Zobacz zdjęcia (5)
Makijażystka z dojazdem makijaż okazjonalny, ślubny, fashion, Warszawa - zdjęcie 1
Makijażystka z dojazdem makijaż okazjonalny, ślubny, fashion, Warszawa - zdjęcie 2 Makijażystka z dojazdem makijaż okazjonalny, ślubny, fashion, Warszawa - zdjęcie 3 Makijażystka z dojazdem makijaż okazjonalny, ślubny, fashion, Warszawa - zdjęcie 4 Makijażystka z dojazdem makijaż okazjonalny, ślubny, fashion, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Makijażystka z dojazdem makijaż okazjonalny, ślubny, fashion id:32701

Warszawa, mazowieckie

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Hej dziewczyny!

Głównie pracuję przy sesjach zdjęciowych, ale chętnie pomaluję w Sylwestra czy też inne okazje, jak i zrobię lekcję makijażu.
Jeśli chcecie mieć bardziej makijaż a la red carpet, mocny focus na skórę, która będzie wyglądać jak skóra a nie jak maska!, podkreślenie urody, a nie jej przerysowanie i blendowanie lub coś bardziej modowego to zapraszam!
Mój mocny makijaż to też makijaż, który jest spójny z uroda i wyblendowany w skórę, a nie są to odrębne, przerysowane elementy.
Pracowałam też na pokazach, produkcjach TV i zrobiłam też kilka projektów międzynarodowych (głównie Londyn). Pracowałam też na eventach makijażowych, gdzie zmierzyłam się z każdą skóra, nie tylko piękną skórą modelek!, więc jestem w stanie wybrnąć z każdego rodzaju oka, typu skóry. Bardzo zwracam uwagę na symetrię!
Na stronie głównie makijaże z sesji. Po więcej zdjęć i informacji zapraszam na priv.

Ukończyłam Mokotoska Make Up Academy.

Ceny do uzgodnienia.

liczba odwiedzin: 1075

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie