Wesele z Fantazją Wedding Planner...bo tego dnia wszystko jest możliwe

Warszawa, mazowieckie
(16)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
502-975...
514-784...

Opcje

  • ślub w plenerze

O nas

Dlaczego „wesele z fantazją”? Bo tego Dnia wszystko jest możliwe…

I tak już od końca 2005 roku. Ponad 250 zorganizowanych wesel w bardzo różnorodnych budżetach.

Decydując się na współpracę z nami:
* zawsze macie pod kontrolą całe przygotowania oraz związane z nimi wydatki
* zyskujecie czas dla siebie i bliskich
* możecie być pewni, że realizujemy WASZE wizje, a nie swoje
* dostajecie gwarancję, tego że to Wy decydujecie o każdym wyborze, do nas należy przedstawienie tylko wszystkich alternatyw.

Niezależnie od tego czy zaczynacie przygotowania do ślubu i wesela; czy może potrzebujecie jedynie świeżych pomysłów, doradztwa, konsultacji; a może nie macie czasu na formalności i chcielibyście oddać całą organizację w ręce profesjonalnej firmy - jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Podczas rozmowy przy aromatycznej kawie nakreślimy w myślach Waszą uroczystość, nadamy jej kształt, pomarzymy i puścimy wodze fantazji. A potem przekujemy te marzenia w czyn: omówimy krok po kroku przygotowania do ślubu i wesela, sporządzimy plan wydatków i harmonogram. Będę Waszym osobistym doradcą ślubnym, który przeprowadzi Was przez ocean ślubno-weselnych przygotowań. Doradzę o co zadbać, aby Wasz ślub i wesele były takie, jakie sobie wymarzyliście.


W zależności od wybranego pakietu zyskujecie wiele korzyści. Nie musicie się bowiem martwić o :

- szukanie i przeglądanie ofert – dostajecie propozycje wyselekcjonowanych firm i oferty dopasowane do swoich potrzeb i możliwości
- negocjowanie warunków umów – każdą umowę doradca negocjuje dla Was i przedstawia Wam ostateczną wersję
- o to, że poświęcicie czas na dojazdy i spotkania z poszczególnymi podwykonawcami – wszystko bowiem załatwicie w jednym miejscu, z jedną osobą, a bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy pozwoli Wam zminimalizować ilość spotkań osobistych
- o to, że pogubicie się w gąszczu spraw do załatwienia - Wasz doradca o wszystkim przypomni i będzie czuwał nad przebiegiem przygotowań
- o to, że na weselu wszystko będzie na Waszej głowie – to zadanie konsultantki ślubnej. Wy tego dnia macie się przede wszystkim bawić.

Pakiety, które dla Was mamy to:

Spełnione Marzenia - Gdy chcecie byśmy prawie wszystko zdjęli z Waszych barków i wrzucili na swoje. W szczególności poszukiwania, umowy i negocjacje.

Koordynacja – Gdy po miesiącach organizacji wiecie, że dla Was tego Dnia najważniejsze są miłość i zabawa. A nie ułożenie winietek, harmonogramy i rozliczenia.

Konsultacje – Gdy z organizacją Waszej uroczystości chcecie się zmierzyć samodzielnie, a potrzeba Wam wiedzy oraz wsparcia, by ułożyć weselne puzzle.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Bo jeśli cenicie sobie doświadczenie i wiedzę, to możemy zaoferować je Wam dzięki naszej obecności w branży od 2006 roku.

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

W zasadzie nie ma minimalnego budżetu. Dopasowujemy ofertę, tak by móc pomóc każdemu w takim zakresie na jaki może sobie pozwolić i niezależnie od tego, jakie wesele planuje. Każdy z Was chce, by było pięknie, a my pomagamy spełnić te marzenia proponując konsultacje, koordynacje lub pełną organizację przyjęcia.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Was i emocje - niezmiennie nakręcają nas do pracy od wielu lat.

Certyfikat 2022
Wesele z Fantazją Wedding Planner...bo tego dnia wszystko jest możliwe
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 16 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2023
Warszawa
Data dodania: 17-10-2023

Szczerze polecam!
Od początku do końca pełen profesjonalizm. Wesele z Fantazją czyli Magda współpracuje z rewelacyjnymi dostawcami i usługodawcami, dopasowanymi zarówno do możliwości finansowych jak i zakresu z jakiego chcecie skorzystać.
Magda jest strzałem trafionym w dziesiątkę, dzięki niej nie stresowałam się tylko, cieszyłam się z tego wspaniałego dnia. Pomyślała o wszystkim zanim mi nawet kolejne zagadnienia przyszły do głowy.
Wszystko ma dopięte na ostatni guzik a do tego jest ciepłą, cierpliwą i niesamowitą osobą.
Jak to dobrze zostało podsumowane była Aniołem naszego wesela :)

