Zobacz zdjęcia (5)
Makijaż ślubny z dojazdem, Warszawa - zdjęcie 1
Makijaż ślubny z dojazdem, Warszawa - zdjęcie 2 Makijaż ślubny z dojazdem, Warszawa - zdjęcie 3 Makijaż ślubny z dojazdem, Warszawa - zdjęcie 4 Makijaż ślubny z dojazdem, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Makijaż ślubny z dojazdem id:39318

Warszawa, mazowieckie

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Makijaż jest moją wielką pasją i sposobem na życie, już od około 6 lat jestem w tej branży. Głównie zajmuję się makijażami użytkowymi (ślubne okolicznościowe, do sesji zdjęciowych), więc praca z drugim człowiekiem nie jest mi obca :)

My makijażyści wykonujący makijaże ślubne, nie tylko dbamy o dobry wygląda Panny Młodej i jej bliskich, ale i o dobrą atmosferę oraz zaufanie podczas wykonywania naszej pracy w tak ważnym dla innych dniu.
Dlatego też myślę, że przy takiej okazji jak ślub nie liczą się tylko umiejętności zawodowe, ale też cechy interpersonalne.

Jestem dyplomowaną wizażystką po szkoleniach, warsztatach, pokazach (m.in.: Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie, Pro Makeup Academy). Regularnie staram się poszerzać swoją wiedzę oraz umiejętności doszkalając się i ćwicząc na sobie oraz klientkach.
Aktywnie prowadzę swoje media społecznościowe oraz uzupełniam swój kuferek kosmetykami w wszelkich półek cenowych (Too Faced, Zoeva, BenNye, Inglot, Makeup For Ever, Glam Shop, Revlon, Kryolan, Benefit, Smashbox, Juvias Place, Becca i wiele innych!)

Moje makijaże są nie tylko estetyczne, ale i trwałe. Łączę różne techniki i metody makijażu z niezawodnymi produktami kosmetycznymi, dzięki czemu makijaż jest w nienaruszonym stanie przez wiele godzin.

Chętnie odpowiem na wszytskie pytania.

Działam na terenie: Warszawa, Marki, Ząbki, Zielonka, Legionowo,

Przyjmuję stacjonarnie (w Markach), ale również dojeżdżam.

liczba odwiedzin: 1468

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie