Zobacz zdjęcia (5)
MakeUpArt - wizaż i stylizacja, Rzeszów - zdjęcie 1
MakeUpArt - wizaż i stylizacja, Rzeszów - zdjęcie 2 MakeUpArt - wizaż i stylizacja, Rzeszów - zdjęcie 3 MakeUpArt - wizaż i stylizacja, Rzeszów - zdjęcie 4 MakeUpArt - wizaż i stylizacja, Rzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

MakeUpArt - wizaż i stylizacja id:18664

Rzeszów, podkarpackie

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Jestem dyplomowaną wizażystką. Ukończyłam Europejską Szkołę Stylizacji SELECT w Warszawie. Na bieżąco podnoszę swoje kompetencje na kursach i szkoleniach tematycznych.

Specjalizuję się w makijażach okazjonalnych, w tym ślubnych i artystycznych. Wykonuję również upięcia ślubne i okolicznościowe oraz stylizuję, co pozwala mi na stworzenie pełnego wizerunku. Do każdego klienta podchodzę z ogromnym zaangażowaniem i pasją, dokładając wszelkich starań, by wywiązać się z przyjętych zobowiązań. Pracując zarówno z klientem indywidualnym, jak i przy projektach komercyjnych zawsze wykonuję usługę na najwyższym poziomie.

Oferuję usługi mobilne, głównie na terenie Rzeszowa i okolic, natomiast współpraca przy projektach komercyjnych oraz większych zleceniach możliwa jest na terenie całego kraju. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub za pomocą wiadomości prywatnej.

liczba odwiedzin: 2517

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie