Zobacz zdjęcia (5)
Makijaż ślubny okolicznościowy oraz stylizacja rzęs metoda objetosciow, Chrzanów - zdjęcie 1
Makijaż ślubny okolicznościowy oraz stylizacja rzęs metoda objetosciow, Chrzanów - zdjęcie 2 Makijaż ślubny okolicznościowy oraz stylizacja rzęs metoda objetosciow, Chrzanów - zdjęcie 3 Makijaż ślubny okolicznościowy oraz stylizacja rzęs metoda objetosciow, Chrzanów - zdjęcie 4 Makijaż ślubny okolicznościowy oraz stylizacja rzęs metoda objetosciow, Chrzanów - zdjęcie 5
1 / 5

Makijaż ślubny okolicznościowy oraz stylizacja rzęs metoda objetosciow id:23986

Chrzanów, małopolskie

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Zajmuje sie makijażami zarówno okolicznościowymi jak rownież ślubnymi . Ukończyłam liczne szkolenia z zakresu wizażu jak i makijażu makijaze slubne i wieczorowe min w szkole wizażu Pani Agnieszki Brody . Jest to moja pasja którą staram się ciągle rozwijać i doskonalić swój warsztat pracy. Zapraszam przyszłe Panie Młode na makijaże próbne jak i ślubne . Pracuje na znanych i profesjonalnych kosmetykach min Mac , Bobby Brown, Pupa, Inglot, Kryolan i wiele innych .Każdy makijaż ślubny poprzedzony jest makijażom próbnym ze szczegółowym uwzględnieniem preferencji Pani Młodej bukietu i dodatków tak aby całościowo pięknie sie komponowało. Makijaż z dojazdem do klienta . Zapraszam do kontaktu i zapisów na rok 2017 .

Opinie (2)

Makijaż ślubny okolicznościowy oraz stylizacja rzęs metoda objetosciow id:23986
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
K
KAROLINA OSIŃSKA-KREMZA
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2017
Pszczyna
Data dodania: 07-08-2017

Pani Iwona to profesjonalistka, dba o to aby zachcianki naprawdę wymagających Klientek zostały spełnione. Makijaż trzymał się do końca wesela bez problemu, a nawet po przebudzeniu nie wymagał poprawek. Makijażystka godna polecania :)

H
Helena
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2017
Kraków
Data dodania: 06-07-2017

Pani Iwona jest profesjonalną i przesympatyczną osobą:) Bardzo angażuje się w swoją pracę!! Makijaż trzymał się do białego rana i nawet po przebudzeniu wyglądał bez skazy:))) Makijaż idealnie pasował do dodatków jak i do urody:) Bardzo zadowolone ze swoich makijaży były również moja mama i siostra. Gorąco polecamy!!!!!!!

liczba odwiedzin: 2760

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie