Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Magic Photo Mirror 65 cali- poczuj się jak gwiazda. Następca fotobudki, Sandomierz - zdjęcie 1
Magic Photo Mirror 65 cali- poczuj się jak gwiazda. Następca fotobudki, Sandomierz - zdjęcie 2 Magic Photo Mirror 65 cali- poczuj się jak gwiazda. Następca fotobudki, Sandomierz - zdjęcie 3 Magic Photo Mirror 65 cali- poczuj się jak gwiazda. Następca fotobudki, Sandomierz - zdjęcie 4 Magic Photo Mirror 65 cali- poczuj się jak gwiazda. Następca fotobudki, Sandomierz - zdjęcie 5
1 / 5

Magic Photo Mirror 65 cali- poczuj się jak gwiazda. Następca fotobudki id:32114

Sandomierz, świętokrzyskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Witamy!
Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej usługi którą jest wynajem Foto lustra! Dzięki niemu podniesiesz prestiż każdego wydarzenia.

Twoi goście będą niesamowicie zaskoczeni!
Foto lustro rozkręci każdą imprezę ;)
Magic Photo Mirror - Poczuj się jak gwiazda!

Foto lustro to przenośne studio fotograficzne, które od razu drukuje zdjęcia. Cała zabawa polega na wykonaniu kilku zdjęć w kolorowych gadżetach, mając przy tym mnóstwo frajdy. Podczas całej zabawy goście mają możliwość wykonania zdjęć bez ograniczeń. Wydrukowane zdjęcia zawierają kilka ujęć, od 3 do nawet 5. Wydrukowane fotki mają bardzo wysoką jakość. Atutem foto lustra jest możliwość wydruku dodatkowych odbitek zdjęć na miejscu imprezy, które można umieścić na pamiątkę w Księdze Gości lub zabrać na pamiątkę.

W każdym pakiecie zawsze dostajecie czerwony dywan i złote słupki!!!

Foto lustro to doskonały pomysł na atrakcję na każdym przyjęciu. Planujesz wesele, urodziny, jubileusz, a może event firmowy? Szukasz czegoś oryginalnego, co zachwyci Twoich gości? Foto lustro to właściwy wybór!

Zapraszamy na naszą stronę na której są wszystkie potrzebne informacje jak i również do kontaktu telefonicznego przez który chętnie pomożemy w doborze pakietu i zaoferujemy dobrą cenę!

W pakiecie zawsze dostajecie czerwony dywan i złote słupki!!!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Sandomierz, , 27-600, woj. świętokrzyskie
liczba odwiedzin: 1839

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie