Zobacz zdjęcia (5)
Łukasz Pietrzak Fotografia, Toruń - zdjęcie 1
Łukasz Pietrzak Fotografia, Toruń - zdjęcie 2 Łukasz Pietrzak Fotografia, Toruń - zdjęcie 3 Łukasz Pietrzak Fotografia, Toruń - zdjęcie 4 Łukasz Pietrzak Fotografia, Toruń - zdjęcie 5
1 / 5

Łukasz Pietrzak Fotografia id:46238

Toruń, kujawsko-pomorskie
(15)
Dodaj opinię
725-202...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Staram się dostrzegać w zwykłych chwilach, to co niezwykłe. Zatrzymuję czas, aby każdym ujęciem zatrzymać na zawsze spojrzenia zakochanych oczu, szczęście, wzruszenia i magię, która unosi się w powietrzu. Wtedy czuję, że jestem prawdziwym fotografem ślubnym, który swymi zdjęciami w wyjątkowy sposób opowiada historię spełnionej miłości.

Wykonałem kilka sesji ślubnych, ale początkowo nie traktowałem tego romansu zbyt poważnie. Uczucie stawało się coraz silniejsze, aż w końcu zrozumiałem, że fotografia jest czymś znacznie więcej niż tylko przygodą. Właśnie tak zakochałem się w fotografii ślubnej. Do dzisiaj jesteśmy w szczęśliwym związku i kiedy tylko biorę aparat do ręki czuję przyjemny dreszczyk emocji.

Kiedy fotografuję zawsze wspominam ten niezwykły moment, kiedy Panna Młoda jednym gestem i słowem nadała nowy sens mojej pracy. Warto pracować właśnie dla takich chwil, które każdego dnia inspirują mnie, aby każde zdjęcie opowiadał niezwykłą historię spełnionej miłości.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Cześć. Prawie każdy pakiet z mojej oferty pokrywa dzień fotografowania ślubu i wesela. Duża wiedza i doświadczenie dają pewność stworzenia dla Was wspaniałej pamiątki fotograficznej. Uczciwa umowa, uprzejmy fotograf, solidna marka.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Poza samym wykonaniem zdjęć zwracam dużą uwagę na bezpieczeństwo Waszych zdjęć jak zabezpieczenie plików w trakcie i po zleceniu, sprzęt zapasowy, wsparcie branżowe.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

12 lat w branży fotografii ślubnej
Wyróżnienia w portalach branżowych
Autor wystaw fotograficznych, m.in. "Szeroki kadr w fotografii ślubnej"
Partner Honorowy Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zazwyczaj zaczynam ok 2h przed Ceremonią na tzw Przygotowaniach i towarzyszę Wam do 1:00 w nocy.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Poza reportażem ślubnym z całego dnia namawiam każdą Parę na niezobowiązujący mini plener w dniu ślubu. Wiele moich Par było tak zadowolonych z takich zdjęć, że nie potrzebowała dużego pleneru w inny dzient. Dzięki temu zaoszczędzają swój cenny czas, koszty ponownych przygotowań jak i samej dodatkowej sesji.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Nie sprzęt czyni fotografa lecz jego umiejętności, ale nie sposób wspomnieć, że pracuję na nowoczesnych bezgłośnych aparatach, dzięki czemu jestem w stanie być maksymalnie dyskretny podczas ceremonii. Nie rozproszy Was żaden dźwięk migawki podczas uroczystej przysięgi.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Umiejętnie wykorzystany sprzęt fotograficzny, jak np dodatkowe oświetlenie podczas części tanecznej pozwala podkreślić dynamiczność scen i wydobyć z nich najlepsze detale.

Jak ubieramy się na wesele?

Jak przysłowiowy gość weselny :) Elegancko i z szykiem wtapiając się w otoczenie.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zależnie od pakietu drogą elektroniczną, pendrive, odbitki czy też album.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Zazwyczaj tydzień - dwa tygodnie po ślubie. Świeżo otrzymane zdjęcia pozwolą na wspomnienia i podtrzymanie żaru podczas jeszcze nie wygasłych emocji. Rodzina jest zawsze wdzięczna za tak szybką możliwość obejrzenia Waszej galerii ślubnej.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście! Jest to podstawa do pracy na Ceremonii ślubnej. Ponadto niejednokrotnie otrzymałem pochwały od "Ojca prowadzącego" za wysoka kulturę pracy :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Sesja zagraniczna jak i sam ślub jest do zrobienia :)

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nowoczesny sprzęt, doświadczenie i umiejętności pozwalają na fotografowanie w kazdych warunkach

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021 Certyfikat 2020

Opinie (15)

Łukasz Pietrzak Fotografia id:46238
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 15 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Michalina
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2020
Toruń
Data dodania: 20-03-2021

Łukasz to prawdziwy wirtuoz aparatu. Potrafi wprowadzić uspokojajacą atmosferę i uchwycić wszystkie emocje. Zdjecia po prostu piękne :) Polecam każdemu kto chce być pewny efektow na najwyzszym poziomie.

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-07-2020
Toruń
Data dodania: 08-03-2021

Jednym słowem - REWELACJA! Już po pierwszych obejrzanych zdjęciach w protfolio wiedzieliśmy, że to jest totalnie nasz klimat a spotkanie z Łukaszem tylko to potwierdziło. Łukasz jest profesjonalistą a do tego bardzo kontaktową osobą dzięki czemu wiedzieliśmy że o nic nie musimy się martwić. Na zdjęciach ze ślubu niesmowicie zostały uchwycone emocje a kadry podczas tańca - WOW! Dodatkowo Łukasz namówił nas na szybki plener w trakcie wesela i to był strzał w dziesiątke - zajęło to dosłownie chwile a zyskaliśmy mnóstwo przepięknych zdjęć bez potrzeby organizowania dodatkowej sesji w innym dniu. Na uwagę zasługuje również organizacja pracy Łukasza- Nasi Goście byli zachwyceni gdy już po dwóch tygodniach od uroczystośi mogli obejrzeć zdjęcia. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za piękną pamiątkę i serdecznie polecamy!!

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2019
Toruń
Data dodania: 20-04-2020

Wybór odpowiedniego fotografa ślubnego nie był łatwy. Wymagania były wysokie, obejrzanych galerii internetowych mnóstwo, jednak to oglądając portfolio Łukasza poczuliśmy „to coś”. Już podczas spotkania ofertowego wiedzieliśmy, że nie szukamy nikogo innego. Finalnie spotkaliśmy się trzy razy: podczas ślubu, pleneru ślubnego i pleneru rocznicowego. Za każdym razem otrzymaliśmy piękne zdjęcia, z subtelnym, nieprzerysowanym retuszem. Podczas ślubu i wesela Łukasz był praktycznie niezauważalny. Na duży plus zasługuje również tempo pracy- nie spotkałam się z fotografem, który tak szybko realizowałby swoje zlecenia. Łukasz doskonale potrafił pozbyć się stresu przed aparatem, sesje odbywały się w bardzo sympatycznej atmosferze. Był otwarty na nasze pomysły, ale też nie realizował ich ślepo tylko wprowadzał modyfikacje, tak aby efekt finalny był jak najlepszy. Poza tym, nie dało się nie zauważyć, że jest to człowiek profesjonalista z sercem do fotografii. Album oraz wydruki również spełniły nasze oczekiwania. Z czystym sumieniem- polecam! Jedyny problem jaki będziecie mieli to wybór zdjęć do albumu ślubnego- przygotujcie się od razu na to, że nie uda się zmieścić w limicie 😉.

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2019
Toruń
Data dodania: 20-04-2020

Pełen profesjonalizm! Skupienie, perfekcja, spokój. Łukasz był z nami w najważniejszym dla nas dniu - w dniu naszego ślubu. Zarówno w kościele jak i na samej imprezie był praktycznie niezauważalny dla nas i dla gości a mimo to bez problemu uzyskał bardzo dużo pięknych kadrów za które bardzo dziękujemy 😊 Pracowaliśmy też razem przy sesji plenerowej, było dużo śmiechu, luzu, ale też inicjatywy i rekomendacji ze strony samego fotografa. Zdjęcia otrzymaliśmy w terminie, jakość bez zarzutu Łukasz to 'solidna' firma, bardzo polecamy! Magda i Mateusz

E
Eliza
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-05-2019
Grudziądz
Data dodania: 02-04-2020

Serdecznie polecam! Pełen profesjonalizm, wyczucie i wyjątkowy styl. Idealne podejście do klienta, cierpliwość i zaangażowanie. Jesteśmy posiadaczami cudownych zdjęć 😊

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2019
Toruń
Data dodania: 02-04-2020

Łukasz towarzyszył nam w tym ważnym dniu. Był upał, pobudka o 5 rano, przerwane śniadanie - akurat było dobre światło - i fukający nań gondolier, bo pan fotograf wymyślał takie ujęcia, że łódka niemalże fruwała po Canal Grande :-) Cierpliwość, zrozumienie, dobre oko, terminowość i „wychwytywanie tych chwil” cechują pracę Łukasza. Słowem - pełen profesjonalizm. Jak trzeba to biega z aparatem i całym osprzętem od świtu do zachodu słońca! I mam na to dowody! Pakiet pięknych zdjęć pojawił się szybciej niż nowożeńcy z podróży poślubnej, nie wspominając o tych ujęciach, które na cito na naszą prośbę jeszcze cieplutkie były przesyłane rodzinie i przyjaciołom, żeby byli na bieżąco.

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2019
Turzno
Data dodania: 30-03-2020

Bardzo profesjonalny fotograf z dużym poczuciem humoru, który zrobił nam śliczne zdjęcia w plenerze. Atmosfera podczas zdjęć była bardzo lekka, zero stresu czy skrępowania. Dostaliśmy takie zdjęcia jakie sobie wymarzyliśmy, ponieważ Łukasz naprawdę umie słuchać i spełniać oczekiwania klientów. Serdecznie polecam!

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-09-2019
Brodnica
Data dodania: 29-03-2020

Lepszego nie znam! Porusza się jak cień, masz wrażenie, że pan fotograf się gdzieś zapodział, a potem okazuje się, że właśnie w tym czasie zrobił najlepsze ujęcia. Fotki są naturalne, potrafi wychwycić emocje (np zdjęcie nr 15 z naszego wesela). Profesjonalny, bardzo uprzejmy, z poczuciem humoru. Jesteśmy baaardzo zadowoleni z relacji ślubu, wesela jak i z sesji plenerowej. Polecam!!!!!!!!

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Adres: Toruń, , 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
725-202...
liczba odwiedzin: 2605
Zadzwoń
725-202...
Napisz

Popularne miasta w okolicy