Wesele z Fantazją
18-10-2023

Anioł Wesela...cudownie. Dziękujemy za tyle ciepłych słów. I do zobaczenia u kolejnych znajomych :)

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2023
Warszawa
Data dodania: 03-07-2023

Swoją współpracę z Wesele z Fantazją rozpoczęliśmy w momencie gdy szukaliśmy sali weselnej. Zdecydowaliśmy się na pełną usługę (wsparcia przy wyborze podwykonawców, konsultacji przedweselnych oraz późniejszego koordynowania wesela) i ani przez chwilę nie żałowaliśmy tego wyboru! Zawsze dobry kontakt i wielki profesjonalizm - Wesele z Fantazją polecamy z całego serca, nasi goście byli pod wielkim wrażeniem jak dobrze zorganizowany był ślub i wesele, a my sami wspominamy okres przygotowań jako bardzo przyjemny a nie pełen nerwów. ❤️

Wesele z Fantazją
04-07-2023

Serdecznie dziękujemy. Ostatnie zdanie jest dla nas najważniejsze, bo staramy sie robić wszystko, co w naszej mocy, by okres przygotowań był przyjemnością :) A Wasze wesele, było takim, jakie sami sobie byśmy zorganizowali.

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-05-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 06-06-2023

Pomoc Wesela z Fantazją w dniu naszego ślubu i wesela okazała się niezwykle cenna. Polecamy Wesele z Fantazją na czele z niezastąpioną p. Magdą wszystkim młodym parom, które wahają się nad skorzystaniem z usług weddingplanera/konsultanta - spokój towarzyszący przed tym wielkim dniem i poczucie, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik (i takie pozostanie do końca wesela pod czujnym okiem zespołu WzF) są naprawdę tego warte - sami dość długo nie chcieliśmy dopuścić takiej formy pomocy, ale finalnie okazała się ona strzałem w dziesiątkę. Doświadczenie Wesela z Fantazją, cenne rady i wskazówki oraz otwartość na klienta robią swoje :). Pozostawiamy serdeczne podziękowania i życzymy samych sukcesów!❤️

Wesele z Fantazją
07-06-2023

Bardzo dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że podjęta decyzja okazałam się strzałem w dziesiątkę :)

K
Kaja
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Warszawa
Data dodania: 09-10-2022

Szczerze polecam Wesele z Fantazją! Nigdy bym się nie spodziewała, że będę pisać recenzję konsultantów ślubnych – głównie dlatego, że nawet nie myślałam o skorzystaniu z tego typu usług. Wesele planowaliśmy na zasadzie „jakoś to będzie”, byleby swobodnie. Dopiero moja świadkowa uświadomiła mi, że mogę być w pewnym błędzie i urządzenie imprezy na około 100 osób, to jednak nie jest bułka z masłem. Zaproponowała mi współpracę z Wesele z Fantazją i zszokowało mnie to, bo miałam zgoła inne wyobrażenia o działalności konsultantów ślubnych, typu: a) przecież to propozycja dla osób, które chcą robić glamour imprezy, a nie luźniejsze spotkania ogrodowe b) skoro mają robić bale, to sama usługa musi być super droga. Niemniej nawiązaliśmy współpracę i fantastycznie się cieszę z tej decyzji – dostaliśmy mnóstwo świetnych propozycji i rad, zgodnych z naszą estetyką, zostaliśmy na maksa odciążeni, jak za rękę byliśmy prowadzeni przez kolejne etapy planowania i ogarniania, a wiele rzeczy zostało od nas przejętych. Nie narzucono nam żadnej wizji, nie wpuszczono nas w dodatkowe koszty – wręcz przeciwnie, dzięki umiejętnemu negocjowaniu cen z podwykonawcami Wesele z Fantazją zwróciło się czterokrotnie. Dostałam mnóstwo wsparcia psychicznego i poczucia bezpieczeństwa. Kiedy dzwoniłam z kolejną wątpliwością, to zawsze znalazły się czas, cierpliwość, wiedza i zrozumienie. Serdecznie polecam, bo okazało się że slow wesele nie oznacza braku ogarnięcia – a tutaj na odsiecz przybywa Wesele z Fantazją.

Wesele z Fantazją
10-10-2022

Bardzo dziękujemy :) Super, że dzięki takim opiniom inni widzą, że jakość nie musi oznaczać wysokiej ceny i że wedding planner, to usługa; która każdej parze może przynieść korzyść - niezależnie od tego czy planują wesele w pałacu czy super imprezę w ogrodzie.

J
Jan
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Mleczków
Data dodania: 07-10-2022

Jeśli macie jakieś wątpliwości czy chcecie wybrać Wesele z Fantazja, nie zastanawiajcie się dłużej. Przyznam szczerze, byłem sceptyczny. Narzeczona nalegała, wiedziałem że i tak wszystko zorganizuje perfekcyjnie więc czemu ma potrzebować pomocy? Zdjęty ciężar organizacyjny, pełna koordynacja w trakcie wesela, zupelny luz i zabawa, która towarzyszyła nam w trakcie całej nocy to była odpowiedz. Przyszli nowożeńcy, odpuśćcie sobie i dajcie się prowadzić Weselu z Fantazja. Jeśli cos się wysypie, termin opóźni a sushi nie dojedzie na czas- po prostu tego nie zauważycie. W mgnieniu oka wszystko zostanie naprawione, nikt nie zwróci uwagi. Wasz wieczór będzie wyglądał perfekcyjnie. W trakcie przygotowań można liczyć na fachowe doradztwo, setki szczegółowych pytan do sali weselnej, plan dnia, a przede wszystkim sieć kontaktów, która pozwoli wybrać najlepszych ludzi do oprawy wesela. Fotograf, kwiaty, dekoracje, wszystko ogarmiete przez jedną osobę. Naprawdę gorąco polecam;)

Wesele z Fantazją
10-10-2022

Bardzo nam miło :) Luz i zabawa - właśnie tak chcemy, żebyście zapamiętali ten wieczór. A zmiana sceptycznego podejścia, w pełną aprobatę naszych poczynań, to dla nas najlepsze podziękowanie.

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Warszawa
Data dodania: 17-08-2022

Pani Magda wspierała nas podczas wesela 13 sierpnia 2022.
Przygotowania były długie i intensywne ponieważ nasze wesele liczyło niespełna 250 osób.
Pani Magda rewelacyjnie podeszła to naszego wydarzenia. Spokojna, poukładana i rzeczowa, nie pozwoliła nam na stres :)
Dzień przed ślubem czuliśmy ze mamy wszystko dopięte na ostatni guzik i nie mieliśmy żadnych zmartwień.
Świetnie współpracuje z wszystkimi partnerami, dba o szczegóły i przypomina o drobiazgach kilka razy. Nic jej nie umknie :)
Było to dla nas bardzo ważne bo momentami czuliśmy się totalnie zaginieni a po jej telefonie wszystko stawało się takie przejrzyste.
Polecamy z całego serca - koordynacja takiego wydarzenia jest naszym Zdaniem niezbędna i ważne żeby taka osoba była nie tylko koordynatorem Ale tez przyjacielem i to wszystko odnaleźliśmy w Magdzie.

Wesele z Fantazją
10-10-2022

Dziękujemy :) Być dla Was wsparciem w całej organizacyjnej podróży, to dla nas priorytet. Niezależnie od tego, z jakimi wątpliwościami w danym momencie się mierzycie, zawsze możecie liczyć na naszą merytoryczną radę, a czasem po prostu dobre słowo :)

J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Warszawa
Data dodania: 16-08-2022

Magda was brilliant and instrumental in the planning of our wedding, honestly the best decision we made.
She was able to communicate and share ideas in both English and Polish. She was available all times of the day via email, whatsapp call, messages and voice notes, which accommodated our working hours and the time difference and made the communications very a lot easier for us. For us trying to organise a wedding overseas in Poland, with us being based in the UK, sounded like a difficult task, but Magda was so efficient and well organised she made it look easy! The planning of our wedding was during the Covid restriction period on travel and therefore we were unable to fly to Poland to view venues and churches. But Magda made the effort and travelled to the venues on our behalf and took videos for us, which was a life saver.
Magda has many recommended suppliers for all aspects of a wedding, from venues, hair and makeup, photographers, videographers, alcohol distributers and stationery. All of Magda's recommendations were 10/10 and perfect, as she really understood our needs and delivered above and beyond.
Our Wedding Day was a day we will both never forget and this was all down to Magda, she exceeded our expectations, above and beyond. We could have never dreamed of such a beautiful day and for that we are forever grateful for Magda.

Wesele z Fantazją
10-10-2022

Thank You :)

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2022
Pomiechówek
Data dodania: 26-07-2022

Z całego serca polecam współpracę z Wesele z fantazją. Ślub w plenerze oraz wesele zostały dopracowane do najdrobniejszego szczegółu. Każdy z gości mówi że było to najlepsze wesele na jakim byli. Pani Magda to niesamowicie ciepła,cierpliwa i zaangażowana osoba. Ja już żałuję że nasza współpraca dobiegła końca. Ale cieszę się że to właśnie Wesele z fantazją zajęło się organizacją tego podobno najważniejszego dnia w życiu😉 POLECAM RAZ JESZCZE!

Wesele z Fantazją
10-10-2022

Z takim luzem, jaki mieliście wszystko musiało wyjść idealnie ❤️ Dziękujemy za miłe słowa.

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Wesele z Fantazją - wedding planner
Imię: Magdalena 
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
502-975...
514-784...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6959
Zadzwoń
502-975...
514-784...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie