Zdjęcia
od 1900 do 4000 zł / całość

Marta Michalak Photography - fotografia pełna emocji id:38317

od 1900 do 4000 zł / całość
Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
797-375...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
Jeśli szukacie kogoś, kto potraktuje Was wyjątkowo, a nie jako kolejny ślub do odbębnienia, zrobienia swojego - te same kadry, te same pomysły - to świetnie trafiliście.
Dla mnie każda para jest zupełnie odrębną, nową historią do opowiedzenia.
W Tym Wielkim Dniu mogę być z Wami od wczesnych godzin rannych - towarzysząc w przygotowaniach, aż do późnych godzin nocnych lawirując pomiędzy Waszymi gośćmi na parkiecie. Gdy emocje już opadną staram się znaleźć wyjątkowe miejsce na plener, które będzie pasowało do klimatu Waszego ślubu. Umiem pomóc parom, które nie za dobrze czują się przed obiektywem. Nie raz obaliłam mit o rzekomym braku fotogeniczności (na prawdę fotogeniczność nie istnieje! chodzi i tylko o dobry kontakt z fotografem)
Moim sekretem jest to, że po prostu uwielbiam śluby. A moja praca przysparza mi masy radości. Jeśli szukasz fotografii pełnej pasji i energii - zapraszam do współpracy.
Pracuję głównie na terenie Dolnego Śląska, ale chętnie pojadę za Wami gdzieś dalej w nieznane:)

Kategoria:

Fotograf ślubny Wrocław

Oferta

reportaż ślubny
od 1900 do 4000 / całość

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Marta

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Marta Michalak Photography
Imię i nazwisko:Marta Michalak
Adres:Wrocławul. Słowiańska 29/10
50-236woj. dolnośląskie
797-375...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 25-09-2018, liczba odwiedzin: 157
Telefon
797-375...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie