Zobacz zdjęcia (5)
Malinowa Weranda, Markowa - zdjęcie 1
Malinowa Weranda, Markowa - zdjęcie 2 Malinowa Weranda, Markowa - zdjęcie 3 Malinowa Weranda, Markowa - zdjęcie 4 Malinowa Weranda, Markowa - zdjęcie 5
1 / 5

Malinowa Weranda id:38323

Markowa, podkarpackie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

Atrakcje

  • Słodki kącik
  • Wiejski stół

zień ślubu i wesela to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Jego odpowiednia organizacja pozwoli stworzyć przyjęcie będące odzwierciedleniem naszych marzeń i oczekiwań Gości. Tylko wtedy te magiczne chwile zapiszą się w naszej pamięci na długie lata. Ważną rolę odgrywa miejsce, w jakim odbędzie się wesele. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów stworzyliśmy lokal idealnie przystosowany do organizacji takich uroczystości.

Każda młoda para posiada swoje upodobania i preferencje, dlatego w indywidualny sposób dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów, spełniając ich życzenia. Dokładamy wszelkich starań, aby wystrój lokalu był schludny i elegancki. Dbamy o każdy szczegół, starannie dobierając zestaw dań oraz wszelkiego rodzaju dekorację. Kierujemy się przy tym oczekiwaniami Klienta – chcąc stworzyć atmosferę, jaka przypadnie do gustu gospodarzowi imprezy i jego gościom.

liczba odwiedzin: 3830

Popularne miasta w okolicy