pierwesze, chcieliśmy mieć "spokój" podczas wesela i czas żeby zająć się gośćmi i po prostu dobrze się bawić a nie rozwiązywać problemy na sali. Po drugie, zależało nam żeby budżet, ktory mieliśmy do dyspozycji był wydany na sprawdzone i wysokiej jakości usługi. Oba te warunki zostały spełnione w 100%, a nawet dzięki Pani Magdzie udało się zrobić oszczędności. Dodatkowo Pani Magda jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, widać że lubi ludzi i łatwo tworzy się z nią relację opartą na dużym zaufaniu. Nidgy tez nie miałam wątpliwości, że najważniejsze były dla niej nasze potrzeby i nidgy nie próbowała nas namawiać na dodatkowe koszty.

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Warszawa
Data dodania: 30-08-2018

Pani Magda przez 2 lata skutecznie rozwiązywała wszystkie problemy z organizacją ślubu i przyjęcia weselnego. Miała szereg uwag i dodatkowych pytań, na których większość nawet nie mielibyśmy szans wpaść. Budowała całe listy rzeczy do doprecyzowania, czy to z księdzem, czy z innymi instytucjami. Naprawdę warto, ponieważ w „tym dniu" nic już nas nie zaskoczyło. Pani Magda jest osobą kompetentną, doświadczoną, ma niesamowitą energię i chęć działania. Odpowiada na każde pytanie, doradza, wspiera, wskazuje potencjalne problemy i opiniuje niestandardowe pomysły oraz udziwnienia młodej pary. Świetnie koordynuje prace pozostałych podwykonawców, buduje harmonogram zakupów i płatności, stanowi jedyny punkt kontaktu z tą niemałą grupą firm i ludzi, z którymi normalnie trzeba byłoby się kontaktować. W dniu ślubu od samego rana wspiera i dopina każdy element na ostatni guzik. Paleta polecanych przez nią podwykonawców jest także bardzo szeroka. Słowem - serdecznie polecamy firmę Wesele z Fantazją, a w szczególności Panią Magdę.

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2018
warszawa
Data dodania: 28-08-2018

Wspaniała współpraca! Jesteśmy zachwyceni! Dzięki Pani Magdzie mogliśmy cieszyć się tym wspaniałym dniem bez żadnych zmartwień! Dostaliśmy mnóstwo komentarzy od gości, że w ogóle nie było u nas widać stresu, a to zdecydowanie była zasługa Pani Magdy. Zarówno ślub i wesele wyszły przepięknie, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Polecamy, każdemu kto nie chce stresować się ślubem, a w zamian skupić się na spędzeniu tego dnia w szczęściu z rodziną i przyjaciółmi.

Kontakt Wesele z Fantazją - wedding planner

Nazwa firmy: Wesele z Fantazją - wedding planner
Imię: Magdalena 
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
514-784...
502-975...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4773
Zadzwoń
514-784...
502-975...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie