Zdjęcia
od 2600 do 3500 zł / całość

Mariusz Tomżyński Fotografia - Naturalna Fotografia Ślubna | Video id:34223

od 2600 do 3500 zł / całość
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(11)
Dodaj opinię
735-555...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
Cześć!

Mam szczęście, że znaleźliście mnie w głębi tej rozległej internetowej dżungli! Dziękuję, jest mi niezmiernie miło:)

Wasz ślub to niezaprzeczalnie wydarzenie, które pozostanie w Waszej pamięci na zawsze. Zadbam o to, że będzie jeszcze bardziej wyjątkowy, dzięki uchwyceniu prawdziwych emocji. Zdjęcia z Waszego ślubu to wspaniały sposób na pielęgnowanie tych wspomnień.

Jeżeli po obejrzeniu mojego materiału będziecie zainteresowani współpracą - dzwońcie lub piszcie, aby uzyskać pełną ofertę oraz cennik :) Na pewno odpowiem na każde pytanie.
Kto wie, może to właśnie ja będę miał zaszczyt towarzyszyć Wam i uwiecznić jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu:)

Do usłyszenia!

Oferta

Wariant różny
od 2600 do 3500 / całość

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (11)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Mariusz Tomżyński Fotografia - Naturalna Fotografia Ślubna | Video id:34223
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 11 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Milena
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
Olsztyn
Data dodania: 25-12-2018
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Profesjonalista, który tworzy sesje szyte na miarę :) Polecam szczerze, nie tylko za zdjęcia, które oddają emocje i są niepowtarzalne, ale także za kontaktowość, otwartość i wspaniałą współpracę
Mariusz
25-12-2018
Dziękuję bardzo :)
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Warszawa
Data dodania: 12-12-2018
Dajemy 5 gwiazdek...bo więcej nie można :) Współpraca z Mariuszem od początku układała się świetnie. Łatwo nawiązuje kontakt, buduje swobodą i przyjacielską atmosferę, a przy tym jest świetnym profesjonalistą, który po prostu lubi swoją pracę i ludzi. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania! Polecamy bez cienia wątpliwości!
Mariusz
12-12-2018
Dziękuję bardzo! Wasza historia jest zbiorem chwil, które na długo pozostaną w mojej pamięci.
A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2018
Ryn
Data dodania: 11-10-2018
Idealny Fotograf, zdjęcia wyszły absolutnie przepięknie, nie moglibyśmy wymarzyć sobie piękniejszej pamiątki, niż ta którą stworzył nam Mariusz. Ogromnie się cieszę, że to właśnie on mógł towarzyszyć nam w tym ważnym dniu. Atmosfera, którą stworzył podczas ślubu i plenaru pozwoliła poczuć się swobodnie. Bardzooo dziękujemy za to że byles z nami i za cudowne ujęcia❤️ Szczerze POLECAMY A&K
K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
Czastkowo
Data dodania: 27-08-2018
Naturalność, kadry pełne emocji, piękne momenty w ciepłej barwie - takie są nasze zdjęcia, które otrzymaliśmy!
Luz, świetny humor, profesjonalizm, pomysłowość, indywidualne, wyjątkowe podejście - tak wygląda współpraca z Mariuszem! Fotoreportaż naszego Wielkiego Dnia jest potwierdzeniem moich słów! Szczerze polecam i jeszcze raz dziękujemy Mariusz! ;)
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-05-2018
Lidzbark Warmiński
Data dodania: 17-08-2018
Pełen profesjonalizm, wyjątkowa osobowość i niesamowite zdjęcia ❤ Mariusz potrafi ocenić oczekiwania klienta, szybko realizuje zlecenia, a każde z nich jest szczegółowo dopracowane
Z całego serducha mogę polecić Mariusza ☺
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-05-2018
Olsztyn
Data dodania: 15-08-2018
Współpraca z Mariuszem jest bardzo przyjemna, pełna żartów i bez napięcia. Doczekaliśmy się pomocy, szczególnie przy sesji zdjęciowej, która była naszą pierwszą, a efekty wyszły fantastycznie. Zdjęcia w pełni profesjonalne i oryginalne. Drugi raz również wybralibysmy Mariusza na naszego fotografa ślubnego. Polecamy!
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-04-2018
Dobre Miasto
Data dodania: 06-08-2018
Artysta...to pierwsza myśl jaka mi się pojawia gdy miałabym jednym slowem opisać Mariusza!;) Radosna i charyzmatyczna osobowosc sprawiła, że pulubilsmy się od razu;) z całego serca polecamy z mężem Mariusza i gwarantujemy wspaniała pamiątkę na długie lata. Nasz album jest wspaniały za co jeszcze raz bardzo dziekujemy;*;*;*
S
Stella i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2018
Kętrzyn
Data dodania: 28-06-2018
Mariusz jest niesamowity!
Pełen profesjonalizm, atmosfera baardzo pozytywna. Podczas uroczystości, jak i na sesji plenerowej, Mariusz okazał się perfekcjonistą w każdym calu.
Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia! :)
Polecamy! Najlepszy wybór :)
Pokaż więcej opinii
Mariusz

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Mariusz Tomżyński Fotografia
Imię:Mariusz 
Adres:Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie
735-555...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 02-03-2018, liczba odwiedzin: 1938
Telefon
735-555...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Wszystkie firmy w mieście Olsztyn

Zobacz wszystkie kategorie