Zobacz zdjęcia (5)
Mateusz Indyk Fotografia, Nowy Sącz - zdjęcie 1
Mateusz Indyk Fotografia, Nowy Sącz - zdjęcie 2 Mateusz Indyk Fotografia, Nowy Sącz - zdjęcie 3 Mateusz Indyk Fotografia, Nowy Sącz - zdjęcie 4 Mateusz Indyk Fotografia, Nowy Sącz - zdjęcie 5
1 / 5

Mateusz Indyk Fotografia id:52412

Nowy Sącz, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
731-180...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Od kiedy zajmuję sie fotografiią ślubną lubię uznawać się za storytellera, czyli za osobę, która poprzez kadry, fotografie opowiada w barwny sposób zwięzłą hisotrie opisującą jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu.
To co dla mnie ważne w fotografii to spontaniczność, dlatego robię zdjęcia starając się być niewidocznym. Te momenty, uchwycone "pomiędzy" nadają mojej opowieści niepowtarzalnego uroku. Wtedy - nie widząc mnie - jesteście w stu procentach sobą. Nie pracuję jednak cały czas jakby mnie nie było. Sporo rozmawiam i dużo się uśmiecham. Staram się aby Wy oraz Wasza rodzina i goście dobrze się przy mnie czuli - jak przy starym znajomym, a nie obcym który przyszedł odwalić robotę
Ważne jest dla mnie aby wyłapać drobne, nadające charakteru gesty, uśmiechy, spojrzenia, momenty zamyślenia. Sytuacje, które w trakcie tego chaosu ślubnego dnia działy się za Waszymi plecami, a do których z uśmiechem i łezką w oku będziecie wracali raz za razem nie tylko podczas przeglądania zdjęć zaraz po ślubie ale i przez całe życie.
Dynamizm! Wielu twierdzi, że jestem najbardziej żywym fotografem jakiego widzieli. Prywatnie jestem żywym srebrem i to staram się przełożyć na moją fotografię. Nie lubię statycznych, ustawianych ujęć. Biegam, szukam, obserwuję!

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Nowy Sącz, , 33-300, woj. małopolskie
731-180...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 66
Zadzwoń
731-180...
Napisz

Popularne miasta w okolicy