Zobacz zdjęcia (50)
MarryLand florystyka ślubna | Dekoracje i organizacja ślubów, Warta - zdjęcie 1
MarryLand florystyka ślubna | Dekoracje i organizacja ślubów, Warta - zdjęcie 2 MarryLand florystyka ślubna | Dekoracje i organizacja ślubów, Warta - zdjęcie 3 MarryLand florystyka ślubna | Dekoracje i organizacja ślubów, Warta - zdjęcie 4 MarryLand florystyka ślubna | Dekoracje i organizacja ślubów, Warta - zdjęcie 5
MarryLand florystyka ślubna | Dekoracje i organizacja ślubów, Warta - zdjęcie 6
1 / 50

MarryLand florystyka ślubna | Dekoracje i organizacja ślubów id:47077

Warta, łódzkie
(5)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
780-184...

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Jesteś w trakcie organizowania ślubu? A może szukasz idealnych dekoracji? Zapraszam do kontaktu!!

MarryLand to firma oferująca profesjonalne usługi w zakresie oprawy florystycznej ślubu i wesela oraz organizacji najważniejszego dnia w Państwa Życiu!

Decydując się na współpracę z nami gwarantujemy:
- dekoracje idealnie dopasowane pod Wasze wymagania: Stworzymy wszystko czego zapragniecie,
- opracowanie spójnego motywu przewodniego uroczystości,
- oszczędność czasu związaną z poszukiwaniem podwykonawców,
- oszczędność pieniędzy,
- dyspozycyjność,
- oryginalne pomysły,
- doradztwo w podejmowaniu decyzji,
- negocjowanie warunków umów i koordynowanie pracy podwykonawców.

Wykaz usług:
DEKORACJE KWIATOWE I TOWARZYSZĄCE: dekoracja kościoła; dekoracje stołów; krzeseł; ścianka za PM; dekoracja bufetów; organizacja i dekoracja strefy Chillout; wynajęcie krzeseł, obrusów, serwetek, podtalerzy, pokrowców na krzesła itp.; dekoracja balonowa;
DEKORACJE ŚWIETLNE (girlandy żarówkowe zewnętrzne, girlandy świetlne wewnętrzne);
Usługa organizacji ślubu (oprawa muzyczna i inne);
Usługa organizacji wesela (znalezienie podwykonawców, pomoc w usadzeniu gości, pomoc w rozplanowani przestrzeni obiektu, organizacja transportu dla PM i gości, organizacja dodatkowych atrakcji np. candy baru, drink baru, itp.);
Koordynacja dnia ślubu i wesela;
Organizacja i wykonanie prezentów dla gości;
Organizacja i wykonanie podziękowań dla rodziców

Działamy przede wszystkim na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego, ale chętnie zwiedzamy całą Polskę!

Usłyszałaś pytanie: “Marry me?” i odpowiedziałaś tak? Koniecznie zgłoś się do świata MarryLand, a gwarantujemy Ci idealnie zaplanowany i udekorowany Dzień Ślubu.

Opinie MarryLand Maria Kubas (5)

Dodaj opinię
MarryLand florystyka ślubna | Dekoracje i organizacja ślubów id:47077
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2022
Siedlątków
Data dodania: 06-07-2022

Jedyne, czego żałujemy podczas współpracy z Marysią, to to,że nie poprosiliśmy jej, aby zajęła się całościową przygotowaniem naszego wesela. To co widać już przy pierwszym spotkaniu z Marysią to świetna organizacja, ogromna znajomość branży ślubnej - w swoje działce jest absolutnym ekspertem - pasja do tego, co robi, bardzo konkretne podejście do zadanych jej projektów. Oprócz merytorycznej wiedzy, bardzo dobrej organizacji, Marysia jest też bardzo empatyczną osobą, co jest kluczem w branży bazującej na emocjach - z ogromną cierpliwością znosiła wiele zmian do planu, na który się umówiliśmy.

W dniu wesela można liczyć na to, że zanim się człowiek zorientuje, Marysia jest już na miejscu i sprawnie robi swoją pracę. Wszystko jest pod kontrolą. Na drugi dzień zaskoczyły nas już z rana zapakowane dekoracje i kwiaty, co jest zbawienne dla pary młodej, która często musi jeszcze zabierać/posprzątać różne drobiazgi po weselu.

Co do dekoracji - są piękne, Marysia ma niezwykłe wyczucie smaku i jak nawet panna młoda nie wie do końca o co jej chodzi, to Marysia to wie i dowiezie na 100%. Poza tym jej firma dysponuje bardzo dużą ilością dodatków w różnych stylach, więc na pewno każdy pod okiem Marysi zorganizowałby swoje wesele marzeń. Trzymam kciuki za jej firmę, bo takich usługodawców jak Marysia - z wysoką etyką pracy, elastycznych, empatycznych, responsywnych - brakuje w tej branży.

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Warta
Data dodania: 04-11-2021

Serdecznie polecam Marię do współpracy. Wszystko przygotowane na tip top. Goście byli zachwyceni całą oprawą (kościół i sala). Wszystkie dekoracje pięknie się trzymały podczas wesela i poprawin. Polecam :)

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2020
Sieradz
Data dodania: 11-08-2020

Z całego serca polecam!
Pełen profesjonalizm, dbałość o szczegóły a także estetyka.
Dekoracje w pełni przemyślane, tworzone z sercem i pasją - nic dodać nic ująć 😊

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-07-2020
Małków
Data dodania: 02-08-2020

Bardzo polecam współpracę z MarryLand <3 Profesjonalnie od początku do końca. Pani Maria na podstawie założonego budżetu i wstępnego wywiadu zaproponowała rodzaj i ilość dekoracji, wszystkie szczegóły ustalaliśmy wspólnie, komunikacja bezbłędna. Bardzo miła i swobodna atmosfera podczas spotkania organizacyjnego, pani Maria podsuwa masę pomysłów i rozwiązań, rozszerzając punkt widzenia. Mogliśmy liczyć na pomoc w nieoczekiwanych sytuacjach, bardzo doceniamy ogromne zaangażowanie, wyczucie i przede wszystkim efekt końcowy. Zarówno goście jak i my byliśmy zachwyceni dekoracją zarówno miejsca ceremonii ślubu jak i sali weselnej, klimat wesela był dokładnie taki jak chciałam, wszystko od dekoracji ceremonii ślubnej, przez dekoracje stołów i sali tworzyło integralną całość. Nie mogę nie wspomnieć o przepięknym bukiecie i wianku! Będę polecać współpracę planującym ślub znajomym i polecam również tutaj. Dziękujemy!

M
Maria
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-06-2020
Warta
Data dodania: 20-07-2020

Serdecznie polecam usługi MarryLand! Pełen profesjonalizm, przemiła atmosfera na spotkaniach. Pani Maria wkłada całe serce i energię w przygotowania! Nieoceniona pomoc w przygotowaniach, kontakt w każdym momencie dnia. Bardzo dużo pomysłów oraz własnej inicjatywy, wszystko mogłam oddać w ręce Pani Marii - wszystko było dopięte na ostatni guzik. Piękniejszych dekoracji nie mogłam sobie wymarzyć, miałam wrażenie, ze Pani Maria siedzi w mojej głowie :) Przepiękny bukiet, dekoracje w kościele i na sali weselnej tworzyły niesamowity klimat! Polecam gorąco wszystkim, którzy planują ślub, wesele bądź jakąkolwiek inną uroczystość !

Kontakt MarryLand Maria Kubas

Nazwa firmy: MarryLand Maria Kubas
NIP: 8272323649
Imię i nazwisko: Maria Kubas
Adres: Warta, ul. Rynek, 9, 98-290, woj. łódzkie
780-184...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3589
Zadzwoń
780-184...
Napisz

Popularne miasta w okolicy