Zobacz zdjęcia (21)
Jedyna taka w Polsce Tesla X plaid do Ślubu., Józefów - zdjęcie 1
Jedyna taka w Polsce Tesla X plaid do Ślubu., Józefów - zdjęcie 2 Jedyna taka w Polsce Tesla X plaid do Ślubu., Józefów - zdjęcie 3 Jedyna taka w Polsce Tesla X plaid do Ślubu., Józefów - zdjęcie 4 Jedyna taka w Polsce Tesla X plaid do Ślubu., Józefów - zdjęcie 5
Jedyna taka w Polsce Tesla X plaid do Ślubu., Józefów - zdjęcie 6
1 / 21

Jedyna taka w Polsce Tesla X plaid do Ślubu. id:56189

od 1200 do 2500 zł / 5 godz.
Józefów, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
513-073...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Tesla
  • Kolor: czarny

Zapraszam do skorzystania z mojej ekskluzywnej usługi wynajmu samochodu na wyjątkowe okazje, takie jak Twój ślub. W mojej ofercie znajdziesz najnowszy i najszybszy, 6 osobowy model Tesli - Model X Plaid. To nie tylko samochód, to prawdziwa legenda motoryzacji, łącząca w sobie oszałamiającą moc i luksusowy komfort.

Model X Plaid to najszybszy SUV na świecie, co oznacza, że ​​Twoja podróż ślubna będzie niezapomniana i pełna emocji. Z 0 do 100 km/h w zaledwie kilka sekund - to doświadczenie, które przysporzy dreszczu na kręgosłupie każdemu, kto będzie świadkiem Waszej przygody.

Jednak nasza Tesla Model X Plaid to nie tylko wydajność. Jej elegancki design i nowoczesne wnętrze zrobią olbrzymie wrażenie na wszystkich gościach. Skrzydlate drzwi otwierane ku górze dodają wyjątkowego uroku i zapewniają wygodę, nawet podczas kapryśnej pogody.

Twój ślub to wyjątkowa chwila, dlatego zasługujesz na samochód równie wyjątkowy. Z nami możesz być pewien, że każdy detal zostanie dopracowany, aby ten dzień był jeszcze bardziej magiczny. Skontaktuj się ze mną już teraz, aby zarezerwować naszą Teslę Model X Plaid na Twój niepowtarzalny dzień.

Oferta MiniPrzedszkolak sp. z o.o.

Moc wrażeń

od 1200 do 2500zł/ 5 godz.

Jedyna taka Tesla w Polsce udostępniona do ślubu. Moc 1020km oraz 2,5 sekundy do 100 km/h pozwolą chwilowo zapomnieć o stresie związanym z uroczystością. Gwarandujemy niezapomniane wrażenia z pakietem dodatkowym

Usługa zawiera:
* pakiet podstawowy*
- odbiór pana młodego
- odbiór panny młodej
- przejazd do ślubu
- przejazd na salę weselną
W trakcie przejazdów możliwa sesja zdjęciowa

Cena za pakiet podstawowy już od 1200zł w woj. Mazowieckim.

* pakiet dodatkowy*
- start Tesla x Plaid - 2,5sekundy do 100km/h
(wymagana pogoda bez deszczu)
- możliwość poprowadzenia samochodu
- na życzenie pokaz świateł Tesla Light show
- transport gości gości

Cena za pakiet dodatkowy uzgadniana jest indywidualnie.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i terminu. Jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować się do Państwa potrzeb.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Naszym głównym atutem jest 6 miejscowa, luksusowa Tesla Model X Plaid w eleganckim czarnym kolorze, co sprawia, że Wasza podróż będzie nie tylko wygodna, ale i prestiżowa.

Co sprawia, że warto wybrać naszą firmę:
* Dbałość o środowisko: Nasze Tesle to pojazdy elektryczne, co oznacza, że przyczyniacie się do ochrony środowiska w dniu Waszego ślubu, nie emitując szkodliwych spalin.
* Profesjonalna obsługa: Nasi doświadczeni kierowcy są gotowi zadbać o Waszą wygodę i bezpieczeństwo w tym wyjątkowym dniu.
* Elegancja i prestiż: Nasza Tesla Model X Plaid to symbol nowoczesności i klasy. Dzięki niej Wasz ślub nabierze dodatkowego blasku.
* Niezapomniane chwile: Chcemy, aby Wasz ślub był pełen niezapomnianych chwil, a podróż naszą Teslą była jednym z nich.
* Eleganckie tło dla zdjęć: Nasza Tesla stanowi doskonałe tło dla pięknych fotografii ślubnych, które zostaną z Wami na zawsze.

Jesteśmy firmą, która od wielu lat specjalizuje się w prowadzeniu przedszkola i opiece nad dziećmi. Niedawno rozszerzyliśmy naszą działalność o nowy obszar - przewóz na ślub. Nasz zespół wyróżnia się otwartością, zrozumieniem i ciepłym podejściem do rozwiązywania wszelkich trudności. Pomimo krótkiego doświadczenia w dziedzinie przewozu na ślub, łączymy w sobie spokój i pasję, aby uczynić Wasz dzień ślubu niezapomnianym. Dlatego warto wybrać naszą firmę na podróż w tym wyjątkowym dniu.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Tesla X plaid to luksusowy pojazd, który doda wyjątkowego prestiżu i elegancji waszemu ślubowi. Czarny kolor samochodu doda powagi i uroku tej niezapomnianej uroczystości.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Jesteśmy firmą początkującą, dlatego każdej parze dajemy z siebie wszystko. Z czasem rutyna gubi więc pary stawiają na świeżość.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Tesla model X plaid oferuje niesamowity komfort podróży zarówno pary młodej jak i gości. Przestronne wnętrze 6 miejscowe i zaawansowane technologie sprawiają, że podróż jest wyjątkowo przyjemna.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Tworzenie niezapomnianych chwil: jesteśmy częścią wyjątkowego dnia i chcemy tworzyć dla Was chwile, które będziecie wspominać przez długi czas. Dbamy o każdy detal, aby zapewnić parze młodej doskonałą obsługę i bezpieczną podróż. Współtworzymy piękne chwile, gdzie nasze auto tworzy wspaniałe tło do fotografii ślubnych.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Przewożenie pary młodej w dniu ślubu to uczestnictwo w jednym z najszczęśliwszych dni w życiu ludzi. To wyjątkowe doświadczenie obserwować ich radość i ekscytację. Gdy para młoda wychodzi z Tesli z uśmiechem na twarzy i wdzięcznością za dobrze wykonaną usługę, daje to ogromną satysfakcję. Dodatkowo praca w branży ślubnej umożliwia współpracę z innymi profesjonalistami. takimi jak fotografowie czy planiści ślubni, co tworzy dodatkową satysfakcję.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Optymalny czas kontaktu w sprawie wynajmu samochodu na ślub może zależeć od wielu czynników, takich jak lokalizacja, popularność terminów ślubnych i dostępność pojazdów. Jednak ogólnie rzecz biorąc, zaleca się kontaktować się i rezerwować samochód na co najmniej 6-12 miesięcy przed datą ślubu.

Zamawianie samochodu na ślub z wyprzedzeniem ma kilka korzyści:

1. Dostępność: Rezerwując wcześniej, masz większą pewność, że pojazd będzie dostępny w terminie, który Cię interesuje.
2. Planowanie: Pozwala to na spokojne planowanie i dopracowanie szczegółów związanych z transportem na ślubie.

Jednak jeśli Twoja data ślubu jest już blisko lub jesteś zainteresowany wynajmem w sezonie ślubnym, to niezwłoczny kontakt może być konieczny. Pamiętaj, że popularne terminy mogą być szybko rezerwowane, więc im wcześniej się skontaktujesz, tym większa szansa na dostosowanie terminu dla Twoich potrzeb.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie w sprawie wynajmu samochodu na ślub zazwyczaj jest okazją do bliższego zapoznania się z usługą, obejrzenia samochodu i omówienia szczegółów. Oto jak takie spotkanie może wyglądać:

1. Konsultacja: Na pierwszym spotkaniu będziesz miał okazję omówić swoje potrzeby i preferencje dotyczące przewozu na ślub. Możesz przedstawić swoje pomysły na dostosowanie Tesli do motywu kolorystycznego ślubu lub inne szczegóły.

2. Prezentacja pojazdu: Firma może zaprezentować Teslę Model X Plaid, abyś mógł zobaczyć, jak będzie wyglądać w dniu ślubu. To pozwoli Ci ocenić, czy jesteś zadowolony z wyboru pojazdu.

3. Omówienie usług: W trakcie spotkania omówicie także wszelkie dodatkowe usługi, jakie firma może zaoferować, takie jak przewóz gości, sesja fotograficzna itp.

4. Rezerwacja: Jeśli jesteś zadowolony z oferty, możesz zdecydować się na dokonanie rezerwacji. Warto to zrobić jak najwcześniej, aby zabezpieczyć termin.

Pierwsze spotkanie nie jest płatne i pozwala na zapoznanie się z usługą i dokładniejsze zrozumienie, czy spełnia Twoje oczekiwania.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Częstotliwość kontaktu z parą młodą w trakcie przygotowań do ślubu może zależeć od indywidualnych preferencji klientów oraz od konkretnych ustaleń.

* Inicjacja kontaktu: Na początku współpracy warto ustalić, w jaki sposób para młoda preferuje kontakt. Czy to ma być kontakt telefoniczny, e-mailowy czy spotkania osobiste?
* Regularne aktualizacje: Warto ustalić regularne terminy na aktualizacje i omówienie postępów przygotowań. Może to być raz na kilka tygodni lub w zależności od konkretnej sytuacji.
* Elastyczność: Niektórzy klienci mogą potrzebować częstszych kontaktów i wsparcia, podczas gdy inni mogą być mniej wymagający. Dostosowujemy się do potrzeb klienta
* Dostępność: w dniu ślubu jesteśmy już wyłącznie dla pary młodej. W razie pilnych pytań lub zmian w planach jesteśmy od samego rana.

Kluczowa jest dla nas otwarta i efektywna komunikacja, aby zrozumieć oczekiwania pary młodej i zapewnić im spokojny i piękny dzień ślubu. Dla niektórych par częstszy kontakt może być ważny, a dla innych sporadyczne sprawdzenie postępów wystarczy. Dlatego zawsze staramy dostosować się do indywidualnych potrzeb każdej pary młodej.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jeśli para młoda zmienia zdanie co do wcześniejszych ustaleń lub planów związanych z przewozem na ślub, staramy się być elastyczni.

1. Słuchamy: Staramy się zrozumieć dlaczego para młoda zmieniła zdanie i jakie są ich nowe preferencje. Często zmiany wynikają z rozważań, zmieniających się okoliczności lub nowych inspiracji.

2. Dajemy ewentualne sugestie: Jeśli para młoda nie jest pewna, jakie zmiany chcą wprowadzić, staramy się wspólnie podpowiedzieć pomysły, które spełnią ich nowe oczekiwania.

3. Aktualizacja umowy: Jeśli zmiany w planach są istotne, dokonujemy aktualizacji umowy, aby odzwierciedlać nowe ustalenia, w tym zmiany daty, godziny, trasy.

Na zmiany reagujemy ze zrozumieniem i pomocą, aby para młoda mogła poczuć się pewnie i bezpiecznie.

Opinie MiniPrzedszkolak sp. z o.o. (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt MiniPrzedszkolak sp. z o.o.

Nazwa firmy: MiniPrzedszkolak sp. z o.o.
NIP: 5252569185
Imię i nazwisko: Marek Bomze
Adres: Józefów, ul. Nadwiślańska 54, 05-420, woj. mazowieckie
513-073...
liczba odwiedzin: 48
Zadzwoń
513-073...
Napisz

Popularne miasta w okolicy