Zobacz zdjęcia (5)
Luna Mood - unikatowa biżuteria , Płock - zdjęcie 1
Luna Mood - unikatowa biżuteria , Płock - zdjęcie 2 Luna Mood - unikatowa biżuteria , Płock - zdjęcie 3 Luna Mood - unikatowa biżuteria , Płock - zdjęcie 4 Luna Mood - unikatowa biżuteria , Płock - zdjęcie 5
1 / 5

Luna Mood - unikatowa biżuteria id:50792

Płock, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię

O nas

LUNA MOOD: Wyrafinowana prostota

To emanujący majestatycznym i tajemniczym pięknem księżyc stał się inspiracją do stworzenia unikatowych wzorów biżuterii. Powstała w 2017 roku marka bardzo szybko oczarowała swoje klientki: kobiety ceniące niebanalne piękno i harmonię ukrytą w minimalistycznych formach. Wyjątkowa biżuteria łączy w sobie kobiecą subtelność, lekkość i wyrafinowaną prostotę, które zachwycają i przykuwają uwagę.

Urok delikatnych pereł i kamieni szlachetnych, które stworzyła natura, połączonych z elementami srebra i srebra złoconego sprawiają, że biżuteria, pomimo drobnych rozmiarów, przyciąga wzrok. Każdy wzór LUNA MOOD podkreśla naszą kobiecość i jest niebanalnym akcentem każdej stylizacji, zarówno na dzień jaki i na wieczorne wyjście. LUNA MOOD to też idealny prezent dla kogoś bliskiego, która jak magiczny talizman przyniesie obdarowanej osobie szczęście i pomyślność.


Nasze produkty wykonane są ze srebra próby 925 , a złocenie jest wykonane 24 k złotem. Perły są naturalne.

LUNA MOOD - Daj się uwieźć niezwykłej biżuterii, która wzbogaci każdą chwilę...

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Płock, , 09-402, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 349

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie