LOVELY MOMENTS - Kreatywny Film I Fotografia id:11835

Oferta
Dodaj do plannera

Jesteśmy grupą kreatywnych filmowców i fotografów z Knurowa koło Gliwic. Choć mieszkamy na Śląsku, absolutnie nie ograniczamy obszaru naszej działalności. Fotografia i produkcja filmowa jest dla nas wielką pasją a także sztuką utrwalania ludzkich emocji. Wykorzystując naszą kreatywność i zaangażowanie, upamiętniamy najważniejsze chwile w życiu Waszym oraz Waszych bliskich. Uchwycone, czułe gesty, szczere uśmiechy, romantyczne spojrzenia oraz namiętne pocałunki to coś więcej niż tylko pamiątka – to symbol ponadczasowego uczucia. Jesteśmy przekonani, że za kilka lat nasze zdjęcia oraz filmy będą w stanie przywołać uczucia towarzyszące Wam w dniu sesji. Wykonywane przez nas zdjęcia i filmy są czymś więcej niż retrospekcją minionych wydarzeń – odzwierciedlają klimat, atmosferę i nastrój panujący w tych wyjątkowych dla Was chwilach. Ogromną przyjemność daje nam praca z ludźmi. Uwielbiamy fotografować ich emocje, gesty i interakcje między swymi bliskimi. Nasza fotografia łączy w sobie zarówno elementy reportażu, fotografii portretowej oraz aranżowanych sesji plenerowych.

Wieloletnie doświadczenie w branży filmowej nauczyło nas, że zadowolony klient jest naszym priorytetem. Dbałość o najmniejsze szczegóły oraz indywidualne podejście do każdego z naszych zleceniodawców sprawia, że mamy tak szerokie grono zadowolonych klientów.


Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • plener

Cennik

Orientacyjna cena: 1450 PLN / wesele

Jeśli chcecie utrwalić Wasze najwspanialsze chwile lub podarować bliskim wspaniały prezent to idealnie trafiliście! W ofercie LOVELY MOMENTS znajdziecie wszystko to, co potrafi przywołać najpiękniejsze chwile czyli zdjęcia i film.

Naszą specjalizacją jest:
FILM I FOTOGRAFIA ŚLUBNA
FILM I FOTOGRAFIA NARZECZEŃSKA
FILM I FOTOGRAFIA DZIECIĘCA
FILM I FOTOGRAFIA RODZINNA
FILM I FOTOGRAFIA CIĄŻOWA

Aby poznać szczegóły naszej oferty jak również cennik, prosimy o kontakt.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

LOVELY MOMENTS - Kreatywny Film I Fotografia
Województwo:śląskie
Miejscowość:Knurów
Kod:44-194
Data dodania: 13-02-2014
Liczba odwiedzin: 272

Polecamy

Nowe ogłoszenia