Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

Wesele z Fantazją - organizacja ślubów i wesel id:7304

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Wesele z Fantazją - organizacja ślubów i wesel

Wesele z Fantazją Ostatnio widziany 04-01-2018
514-784...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 13-12-2011
Liczba odwiedzin: 2408

Oferta

Dlaczego „wesele z fantazją”? Bo tego Dnia wszystko jest możliwe…


Zaczynacie przygotowania do ślubu i wesela? Potrzebujecie świeżych pomysłów, doradztwa, konsultacji? A może nie macie czasu na formalności i chcielibyście oddać całą organizację w ręce profesjonalnej firmy?

Jako doświadczony konsultant ślubny w Warszawie i okolicach zorganizowałam już kilkadziesiąt udanych wesel. Chętnie wesprę Was swoim doświadczeniem.

Podczas rozmowy przy aromatycznej kawie nakreślimy w myślach Waszą uroczystość, nadamy jej kształt, pomarzymy i puścimy wodze fantazji.

A potem przekujemy te marzenia w czyn: omówimy krok po kroku przygotowania do ślubu i wesela, sporządzimy plan wydatków i harmonogram.

Będę Waszym osobistym doradcą ślubnym, który przeprowadzi Was przez ocean ślubno-weselnych przygotowań. Doradzę o co zadbać, aby Wasz ślub i wesele były takie, jakie sobie wymarzyliście.


W zależności od wybranego pakietu zyskujecie wiele korzyści. Nie musicie się bowiem martwić o :

- szukanie i przeglądanie ofert – dostajecie propozycje wyselekcjonowanych firm i oferty dopasowane do swoich potrzeb i możliwości
- negocjowanie warunków umów – każdą umowę doradca negocjuje dla Was i przedstawia Wam ostateczną wersję
- o to, że poświęcicie czas na dojazdy i spotkania z poszczególnymi podwykonawcami – wszystko bowiem załatwicie w jednym miejscu, z jedną osobą, a bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy pozwoli Wam zminimalizować ilość spotkań osobistych
- o to, że pogubicie się w gąszczu spraw do załatwienia - Wasz doradca o wszystkim przypomni i będzie czuwał nad przebiegiem przygotowań
- o to, że na weselu wszystko będzie na Waszej głowie – to zadanie konsultantki ślubnej. Wy tego dnia macie się przede wszystkim bawić.

Pakiety, które dla Was mamy to:

Spełnione Marzenia - Gdy chcecie byśmy prawie wszystko zdjęli z Waszych barków i wrzucili na swoje. W szczególności poszukiwania, umowy i negocjacje.

Koordynacja – Gdy po miesiącach organizacji wiecie, że dla Was tego Dnia najważniejsze są miłość i zabawa. A nie ułożenie winietek, harmonogramy i rozliczenia.

Konsultacje – Gdy z organizacją Waszej uroczystości chcecie się zmierzyć samodzielnie, a potrzeba Wam wiedzy oraz wsparcia, by ułożyć weselne puzzle.

Cennik

Oferta nr 1
400 / konsultacja
Cena jest zawsze ustalana indywidualnie w oparciu o Wasze potrzeby, jednakże konsultacje zaczynają się już od 400 zł. Zapraszamy.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Wesele z Fantazją - Doradcy Ślubni
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia