LEXUS RX450 prestiż i klasa 300 zl całość id:25403

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Samochód:

  • Marka: Lexus
  • Kolor: czarny
  • sam prowadzisz

Samochod do slubu marki Lexus RX Hybryda to luksusowe auto do wynajecia z kierowcą mozliwosc wynajmu na studniówki i inne imprezy. Cena ustalana jest indywidualnie z klientem , dopasowana do jego potrzeb oraz uzależniona od czasu trwania usługi i pokonanych odległości . Auto jest prowadzone przez kierowcę, który gwarantuje Państwu przede wszystkim bezpieczeństwo, komfort podróżowania i kulturalną obsługę.
W przypadku ślubu usługa obejmuje:
• Wynajem samochodu wraz z kierowcą
• Przyjazd do wybranej kwiaciarni lub miejsca wyznaczonego w celu udekorowania samochodu (dekoracja na własny koszt)
• Przyjazd do Pana Młodego
• Przejazd od Pana Młodego po Pannę Młodą
• Przejazd Pary Młodej do Kościoła
• Przejazd na salę weselną
• Przejazd na sesję zdjęciową w dniu ślubu. Zapraszam do kontaktu
Sugerowana kwota to 300 zł ,
Pragnę dodać że samochód z napędem hybrydowym , np pod kościołem porusza się zupełnie po cichu i bez żadnych spalin . Marka mowi sama za siebie , po prostu niezawodność.Może jeszcze troszkę historii odnośnie nazwy modelu : RX. to „skrót” od hasła „Radiant Crossover” („radiant” oznacza tu coś światłego, reprezentującego świetlaną przyszłość).

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).
Zobacz wszystkie kategorie